PRINTIMINE

Parimad printerid meisterdamiseks

Alates paberist dinosaurustest kuni äriplakatiteni - Canonil on täiuslik printer teie meisterdamise vajaduste täitmiseks.
Naine lõikab välja Creative Parki malle, istudes puidust laua taga, millel on Canon PIXMA printer ja valik meisterdamismaterjale.

Olenemata sellest, kas olete professionaalne meisterdaja, kes kasutab kvaliteetseid tooteid, et avaldada oma klientidele muljet, või harrastaja, kes tunneb oma loominguliste ettevõtmiste üle uhkust, võivad sobivad töövahendid muuta palju. Printerid on muutunud meisterdamise protsessi tähtsaks osaks ja suudavad muuta keskpärase töö tõeliseks meistriteoseks.

Õige printer võib aidata luua keerulisi kujundusi ja avastada uusi dimensioone teie loomingulisuses pooles. Siiski ei vasta kõik printerid meisterdamise mitmekesistele vajadustele. Järgnevalt tutvustame mõnda parimat Canoni printerit käsitööks ja seda, kuidas nende sobivus erinevate paberitüüpidega aitab teie loomingu kvaliteedi täiesti uuele tasemele viia.

Parim universaalne printer käsitööks

Canon PIXMA printer on asetatud lauale, värvilise väljatrükiga selle salves.

Canon PIXMA TS9550 Series printer on väikesemõõtmeline, kuid suudab käsitseda A3 paberit, mis muudab selle ideaalseks suuremõõtmelisteks meisterdamisprojektideks.

Canon PIXMA printer on asetatud riiulile, tagumises salves on tühi paber ja värviline puuteekraan on sisselülitatud.

Nutitelefoni on Canon PIXMA TS8750 seeria printeriga lihtne ühendada. Skaneerige lihtsalt printeri vedelkristallekraanil olev QR-kood ja ongi valmis.

Kui tegelete mitmesuguse käsitööga või kui teie kodus kasutatakse printerit töö- või muude projektide jaoks, siis valides printeri, mis vastab igale vajadusele, on kõik rahul - alates lastest, kes tegelevad kooliprojektidega, kuni täiskasvanuteni, kes oma loomingut internetis müüvad.

Canon PIXMA TS7650i teeb printimise kiireks ja lihtsaks selle 6,7 cm suuruse värvilise puuteekraaniga ja Switch UI-ga, mida saab kohandada erinevate kasutusviiside jaoks. Tänu pikale prindipeale, millel on rohkem düüse ja optimeeritud piisa suurus, saab mustvalgeid väljatrükke teha kiirusega 15 p/min (pilti minutis) ja värvilisi väljatrükke kiirusega 10 p/min, nii on vähem ootamist ja rohkem aega viimistlemiseks, mis "vau"-faktori lisab.

PIXMA TS7650i on Wi-Fi-ga, seega saab seda kasutada koos mitmete Canoni rakendustega, mis suurendavad loomingulist potentsiaali, ning saate ka ühe nupuvajutusega skannida otse nutitelefoni või kopeerida. Lisaks on see ühilduv PIXMA printimisplaaniga1. See tellimuspõhine teenus jälgib teie tindikoguseid ja toimetab uued kassetid teie koduuksele kohe, kui tuvastab, et need on tühjaks saamas, säästes teile kuni 50% tavapärastest tindikuludest2.

Kui peate ühildama meisterdamise ja kodukontori vajadused, on Canon PIXMA TS9550 seeria suurepärane valik. Ehkki see on kompaktselt A4-formaadis, mahutab selle tagumine söötja kuni 50 lehte A3-paberit, et valmistada suuremaid ääristeta väljatrükke, näiteks plakateid töö jaoks või kunstiteoseid väljapanekuks. Saate printida ka 12x12 cm suurusele pappmaterjalile, mis on populaarne suurus albumi jaoks. Seadmel on kasutajasõbralik puuteekraan ning rakendust Canon PRINT kasutades saate printida, skaneerida ja kopeerida nutiseadmest.

