EF Lenses

EF-objektiivid

Pakuvad erakordset pildikvaliteeti, paindlikkust ja kiirust.

Mitmekülgne jäädvustamine

Canoni digipeegelkaamerate objektiivid võimaldavad teil ellu viia erinevaid loomingulisi ideid. Alates kompaktsetest ja suure avaga fiksobjektiividest ning paindlikku kadreerimist võimaldavatest suumobjektiividest kuni eriotstarbeliste objektiivideni, nagu kalasilm- ja makroobjektiiv ning kallutatav-nihutatav objektiiv.

EF-objektiivi filter

Kas otsite kindlat RF-objektiivi? Täpsustage otsingut
Filtreerimise alus

canon-camera

Paljude soosingu pälvinud uus versioon klassikalisest suumiga lainurkobjektiivist pakub suurepärast teravust kogu suumivahemikus.

Vaadake lisaks

EF 200mm f/2L IS USM L series Lense

Pildistabilisaatoriga ja f/2 avaga profiklassi L-seeria telefotoobjektiiv, mis sobib suurepäraselt hämaras pildistamiseks ja sisespordialade jäädvustamiseks.

Vaadake lisaks

canon-camera

Objektiiv, mida soosivad need, kes soovivad võtta võtteplatsile kaasa üheainsa objektiivi, pakub suurepärast pildikvaliteeti ja täiustatud pildistabilisaatorit.

Vaadake lisaks

EF 24mm f/2.8 IS USM

Suure jõudlusega optilise pildistabilisaatori ja f/2.8 avaga objektiiv, mis sobib suurepäraselt hämaras pildistamiseks ja reisifotode tegemiseks.

Vaadake lisaks

EF 50mm f/1.4 USM

Suure jõudluse ja f/1.4 avaga USM-objektiiv, mis sobib igapäevaseks pildistamiseks, hämaras pildistamiseks ja portreefotode tegemiseks.

Vaadake lisaks

canon-camera

Ülikerge 600 mm f/4 objektiiv, mis sobib ideaalselt professionaalsetele loodus- ja spordifotograafidele ning fotoreporteritele

Vaadake lisaks

EF 70-200mm f/2.8L IS III USM

EF 70-200mm f/2.8L IS III USM

Paljude fotograafide lemmik telefoto-suumobjektiiv.

canon-camera

Kerge profiklassi telefoto-suumobjektiiv on konstrueeritud, pidades silmas kaasaskantavat disaini ja jõudlust.

Vaadake lisaks

TS-E 17mm f/4L L series Lense

Ülilainurga ja f/4 avaga profiklassi L-seeria ülilainurkobjektiiv, mida spetsialistid kasutavad hoonete ja interjööride jäädvustamiseks.

Vaadake lisaks

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...