PRINTERID

Kaasaskantavad printerid

Printige väikese ja kompaktse kaasaskantava printeriga endale mälestusi ka liikvel olles.
Canoni Zoemini ja SELPHY printerid on koos raamatutega puidust riiulile asetatud.

Kaasaskantavad printerid

Lõbusad väljatrükid

Alates taskusse mahtuvatest printeritest kuni kompaktsete fotoprinteriteni – Canoni kaasaskantavate fotoprinterite seast leiate kindlasti enda elustiilile sobiva mudeli. Vahet ei ole, kas soovite printida fotosid kodus või kodust väljaspool – tutvuge kindlasti meie kaasaskantavate printeritega.

Kompaktsed fotoprinterid

Kompaktne kaasaskantav fotoprinter võimaldab printida kaamerast, arvutist või nutiseadmest1 ning teha seda kiiresti, kergelt ja hea kvaliteediga.

Kõigis värvitoonides SELPHY CP1500 ja SELPHY Square QX10 printerid koos erinevate väljaprinditud piltidega on asetatud puidust põrandale ning neid ümbritseb SELPHY paber.
Meresinine Canon Zoemini 2 ja valge Canon Zoemini S2 sinakasrohelisel pinnal, ümbritsetud kleeplindi, templite ja paberipakenditega.

Taskuprinterid

Taskusse mahtuv fotoprinter, mis ei vaja tinti. Koos rakendusega Mini Print saate rakendada piiramatut loomingulisust ja printida ka 2 × 3 tollistele fotokleepsudele.

Avastage Canoni kaasaskantavad printerid

Canonis on suur valik teie vajadustele vastavad kaasaskantavaid printereid. Heitke pilk peale!

Rohkem kaasaskantavaid printereid

Meie usaldusväärsete ja kergesti kasutatavate Canoni kaasaskantavate printeritega saate printida kvaliteetseid dokumente ka liikvel olles.

Vajate printeri valimisel abi?

Meie printerivalija aitab teil leida ideaalse printeri.
VALIGE OMA TOODE

Teie Canoni printeri tugi

Laadige alla draivereid, püsivara ja juhendeid ning saage juurdepääs veebipõhisele tehnilisele toele, ressurssidele ja Canoni printeri tõrkeotsingule.

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

  1. Ühildub iOS-i, OS X-i ja Androidi seadmete ning juhtmevabade PictBridge’i kaameratega