Teine rohkete kasutajasõbralike funktsioonidega printer on Canon PIXMA TS8750 seeria. Nendele ei pääse ligi mitte ainult selle suurelt 10,8 cm puuteekraanilt, vaid saab ka QR-koodi abil nutiseadmega ühendada. Tänu kuue tindi süsteemile teeb see kvaliteetseid väljatrükke ning lisaks on sellel ka eesmine ja tagumine söötur, nii et saate vahetada läikivate fotode ja tavaliste paberdokumentide vahel eesmisest kassetist ilma ümberlaadimiseta.

Parimad printerid fotodega käsitööprojektide jaoks

Canon PIXMA printer on asetatud puidust lauale ja prindib värvilisi paberilehti, mille kõrval laual on valik värvipliiatseid.

Tänu kiirele printimiskiirusele 13 p/min ühevärviliste ja 6,8 p/min värviliste väljatrükkide puhul kiirendab Canon PIXMA TS7450a seeria meisterdamisprotsessi, et materjalid oleks käes ja loominguks valmis hetkega. Tagumine paberisalvesti mahutab kuni 20 lehte fotopaberit.

Canon SELPHY CP1500 printer trükib fotot, kõrval on valik perepiltide väljatrükke.

Canon SELPHY CP1500 on kompaktne ja saadaval erinevates värvides, mis sobivad teie sisustusega, ning on suurepärane valik väiksemates ruumides töötavatele meisterdajatele. Seda on lihtne ümber paigutada ja see on piisavalt väike, et panna sahtlisse või kappi, kui seda ei kasutata.

Fotodega käsitööprojektide puhul on tähtis pidada silmas trükikvaliteeti, paberi valikut ja ühilduvust loominguliste rakendustega, mis aitavad teie tööd veelgi paremaks muuta. Fotodega meisterdamine võib mõjuda isikupärasemana, olgu selleks siis elav multimeedia album või dekupaažitehnika kasutamine meeldejäävate kingituste valmistamiseks.

Canon PIXMA TS7650i tindisüsteem on varustatud pigmentmusta tindiga, mis koos rikkalike värvitoonidega võimaldab kasutajatel printida kodus kvaliteetseid fotosid. Kahesuunaline pabersöötmissüsteem toetab mitmesuguseid prindimaterjale, trükkides fotosid mitmetes lõppviimistlustes ja suurustes, sealhulgas populaarseid 13x13 cm kandilisi fotopabereid.

Veidi suuremal Canon PIXMA TS7750i seadmel on lisaks 35-leheküljeline automaatne dokumendisöötur. Lisaks Canon PRINT rakendusele on printerid PIXMA TS7650i ja PIXMA TS7750i ühilduvad Canoni Easy-PhotoPrint Editoriga, mis sisaldab tööriistu kõikvõimalike erinevate kujunduste loomiseks enne nende otse printimiseks saatmist.

Fotoprintimine on samuti muljetavaldav Canon PIXMA TS8750 seeriaga. Halli tindi lisamine vähendab terasust veelgi ja pakub paremat pildikvaliteeti, eriti varjude või monokroomsete väljatrükkide puhul. Samuti ei pea te kaua ootama, sest 10x15 cm suurused ääristeta fotolabori kvaliteediga pildid valmivad kõigest 13 sekundiga3, lisaks ühildub see Canoni kõige paksemate fotopaberitega, sealhulgas Pro Platinumiga.

Canon PIXMA TS7450a seeria on kombinatsioon kvaliteedist, mitmekülgsusest ja stiilist ning see on mugav kõik-ühes-printer, mis pakub mitmeid juhtmeta printimis-, skannimis- ja kopeerimisvõimalusi ning lihtsasti kasutatavat OLED-ekraani. FINE printimistehnoloogia tagab kvaliteetsed tulemused igal korral ning see ühildub mitmete paberitüüpidega, sealhulgas läikiva ja matt fotopaberiga, ning on saadaval mitmes suuruses, näiteks ääriseta 10x15 cm.

