eos-m50-kit-lifestyle-001

Canoni tarkvara EOS Webcam Utility

Meie esmaklassilised videokomplektid ja Canoni tarkvara EOS Webcam Utility pakuvad kõike, mida vajate videokohtumiste, -kõnede ja -konverentside tegemiseks. Saage lisateavet Canoni veebikaamera tarkvara kohta.

Alati ühendatud

Videokõned ja reaalajas voogedastamine muutus just paremaks. Kui muudate oma Canoni kaamera videokaameraks, saate nautida oma videokonverentse tõeliselt professionaalse pildikvaliteediga. Viige läbi kohtumisi oma kolleegidega, jutustage sõprade ja perekonnaliikmetega ning olge alati ühendatud. Alustamiseks laadige alla tarkvara EOS Webcam Utility.

Alustamine

Täitke see vorm ja laadige alla Canoni tarkvara EOS Webcam Utility Windowsi ja Maci jaoks.

Laadi alla Windowsi jaoks

Laadi alla Maci jaoks

Canoni nõuanded: EOS Webcam Utility tarkvara kasutamine

  • Enne kui hakkate EOS Webcam Utility tarkvara installima, kontrollige, kas teie arvutisse on installitud EOS Webcam Utility tarkvara beetaversioon. Kui on, siis desinstallige see
  • Kaamera suudab töötada arvutis ainult ühe rakendusega korraga. Kui videokonverentsi või voogedastuse rakendus ei suuda teie kaamerast videopilti kätte saada, sulgege kõik teised arvutis olevad rakendused, mis võivad kaameraga ühendatud olla.
  • Kui kasutate EOS Webcam Utility tarkvara koos Messengeri või Firefoxi brauseriga, ei saa teie seadmes EOS Webcam Utility tarkvara funktsiooni kasutada. Soovitame kasutada Messengeri töölauaversiooni või siis teist brauserit.
  • Me ei saa tagada, et EOS Webcam Utility ühilduks kõikide videokonverentsi ja/või voogedastuse rakendustega, mis turul saadaval on. Kui teil tekib mingeid probleeme, soovitame kasutada alternatiivset videokonverentsi või voogedastuse rakendust ja/või brauserit.

Ühilduvad tooted

Avastage meie esmaklassiliste EOS ja PowerShoti kaamerate valik. Kõik need mudelid ühilduvad Canoni veebikaamera tarkvaraga EOS Webcam Utility.


Voogedastamine koos Canoniga

Vaadake meie sammsammulisest juhendist, kuidas kasutada oma veebikaamerat voogedastamise ja videokonverentside jaoks.

Lisateave

Vajate pisut abi?

EOS Webcam Utility töötab koos valitud EOS ja PowerShoti kaameratega, aga selleks, et valik lihtsam oleks, oleme pannud kokku ostujuhendi. Selle abil leiate endale kiiresti sobiva Canoni kaamera.

Ostujuhend

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle
ESILETÕSTETUD TOODE

Canon PowerShot G7 X Mark III

Ideaalne videoblogimise, otseülekannete, videokonverentskõnede ja blogimise jaoks. Ühendatud kaamera, mis jäädvustab suurepäraseid videod ja fotosid, mida teie jälgijad kindlasti armastavad.

Vaata üksikasju

G7X MK III Vlogging

Kütkestage oma publikut videotega, mida nad armastavad

Jäädvustage maastikke 4K selgusega. Püüdke pildile sportlaste aegluubis liikumist, rakendades kuni 120 kaadrit/s kaadrisagedust. Ühendage välise mikrofoniga, et tagada reisivlogide jaoks selge heli. Tehke oma mängimisest suurepärase kvaliteediga otseülekandeid või täiustage oma veebikaamerat videokonverentskõnede jaoks. Kaamera PowerShot G7 X Mark III pakub lõputult võimalusi.

Tervet artiklit saate lugeda siit.

G7X MK III Vlogging live streaming and video conferences

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

Avastage Canoni kaamerate ja tarkvara valik, mis aitab teil olla ühenduses üle kogu maailma.

Windows, Microsoft ja Teams on ettevõtte Microsoft Corporation registreeritud kaubamärgid Ameerika Ühendriikides ja/või teistes riikides.
Google Chrome™ on ettevõtte Google Inc. kaubamärk.
Messenger on ettevõtte Facebook kaubamärk.
Firefox on ettevõtte Mozilla Foundation kaubamärk.