eos-m50-kit-lifestyle-001

Canoni tarkvara EOS Webcam Utility

Meie esmaklassilised videokomplektid ja Canoni tarkvara EOS Webcam Utility pakuvad kõike, mida vajate videokohtumiste, -kõnede ja -konverentside tegemiseks. Saage lisateavet Canoni veebikaamera tarkvara kohta.

Alati ühendatud

Videokõned ja reaalajas voogedastamine muutus just paremaks. Kui muudate oma Canoni kaamera videokaameraks, saate nautida oma videokonverentse tõeliselt professionaalse pildikvaliteediga. Viige läbi kohtumisi oma kolleegidega, jutustage sõprade ja perekonnaliikmetega ning olge alati ühendatud. Alustamiseks laadige alla tarkvara EOS Webcam Utility.

Alustamine

Täitke see vorm ja laadige alla Canoni tarkvara EOS Webcam Utility Windowsi ja Maci jaoks.

Laadi alla Windowsi jaoks

Laadi alla Maci jaoks

Ühilduvad tooted

Avastage meie esmaklassiliste EOS ja PowerShoti kaamerate valik. Kõik need mudelid ühilduvad Canoni veebikaamera tarkvaraga EOS Webcam Utility.


Voogedastamine koos Canoniga

Vaadake meie sammsammulisest juhendist, kuidas kasutada oma veebikaamerat voogedastamise ja videokonverentside jaoks.

Lisateave

Vajate pisut abi?

EOS Webcam Utility töötab koos valitud EOS ja PowerShoti kaameratega, aga selleks, et valik lihtsam oleks, oleme pannud kokku ostujuhendi. Selle abil leiate endale kiiresti sobiva Canoni kaamera.

Ostujuhend

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...Avastage Canoni kaamerate ja tarkvara valik, mis aitab teil olla ühenduses üle kogu maailma.