SELPHY CP1500 on kompaktsem variant, mis on stiilse ja dekoratiivse värvilise viimistlusega ning sobib ideaalselt fotode printimiseks erinevatele printimismaterjalidele. Kiirelt kuivav tehnoloogia tähendab, et väljatrükid on kohe kasutusvalmis ja neid saab printida mitmetes väiksemates suurustes, alates 10x14,8 cm suurusest postkaardist kuni minikleebisteni (22x17,3 mm).

Samuti võimaldab ühilduv SELPHY Photo Layout rakendus töödelda ja Wi-Fi kaudu otse mitmetest seadmetest printida.

Suurepärane võimalus oma fotoloomingu esitlemiseks on Canon Photo Cube, mis ei paku mitte ainult nutikat viisi fotode ja ruudukujuliste väljatrükkide säilitamiseks, vaid mida saab muuta ka lõbusaks perepiltide albumiks. Photo Cube'i variatsioonidega on kaasas ka soovi korral tindikassetid (kontrollige enne ostmist ühilduvust oma printeriga) ja 40 lehte ruudukujulist fotopaberit Plus Glossy II.

Parimad printerid meisterdamisprojektide jaoks

Canon PIXMA printer on asetatud puidust puhvetkapile. Käsi eemaldab trükitud värvimiskujundusi salvelt.

Canon PIXMA TS7650i on varustatud pigmentmusta tindiga, mis pakub sama kõrget kvaliteeti ja vastupidavust kui spetsiaalne kontoriprinter. Selle pikk prindipea võimaldab kiiret printimist madala esmase hinnaga, et saaksite oma meisterdamisprojektiga kohe alustada, teades, et tulemused ei näe mitte ainult suurepärased välja, vaid on ka taskukohased.

Neile, kes naudivad meisterdamise lõputuid võimalusi, on printer, millel on hea ühenduvus, juurdepääs loomingulistele rakendustele, ühilduvus mitmesuguste printimismaterjalidega ja kiire printimine, hädavajalik.

Printerid Canon PIXMA TS7650i ja PIXMA TS7750i ning Canon PIXMA TS9550 seeria pakuvad kõik automaatset kahepoolset printimist, mis on ideaalne, kui mõlemad paberipooled on nähtavavad - näiteks dekoratsioonide ja dioraamade riputamisel.

Nende Wi-Fi-ühenduvus koos tasuta Canoni rakendustega, sealhulgas Creative Park, pakub tuhandeid malle, mida saab ühe nupuvajutusega isikupärastada ja printida. Sarnaselt Canon PIXMA TS7650i mudelile on ka PIXMA TS9550 seeria printeri printimiskiirus 15 p/min mustvalgete väljatrükkide puhul ja 10 p/min värviliste väljatrükkide puhul, et saaksite kohe meisterdama hakata.

Lisaks on PIXMA TS9550 seerial 45 sisseehitatud mustrit, mis pakuvad täiendavaid loomingulisi võimalusi, ning see ühildub kuni 300 g/m2 (grammi ruutmeetri kohta) paberiga, mis on ideaalne tugevamate meisterduste, näiteks suuremate mudelite ja õnnitluskaartide jaoks.

Parim tarkvara käsitööprojektide jaoks

Käsi hoiab nutitelefoni, mille ekraanil on Canon Creative Park tuuleveski šabloon. Taustal on laual Canoni PIXMA printer.

Canon Creative Parki rakenduses on palju erinevaid malle, alates paberist mänguasjadest ja makettidest kuni pidulikeks sündmusteks mõeldud pärgade ja kookide kaunistusteni, et inspireerida teie järgmist meisterdamist. Miks mitte tutvuda veebisaidiga sülearvutis või rakendusega nutitelefonis ja leida oma järgmine kunstiline projekt, saata need seejärel oma Canoni printerisse ja alustada kohe nende kokkupanemist.

Arvutimonitoril kuvatakse Canon PosterArtist tarkvara suure plakatimallide valikuga, mille hulgast saab valida.

Kui kasutate oma Canoni printerit nii kodukontoriks kui ka meisterdamiseks, aitab Canon PosterArtist need kaks ühendada, pakkudes palju loomingulisi kasutusvõimalusi oma plakatite, flaierite ja muude reklaammaterjalide kujundamiseks ja printimiseks kodus.

Canon pakub mitmesuguseid tasuta tarkvarasid, mis aitavad laiendada teie meisterdamisprojektide ulatust ja toetavad teie loovust kogu protsessi vältel. Olenemata sellest, kas tegemist on kerge tegevusega rahulikul õhtul, perele mõeldud nädalavahetuse projektiga või professionaalse ilmega kujundusega, leidub midagi kõigi loominguliste sädemete süütamiseks.

Canon PRINT rakendus on teie nutiseadmete ja printeri sujuvaks ühendamiseks hädavajalik vahend, millega saate hõlpsalt printida, kopeerida ja skannida ning lisaks kontrollida printeri olekut ja võimalikke hooldustöid. See lihtsustab kogu protsessi ja ühildub mitmete failitüüpidega. Pääsete isegi otse ligi fotodele sotsiaalmeediast või pilve salvestusruumist ja saate neid printida. Nutitelefoni jäädvustamis- ja kopeerimisfunktsioon võimaldab teil kasutada nutitelefoni ka skannerina, mis sobib suurepäraselt laste kunstiteoste skaneerimiseks, et neid salvestada või printida, parandades samal ajal kõik võimalikud moonutused.

Meisterdamishuvilised leiavad Canon Creative Parkist hulgaliselt ressursse kõikvõimalike kaunistuste, pop-up kaartide ja mänguasjade loomiseks ning registreerimine on tasuta. Mõned mallid on lihtsad ja ei nõua kääre - ideaalsed väiksematele -, seevastu teised on keerulisemad kogenud meisterdajatele, kes naudivad väljakutseid.

Neile, kes soovivad oma oskusi kasutada reklaammaterjalide valmistamiseks, on Canon PosterArtist kasutajasõbralik vahend plakatite, bännerite ja muude kujunduste loomiseks. Olenemata sellest, kas tegemist on ettevõtte jaoks mõeldud siltidega, kooli etenduse flaieritega või ürituse menüüga, pakub see juurdepääsu automaatselt genereeritud kujundusettepanekutele, mallidele ja miljonitele tasuta pildimaterjalidele, mis tagavad teie loomingu professionaalsuse. Tarkvara ühildub mitmete Canoni printeritega, sealhulgas imagePROGRAF, PIXMA, MAXIFY ja i-SENSYS seeria printeritega.

Canonil on ka spetsiaalselt fotode jaoks mõeldud valikud. Canon Easy-PhotoPrint Editor ühildub PIXMA ja MAXIFY printeritega ning selle abil saab luua kollaaže, kalendreid, pakkepaberi kujundusi ja palju muud. Samuti saab fotodele lisada kõnemulle, sümboleid, teksti ja raame.

Ühilduvate Canon SELPHY printerite puhul pakub SELPHY Photo Layout rakendus küljendus- ja kujundusnippe ning võimaldab lisada filtreid, ääriseid ja isegi QR-koode4. See võimaldab teil printida isikupärastatud fotosid, kleebiseid ja järjehoidjaid otse ühest mobiilirakendusest - skaneerige lihtsalt oma printeri QR-kood, et luua kohene Wi-Fi-ühendus.

Nii paljude loominguliste võimaluste abil saavad meisterdamishuvilised Canoni printerite ja loominguliste rakenduste abil avada täiesti uue maailma. Olenemata sellest, kas olete oma meisterdamise teekonna alguses ja otsite inspiratsiooni kiirete, lihtsate projektide tegemiseks, tahate inspireerida oma lapsi interaktiivsete projektidega või olete professionaalne käsitöömeister, kes otsib uusi viise tööprotsessi lihtsustamiseks, ei ole kunagi olnud paremat aega meisterdamiseks.Autor Kat Halstead

 1. PIXMA printimisplaan on saadaval vaid Austria, Belgia, Taani, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia, Norra, Madalmaade, Hispaania, Rootsi, Šveitsi, Iiri Vabariigi ja Ühendkuningriigi elanikele.
 2. Keskmise lehe maksumuse kokkuhoiu ja Lääne-Euroopas 20 enim müüdud universaalse tindipritsprinteri originaalstandardtintide keskmise maksumuse erinevuse põhjal (Uuring Key Point Intelligence – jaan. 2022). Canon PIXMA printimisplaani (200-leheküljeline plaan) kuutellimuse maksumus lehe kohta (CPP) ilma lisalehekülgedeta, võrrelduna Lääne-Euroopas 20 enim müüdud universaalse, kuni 200-eurose värvilise tindipritsprinteriga standardmahutavusega kassette kasutades ISO/IEC 24711 lehe printimise ühe lehekülje maksumusega. Keskmist CPP-d kasutatakse protsentuaalse kokkuhoiu määratlemiseks, võrreldes Canon PIXMA printimisplaani (200-leheküljeline plaan) CPP-ga. Tindi prinditavate lehekülgede arv ja hinnad põhinevad tootja Saksamaa veebisaidi teabel. Selle uuringu puhul ei arvestatud tindi müügihinda. Canoni tellitud 2022. aasta jaanuari uuring Keypoint Intelligence, mis põhineb avalikult saada oleval teabel 2022. aasta seisuga. Printerid on valitud dokumendi IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical 2021Q4, Western Europe alusel.
 3. Fotode printimiskiiruse aluseks on vaikesätted standardiga ISO/JIS-SCID N2 ja printimine fotopaberile Plus Glossy II; arvesse ei ole võetud arvutis andmete töötlemisele kuluvat aega.
 4. Vaadake kõigi saadaolevate funktsioonide nägemiseks konkreetse mudeli tootelehekülge.

Seotud tooted

 • PIXMA TS7750i

  Koduprinterid

  PIXMA TS7750i

  Kiire ja kõrgekvaliteediline printer, mis tänu oma väikestele mõõtmetele ja sujuvale kasutatavusele sobib laitmatult teie koduse elukorraldusega.
 • PIXMA TS7650i

  Koduprinterid

  PIXMA TS7650i

  Kiire ja kõrgekvaliteediline printer, mis tänu oma väikestele mõõtmetele ja sujuvale kasutatavusele sobib laitmatult teie koduse elukorraldusega.
 • Koduprinterid

  PIXMA TS9550 seeria

  Avastage, kuidas juhtmevaba ühenduvus, 20-leheline automaatne dokumendisöötur ja A3-võimekus suudavad täita kõik teie ettevõtte vajadused.
 • PIXMA TS8750 seeria

  Koduprinterid

  PIXMA TS8750 seeria

  Printige terava tekstiga dokumente ja rikkalike värvidega fotosid, kasutades kuue tindiga kvaliteetset ning hõlpsalt kasutatavat multifunktsionaalset printerit, mis sobib kogu perekonna jaoks
 • Koduprinterid

  PIXMA TS7450a Series

  Stiilne kõik-ühes seade tehnoloogiat armastavatele kasutajatele, kes otsivad loomingulisi printimisvõimalusi. Lisaks lihtsustab originaalisööturi tehnoloogia mitmele lehele kopeerimist ja skannimist.
 • Koduprinterid

  SELPHY CP1500

  Selle hõlpsasti kasutatava kompaktse fotoprinteriga saate luua värvirohkeid ja väga vastupidavaid väljatrükke.
 • Tindiprinterid

  Matte Photo Paper MP-101

  Matt fotopaber pakub kvaliteetseid mattviimistlusega fotosid, graafikat ja teksti. Sobib ka loomingulisemaks kasutuseks, nt tervituskaartide, väljapanekute ja paberikunsti loomiseks.

Seotud artiklid