Mini Print app
alt text goes here

Canon

Rakendus Mini Print

Isikupärastage oma Canon Zoemini ja Canon Zoemini S2-ga tehtud fotosid.

Laadige alla iOS-seadmele

Laadige alla Androidi seadmele

Äratage olulised hetked ellu

Tänu eksklusiivsele juurdepääsule ägedatele ja loomingulistele valikutele ning otselinkidele kõikidele teie sotsiaalmeedia piltidele on rakendus Mini Print ideaalne kaaslane, et luua Canon Zoemini ning Canon Zoemini S2 abil ainulaadseid, jagatavaid ja personaliseeritud väljatrükke.

Jäädvustage ja jagage

Naeratage, pildistage ja jäädvustage ideaalseid hetki, kasutades rakendust Mini Print, või sirvige oma fotofaile ning Facebooki, Instagrami, Google Photo, Dropboxi ja iCloudi kontosid, et muuta oma pildid ägedateks mälestusesemeteks. Iga kleebitava tagusega 2 × 3 tolline pilt prinditakse ZINK™ tehnoloogia abil, tagades määrdumis-, kulumis- ja veekindla foto, mida saate koheselt jagada.

Capture and create

Piltilus

Muutke oma fotod isikupärasemaks, kasutades rakenduse Mini Print ägedaid redigeerimisvalikuid. Proovige erinevaid raame, rakendage filtreid või lisage enda kritseldusi ja joonistusi, et saavutada ainulaadset tulemust. Kui soovite teha tõeliselt eristuvat selfit, siis katsetage reaalkaamera efekte ja AR-funktsiooni, et luua üllatavaid mälestusesemeid.

Picture-perfect

Loomingulised kollektsioonid

Laiendage oma loomingulisi oskuseid ja looge oma lemmikvõtetest kollaaže, kasutades rakenduse nutikat kollaažifunktsiooni, või proovige mosaiigifunktsiooni, et luua neljast kuni üheksast väiksemast klõpsust väljapaistvaid plakateid.

Creative collections

Seadke valmis

Saavutage veelgi suurem loominguline kontroll, kasutades rakendust Mini Print ja Canoni Zoemini S2. Ideaalse selfi või lõbusa grupipildi tegemiseks kasutage rakenduse viiteaega ja kaugpäästikut. Määrake kuni 3-sekundiline viiteaeg ja kasutage kaugpäästikut, et anda endale ja oma sõpradele aega õige poosi leidmiseks.

Tailor-made

Rakenduse Mini Print ühilduvus

See rakendus ühildub Canon Zoemini ja Canon Zoemini S2-ga ning on saadaval nii iOS- kui ka Androidi seadmetele.

Mobiilseade peab olema Bluetooth®-i kaudu ühendatud Canon Zoemini või Canon Zoemini S2-ga ja rakendusega Canon Mini Print, mis on tasuta allalaaditav App Store’ist ja Google Playst. Ühilduv mobiilseadmetega, milles on iOS 9.0 või uuem, ja Androidi seadmetega, milles on Android 4.4 või uuem.

Jäädvustage ja printige liikvel olles

Muutke oma mälestused mälestusesemeteks taskusse mahtuva printeri abil – ideaalne kaaslane, kui olete pidevalt liikvel