Telefotoobjektiivid

Moonutage kaugustaju ja tooge subjektid silmale lähemale, kasutades Canoni telefotoobjektiive. Nende objektiividega saate jäädvustada ilusaid portreepilte ja liikuda lähemale olulistele hetkedele nii spordis kui ka looduses.
Canon Camera

RF- ja RF-S-objektiivid

EOS R süsteemi kaameratele loodud RF- ja RF-S-objektiivid pakuvad tänu silmapaistvale optilisele tehnoloogiale ja disainile suurepärast kvaliteeti, kiirust ja jõudlust.

EF-, TS-E-, MP-E-objektiivid

Avastage Canoni DSLR-kaamerate jaoks mõeldud kvaliteetsed, kiired ja usaldusväärsed EF-objektiivid. EF-kinnitusega objektiivid ühilduvad iga EOS kaameraga, sh uue EOS R süsteemi ja EOS M seeria kaameratega, kui kasutatakse sobivat objektiivi adapterit.

EF-S-objektiivid

EF-S-objektiivid on kerged ja need tagavad APS-C-sensoritega DSLR kaamerate jaoks suurepärased pildid, samuti ühilduvad need EOS R süsteemi ja EOS M seeria kaameratega, kui kasutatakse sobivat objektiivi adapterit.

EF-M-objektiivid

Kaasaskantavad ja kerged EF-M objektiivid on mõeldud spetsiaalselt EOS M seeria kaameratele.

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

 • Objektiivide ühilduvus

  Lugege, mis tüüpi objektiive Canon pakub ja kuidas vaadata, kas need teie kaamerale sobivad.

 • Objektiivi valija

  Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

 • Speedlite’i valik

  Kontrollige valgust, kasutades meie Speedlite’i välklampe.

 • EOS R süsteem

  EOS R süsteemi objektiivikinnitus pakub rohkem loomingulisi võimalusi iga hetke jäädvustamiseks.

 • EOS digipeegelkaamerad

  Meie EOS süsteemi digipeegelkaamerate tootevalik pakub esmaklassilist pildikvaliteeti, olenemata teie vilumuse tasemest.

 • EOS M kaamerad

  Digipeegelkaamera võimsus kompaktses APS-C peeglita kaameras.