Hero image
alt text goes here

PROFITASEMEL
EKRAANID

Canoni 4K profitasemel videoekraanid, millel on ulatuslik värvihaare ja lai dünaamiline vahemik, sobivad ideaalselt tele- ja filmitööstusesse.

Erakordne kvaliteet

Canoni ainulaadsed kogemused ja täiustatud pildindustehnoloogiad tagavad ühtlaselt täpse värviedastuse ja suure eraldusvõimega 4K pildid.

DP-V3120

Canon DP-V3120

2000 cd/m2 heledusega 31-tolline professionaalne 4K HDR monitor võimaldab HDR-salvestuse jaoks suuremat paindlikkust.

DP-V3120

Kogu tootevalik

Exceptional 4K capability

Suurepärased 4K võimalused

Ekraan pakub suurt heledust, sügavat musta, täpset värviedastust ja laia dünaamilist vahemikku (HDR) toetavaid funktsioone, mis sobivad suurepäraselt 4K UHD salvestuste jaoks tele- ja filmitööstuses.

HDR-i ja ulatusliku värvihaarde tugi

Laia dünaamilise vahemikuga EOTF-i (PQ ja Hybrid Log-Gamma) tugi ja ITU-R BT.2020 ja DCI-P3-ga sarnanev ulatuslik värvihaare on ideaalsed erinevate 4K produktsioonitöövoogude jaoks.

HDR and wide colour gamut support

Usaldusväärne värviedastus

Canoni uuenduslik suure bitisügavusega pilditöötlusmootor ja IPS-paneelitehnoloogiaga varustatud taustavalguse kontrollsüsteem aitavad tagada täpse värviedastuse, ühtlase heleduse üle terve ekraani ja laiad vaatenurgad.

Faithful colour reproduction

Lihtne kasutamine ja laialdased ühendamisvõimalused

Sisseehitatud ekraan, millel on ratasnupp ja kohandatavad funktsiooninupud, võimaldab lihtsat kasutamist, laialdasi ühendamisvõimalusi ja sujuvat ühilduvust olemasolevate seadmetega.

Simple operation and wide connectivity

Seotud tooted

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Avastage Canon Pro Video ja mõtestage ümber see, mida saate videoga teha

Olenemata sellest, kas filmite võimsaid sõltumatuid dokumentaalfilme, kaasahaaravaid draamafilme või auhinnatud mängufilme, on Canon Pro Video toode, mis võib teie loovuse uutesse kõrgustesse viia.