PROFESSIONAALSED VIDEOLAHENDUSED

Edastamine

Kui maailm vaatab, pakub meie teedrajava televisioonikvaliteediga tootevalik tipptasemel tõhusust.

Kui kogu maailm on teie lava

Avastage Canoni eelised. Meie tipptasemel objektiivid, kaamerad ja monitorid on disainitud ning toodetud meie elektroonilise ja optilise disaini pärandit kasutades. Saateid edastatakse erakordse pildikvaliteediga, olgu see siis otseülekanne spordiväljakult või värsked uudised pressipaketist.

 • Sport

  Kui jäädvustate spordisündmusi, on detailid üliolulised. Jäädvustage vastuolud, pöördelised hetked ja isegi maailmarekordid.

 • Reaalajas sündmused

  Meie professionaalsed videotooted aitavad teil jäädvustada mis tahes reaalajas edastatava sündmuse õhustikku ja emotsioone muusikafestivalidest ooperi ja teatrini.

 • Stuudioga tootmine

  Meie seadmed sobivad stuudio hoolikalt kontrollitud keskkonda sujuvalt, suurendades tootmise pildikvaliteeti ja loovust.

 • Uudiste kogumine

  Digiuudiste kiires maailmas on usaldusväärsus hädavajalik, mistõttu on meie televisioonitoodete valmistamisel peetud silmas mitmekülgsust ja kasutusmugavust.

 • Ajakirjandus

  Uudislugude ja dokumentaalfilmide filmimisel on meie professionaalsed kaamerad ning objektiivid intuitiivsed ja hõlpsasti kasutatavad, et saaksite tegevusele keskenduda.


Seotud artiklid

 • ARTIKKEL

  Parimad Canoni videokaamerad: teie üldjuhend

  Milline on parim professionaalne Canoni videokaamera otseülekannete tegemiseks, uudiste kogumiseks ja ettevõtte vajaduste jaoks?

 • ARTICLE

  Filming Italian news on the CN-E70-200mm T4.4 L IS

  How the Canon Compact Cine Servo lens brought challenging walking interviews to the screen with flair.

 • ARTICLE

  Filming Nigella on Canon Cine Primes

  On celebrity chef Nigella Lawson's TV shows, the images are as rich as the food. DoP Robin Fox shares his shooting secrets.

 • ARTICLE

  Filming and grading for HDR video

  Filming for HDR delivery? Experts reveal which Canon cameras are best for HDR video, why good exposure is key, and how to plan an HDR workflow.

 • ARTICLE

  What a video camera brings to journalism

  Journalist and cinematographer Elisa Iannacone on what she looks for in a camera and her shooting experiences with the EOS C70 and XA55.

 • KIT

  Choosing the right 4K monitor

  If you work in video and post-production then you need a high-quality reference monitor. Find out about Canon's exciting and feature-packed range.


 • Canon Camera

  OBJEKTIIVID

  Televisiooniobjektiivid

  Tipptasemel 4K optilise kvaliteediga objektiivid tagavad kõrgema klassi edastamise ja võrreldamatu sooritusvõime.

  Canon Camera

  VIDEOKAAMERAD

  Professionaalsed videokaamerad

  Hämmastav jõudlus, lihtne kasutatavus.

  CANON CR-N700

  PTZ KAUGJUHTIMISSÜSTEEM

  PTZ-kaamerad

  Valik 4K panoraamimis-, kallutamis- ja suumimisfunktsiooniga kaameraid (PTZ-kaamerad), mis pakuvad suurepärast pildikvaliteeti ning on mõeldud erinevate produktsioonide ja rakenduste jaoks.

  Canon Camera

  VIDEOKAAMERAD

  Cinema EOS kaamerad

  Esmaklassiline pildikvaliteet ja piiramatud loomingulised võimalused.

  Canon Camera

  OBJEKTIIVID

  Cinema EOSi objektiivid

  Canoni Cine-objektiividel on konkurentsitu optiline jõudlus, suurepärane ehitus ja funktsioonid, mis vastavad filmitootmise nõuetele.

  broadcast

  VIITEMONITORID

  Professionaalsed ekraanid

  Canoni 4K profitasemel videoekraanid, millel on ulatuslik värvihaare ja lai dünaamiline vahemik, sobivad ideaalselt tele- ja filmitööstusesse.

  Hoidke ennast kursis ja registreeruge kohe

  Registreeruge, et saada näpunäiteid teistelt proffidelt, olla kursis valdkonna uute tuultega, saada sündmuste osalemiskutseid ning püsivara värskendusi.