A person printing on a Canon PIXMA printer from a tablet using the Canon Easy-PhotoPrint Editor App.

NÕUANDED PRINTIMISEKS

Avastage loominguline potentsiaal koos Canoni rakendusega Easy-PhotoPrint Editor

Tänu tehnoloogia arengule on pildistamine muutunud ülimalt lihtsaks, kuid tihtipeale ei tee me nende piltidega midagi. Aga mis oleks, kui te saaks nautida neid pilte ka päris maailmas? Rakendus Canon Easy-PhotoPrint Editor annab hea võimaluse muuta oma lemmikfotod stiilseteks väljatrükkideks või ainulaadseteks kingitusteks. Tegemist on ülimalt loomingulise kohaga, mis muudab printimise lihtsaks ja lõbusaks!

Rakendus ühildub enamiku Canoni printeritega, sh PIXMA printerid. Seda saab kasutada erinevate seadmetega, sh nutitelefonid ja tahvelarvutid (iOS ja Android), ning sel on olemas ka PC või Maci jaoks sobiv töölauaversioon. Printeri ja rakenduse kiireks ühendamiseks vajutage avaekraani paremas ülemises nurgas olevat printeri ikooni ja valige saadaolevate printerite loendist oma Canoni printer.

A flat lay image of a hand holding a smartphone, an envelope, calendar, note paper and printed pictures.
Looge isikupäraseid väljatrükke, kaarte ja plakateid ning kasutage neid oma koolitöödes või kinkige perekonnaliikmetele. Rakenduses saab pilte ka enne sotsiaalmeediasse üleslaadimist kohandada.

Piltide valimine

A person uses the Canon Easy-PhotoPrint Editor App.
Saate valida pilte nii salvestusplatvormidelt, sh sotsiaalmeedia platvormid, kui ka oma nutitelefoni fotoalbumist.

Mis puudutab piltide valimist, siis rakendus Canon Easy-PhotoPrint Editor pakub mitmeid valikuid. Saate valida oma pilte ja dokumente otse oma seadmest (klõpsake valikul Browse) või populaarsetest pilveteenustest ja sotsiaalmeedia platvormidelt, nagu image.canon, Dropbox, Facebook, Google Drive, Instagram ja OneDrive. See on väga hea aegasäästev lahendus, kui teie pildid asuvad erinevatel platvormidel.

Kui alustate tööd valitud malliga ja soovite hiljem selle juurde tagasi tulla, siis vajutage Save (Salvesta) ja poolik fail salvestatakse avakuval olevale vahekaardile Your Items (Teie tööd). Kui soovite kiiremat ja lihtsamat juurdepääsu, võite lisada oma lemmikud mallid ka menüü Favourites (Lemmikud) alla, klõpsates tähekese sümbolil. Aega aitab säästa ka malli filtreerimisvahend (saadaval iga põhimenüü seadistuse all). Sealt saate otsida erinevaid malle ka näiteks paberiformaadi või piltide arvu järgi.

Piltide kohandamine

A flat lay image of a PIXMA printer, printing out holiday pictures, surrounded by other printed pictures.
Tänu rakendusele Canon Easy-PhotoPrint Editor saate muuta oma pilte isikupärasemaks ning valmistada pühadeks ja teistest sündmusteks erilisi kaarte.

Canon Easy-PhotoPrint Editor on intuitiivne ja kasutajasõbralik rakendus, mis meeldib kõigile, kes armastavad loomingulist tööd. Rakendus pakub piltide printimiseks ja kohandamiseks mitmeid erinevaid valikuid. Kõik need on leitavad avakuvalt.

Üksikute piltide kiireks ja lihtsaks printimiseks valige Photos (Fotod). Seal saate oma pilti kärpida või lisada mõne stiilse filtri. Kui soovite oma pilte veelgi rohkem kohandada, valige Photo Layout (Fotode küljendus), kus saate lisada selliseid eriefekte nagu taustavärv, tekst ja fotoraam. Lisaks võite kasutada ka templite tööriista Stamps (need valikud on saadaval ka teiste mallide disainivalikute all). Templite tööriist Stamps sisaldab erinevaid graafilisi ikoone, nagu nooled, jutumullid, loomad, numbrid ja sümbolid. Nii saate oma fotomontaažile lisada ainulaadse ja kunstilise kujunduse.

Kollaažide loomine

Rakenduse Canon Easy-PhotoPrint Editor loomisel on peetud silmas kogu perekonda. Lisaks võimaldab Scrapbook (Väljalõigete album) koondada ühe sündmusega seotud pildid kokku ilusasse raamatusse, mida saate siis edasi kinkida või endale jätta.

Saate valida erinevaid pakkepaberi disaine, mida saab täiendada templite, teksti või piltidega. Kui kasutate mitme kleebisega malli, eemaldage kindlasti märgistus kastikese „Add the same image to all frames“ (Lisa sama pilt kõikidesse raamidesse) eest, et printer prindiks välja kõik teie pildid. Ka kleepse saab raamide, templite, teksti ja taustavärvide abil põnevamaks muuta.

Administratiivtöö

A fridge with pictures, posters, notes and magnets stuck to it.
Saate luua oma lemmikfotodega plakateid ja neid välja printida. Meil on mitmeid disaine, mis sobivad nii erinevate ürituste kui ka ettevõtete jaoks.

Rakendus Canon Easy-PhotoPrint Editor ei ole mõeldud ainult perefotode ja lõbusate fotoprojektide tegemiseks, seda saab kasutada ka administratiivtöös. Näiteks on seal olemas plakatite mallid, mis on mõeldud müügi või turvalisuse jaoks. Lisaks saab malle vastavalt ettevõtte soovidele kohandada. Rakenduses saab printida ka ID-kaardile sobivaid fotosid, luua ise visiitkaarte või valmistada kalendreid (üks kuu, kuus kuud või 12 kuud).

Tänu nutitelefoni tehnoloogiale ja uuenduslikele rakendustele, nagu Canon Easy-PhotoPrint Editor, on piltide printimine lõbus ja loominguline protsess. See on suurepärane töövahend nii isiklikuks kui ka äriliseks kasutamiseks. Canon PIXMA printeriga kasutades aitab see printimismeetod säästa aega ning muuta need erilised digitaalsed hetked ilusateks toodeteks, mida saate nautida nii teie kui ka teised.

Autor: Claire Gillo

Seotud artiklid
The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

NÕUANDED PRINTIMISEKS

Printeri, tindi ja paberi KKK

Canoni ekspert Suhaib Hussain vastab levinud küsimustele printeri tehnoloogia, tindi ja paberi kohta.

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde