PRINTIMINE

Nutikad võimalused juhtmevaba printeri kasutamiseks

Canoni juhtmevaba printeri ja rakenduste abil saate printida kõike, mida soovite, kõikjalt, kus on Wi-Fi ühendus, ning hoida nii töö, õpingud ja koduse elu nutitelefonist kontrolli all. Avastage kõik võimalused.
Inimene kasutab tahvelarvutis rakendust Easy-PhotoPrint Editor, et juhtmevabalt laual olevast Canon PIXMA printerist perepilt välja printida.

Iga kontor ja klassiruum vajab printerit – ning kuna muutuvate aegade tõttu on paljud sunnitud oma (õppe)tööd tegema kodust, siis on printer muutunud vajalikuks ka kodustes tingimustes.

Üks parimaid aspekte, mis kaasneb kodus töötamisega, on see, et te võite töötada just selles toas või nurgas, mis teile kõige paremini sobib. Juhtmevaba ja pilveühendusega printeriga ei pea te enam oma printeri kõrval istuma, vaid võite printida kust iganes soovite. Näiteks kui soovite hommikul diivanilt töötada või pärastlõunal hoopis aias päikesepaistet nautida, siis võite seda alati teha. Saatke oma dokumendid printerisse ja võtke need välja just siis, kui neid vajate.

Inimene hoiab nutitelefoni, mille ekraanil kuvatakse Wi-Fi kaudu ühendamist Canon PIXMA G3570 seeria printeriga.

Canoni juhtmevabad printerid on lihtsasti seadistatavad ja neid on kerge kasutada. Wi-Fi-ühenduvuse ja selliste rakendustega nagu Canon PRINT, saate juhtida oma printeri funktsioone nutitelefonist või tahvelarvutist – vaatame seda hiljem lähemalt. Seadistamine on lihtne – kasutage nutitelefoni rakendust või Canoni veebipõhist tugijuhendit: leidke oma printeri mudelinumber ja järgige sammsammulisi juhiseid.

Juhtmevaba printimine nutikas kodus

Inimene vaatab laual olevast Canon PIXMA printerist paistvat väljatrükki.

Kompaktne ja samas väga mitmekülgne PIXMA TR4650 seeria on suurepärane valik koduseks juhtmevabaks printimiseks. Selle mustadele ja kolmevärvilistele kassettidele on saadaval kulutõhusad suure tootlikkusega valikud ning seda on lihtne kasutada printimiseks, skannimiseks, kopeerimiseks ja isegi faksimiseks.

Canoni MegaTanki printer asub valgel kirjutuslaual sülearvuti, taime ja kirjutusvahendite vahel.

MAXIFY GX6050 on MegaTanki printer, mis sobib nii väikesesse kontorisse kui ka kodukontorisse ning millel on suured tindimahutid, mis tagavad võrreldes tavapäraste laser- ja tindiprinteritega erakordselt madalad omamiskulud. Tänu pigistamisvabadele, individuaalse võtmetüüpi otsakuga tindipudelitele on tindiga täitmine kiire, lihtne ja täiesti murevaba toiming.

Tänapäeval on meie kodune elu Wi-Fi abil kokku põimitud. Üksikisikud, paarid ja pered kasutavad igapäevaselt erinevaid arvuteid, sülearvuteid, tahvelarvuteid ja nutitelefone. Kui lisate Canoni printeri oma kodusesse Wi-Fi-võrku, saate kõigist nendest ja paljudest muudest seadmetest kõikjal kodus juhtmevabalt printida. Lisaks saate Canoni rakenduste abil printida või skannida ka eemalt, kus iganes teil on Wi-Fi ühendus – näiteks saate rongis või kohvikus viibides kodusest printerist dokumente või fotosid printida.

Lisaks sellele, et printeriga saab toota igapäevaseks kasutamiseks vajalikke kirju ja silte, aitab printer ka teie tööd tõhusamaks muuta. Väljatrükkide kasutamine aitab teil ennetada olukorda, kus teie tähelepanu köidavad ekraanile ilmuvad teavitused või sissetulevad e-kirjad. Samuti tasub meeles pidada, et teie silmad vajavad regulaarselt ekraanidest puhkust.

Wi-Fi võimekusega PIXMA G3570 seeria (vt videot eespool) sobib suurepäraselt toimekasse nutikodusse, kombineerides printimise, skannimise ja kopeerimise suurte tindimahutitega, millega saab printida kuni 6000 mustvalget ja 7700 värvilist dokumenti.1 Canoni MegaTanki süsteem teeb ka täitmise lihtsaks – kasutage lihtsaid, murevabasid ja väga kulutõhusaid tindipudeleid. PIXMA G4570 printeril on lisaks automaatne dokumendisöötur, et pakkuda murevaba mitme lehekülje skannimist ja kopeerimist.

Oluline töövahend nii kooli- kui ka ülikooliõpilaste jaoks

Teismeline istub rätsepaistmes voodil ja loeb õpikuid. Canon PIXMA printer on voodi kõrval laual.

Juhtmevaba printer on hindamatu töövahend nii kooli- kui ka ülikooliõpilastele, kes kasutavad seda oma koolitööde väljaprintimiseks või tehtud tööde ülevaatamiseks. PIXMA Cloud Link toetab ka Google Classroomi, mis võimaldab õpilastel oma õpetajatega paremini kontakti hoida.

Juhtmevaba printer ei ole kasulik ainult professionaalidele. PIXMA Cloud Link toetab ka Google Classroomi, mis teeb sellest kasuliku töövahendi ka kooli- ja ülikooliõpilastele. Google Classroomi eesmärk on hõlbustada õpetajate ja õpilaste vahelist suhtlust. Google Classroomi ja PIXMA Cloud Linki ühendamine võimaldab õpilastel printida välja oma tunniplaani ja ka kooliülesanded, tehes seda otse kas printeri ekraanilt või oma nutiseadmest, kuhu on installitud rakendus Canon PRINT. Lisaks saavad õpetajad kergesti välja printida oma tunnikavad, mida siis valitud klassile näidata.

Canoni rakendused pakuvad lisavõimalusi

Inimene võtab Canon PIXMA printerist tuleva väljatrüki. Printeri kõrval laual on teised väljatrükid.

Rakendus Canon PRINT on suurepärane printimiskaaslane nii peredele kui kontoritöötajatele. Selle abil saate skannida, printida, kopeerida ja isegi pilve ühendada.

Inimene hoiab käes tahvelarvutit, mille ekraanil on foto sõprade grupist. Taustal prindib Canon PIXMA printer sama pilti.

Canoni mitmesugused rakendused, sealhulgas Easy-PhotoPrint Editor ja veebipõhine tarkvara PosterArtist, muudavad printimise lihtsaks ning võimaldavad teil oma loomingulisuse vabastada.

Ülima lihtsuse, mitmekülgsuse, tõhususe ja loomingulisuse tagamiseks pakub Canon laia valikut tasuta rakendusi ja tarkvara juhtmevaba printimise kogemuse täiustamiseks. Rakendusega Canon PRINT saate nutiseadmest juhtmevabalt printida, kopeerida ja skannida ning muuta prindisätteid, kontrollida tindi taset ja teha hooldustoiminguid.

Nagu nägime, on Canoni rakenduste abil lihtne otse telefonist juhtmevaba printerit kontrollida. Kui töötate kodust või olete kontorist eemal, saate rakendusega Canon PRINT ja PIXMA Cloud Linki abil luua juhtmevaba ühenduse kontori printeriga, et töökaaslastega dokumente jagada. Lisaks saate nutitelefoni kaameraga dokumente kaugskannida ning need kontoris välja printida, või dokumendid printeris sisse skannida ja nutitelefoni saata. See toimib mõlemat pidi.

Loovust lisab rakendus Easy-PhotoPrint Editor, mis annab võimaluse muuta digitaalsed fotod stiilseteks väljatrükkideks ja ainulaadseteks kingitusteks, kasutades saadaolevaid kalendrite, kaartide, plakatite ja muid malle.

Saadaval on ka PosterArtist, veebiteenus oma plakatite, ribareklaamide ja flaierite loomiseks. Selleks sobivad eriti hästi MAXIFY GX3050 ja MAXIFY GX4050 MegaTanki printerid, millel on tagumine lame sisendsalv, et trükkida kuni 1,2-meetriseid ribareklaame kuni 0,7 mm paksusele papile.

Windowsi arvutite jaoks on Easy-Layout Editor kasulik laiendusmoodul printeridraiverite jaoks, mis esitab ekraanil eelvaate mitme pildi paigutamiseks ja printimiseks. Canoni printerid, mis ühilduvad Chromebooki, Apple AirPrinti ja Mopria®-ga (Android), võimaldavad isegi rakendust allalaadimata nutitelefoni või tahvelarvuti sisseehitatud printimisprotokolli abil printeriga ühenduse luua ja juhtmevabalt printida.

Laual olev Canon PIXMA printer prindib päevalille malli ning taustal meisterdavad isa ja tütar sama päevalille.

Juhtmevaba printer tähendab seda, et te ei pea koguaeg oma printeri kõrval istuma, teil ei pea olema kindlat töötuba ja te võite töötada – ning mängida – kust iganes soovite.

Canoni Wi-Fi võimekusega printerid ja erinevad rakendused on loodud nii, et need toimiksid vastastikku sujuvalt. Alates printerite füüsilistest juhtpaneelidest kuni rakenduste funktsioonide ja liidesteni on kõik kujundatud nii, et neid oleks lihtne ja intuitiivne kasutada, andes teile samal ajal vabaduse täita kõikvõimalikke skannimis- ja printimisülesandeid võimalikult kiiresti ja vaevata. Kui teil on Canon, ei saaks juhtmevaba printimine enam lihtsam olla.


Autorid: Angela Nicholson ja Matthew Richards

  1. Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 24712 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduskassetiga pärast esmast seadistamist.

Seotud tooted

Seotud artiklid