PRINTERIGA MEISTERDAMINE

Printige elu kõige tähtsamaid hetki Canon Zoemini S2-ga

Üksinda reisimisest esimeste näitusteni, räägime erinevate noortega sündmustest, mis on nende jaoks kõige olulisemad olnud ja nende sündmuste jagamisest Canon Zoemini S2 kaamera kiirprinteriga.
Väljasirutatud kätes hoitakse mitut Canon Zoemini S2 kaamerat, üks trükib pilti ja üks inimene hoiab ka mustvalget väljatrükki.

Igaühel meist on elus erilisi hetki, mille üle oleme uhked, või kogemusi, mis on teinud meist need, kes me täna oleme. Olgu selleks koolilõpetamine, esimene puhkus sõpradega või hea hinne eksamil – neid saavutusi tuleb talletada ja jagada.

Mõne elu suurhetke tähtsus ei pruugi kohe ilmselge olla, seetõttu tasub jäädvustada nii palju mälestusi kui võimalik – olgu need väikesed või suured –, et neid kohe sõprade ja perega jagada või kaunistada oma kodu ja vara õnneliku meenutusena toredatest aegadest.

Canon andis õpilastele võimaluse nende elu suurhetki väljatrükkidel demonstreerida. Avastage, mis need elumuutvad sündmused olid ja kuidas õpilased neid Canon Zoemini S2 kaamera kiirprinteriga tähistasid.

Saage rühmaga tuttavaks

Neli noort inimest poseerivad rühmaselfil pargis, kasutades Canoni printer-kaamerat.

Meie rühm jäädvustas esmakohtumise fotole. Canon Zoemini S2 kaamera-printeril on rõngasvalgusti ja peegel, mis teeb sellest suurepärase kaamera rühmaselfide jaoks, mida on võimalik kohe välja printida ja kõigiga jagada. Kaamera kompaktsuse tõttu on seda mugav kõikjal kaasas kanda.

Puidust alusele on asetatud Canon Zoemini S2, nutitelefon ja valik väljatrükke. Nutitelefoni puuteekraanil toimetab käsi.

Canon Zoemini S2-e saab kasutada kiirkaamera ja -printerina, nii et saate oma nutitelefonis olevaid pilte rakenduse Canon Mini Print abil välja trükkida.

Meie rühm koosneb neljast üliõpilasest Cardiffi ülikoolist Walesis: magistriõpilased Ashvin Tiwana, Megan Gaen ja Shubhangi Dua ning esimese aasta muusikatudeng Evie Ingles. Koos jagasid ja printisid nad välja oma senise elu uhkeimad hetked.

Rühm kasutas Canon Zoemini S2-te, nutikat kaks-ühes mini-fotoprinterit ja kaamerat, mis sobib suurepäraselt kallite mälestuste talletamiseks. Ligikaudu 50-sekundilise printimisajaga saate oma fotod peaaegu viivitamatult ellu äratada ja rakendus Canon Mini Print aitab teil fotodest veelgi enamat võtta ning neist demonstreerimiseks pisikesed kunstiteosed teha.

Ashvin Tiwana

Inimene kasutab nutitelefonis rakendust Canon Mini Print, et teha fotodest ringikujulised kleebised. Taustal olev laud on kaetud Canon Zoemini S2 väljatrükkidega.

„Mulle meeldis väga oma pilte Canon Zoemini S2-ga välja printida,“ räägib magistriõpilane Ashvin Tiwana. „Piltidele teksti lisamise võimalus rakenduses Canon Mini Print on samuti kasulik, sest nii saad meenutada, kus oma reisidel viibinud oled. See on alati viitena pildil olemas.“

Mees naeratab kaamerasse, hoides näo ees väikeseid väljatrükitud puhkusepilte.

Canon Zoemini S2 ülaosas olev liuglüliti võimaldab kasutajatel režiime vahetada, valides välguta maastikurežiimi, automaatvälguga portreerežiimi ja rõngasvalgustiga selfirežiimi vahel.

Ashvin valiks oma elu suurhetkeks Vietnami reisi. Ta armastab üksinda reisida ja on erinevaid kultuure avastades palju ringi käinud. Ta esimene üksikreis toimus Prantsusmaale ning pärast seda on ta reisinud Kambodžas, Vietnamis ja Iirimaal.

„Mul on alates 19. eluaastast olnud nii palju õnne, et olen saanud maailmas ringi reisida,“ ütleb ta. „Parim asi üksinda reisimise juures on see, et ei pea järgima kellegi teise ajakava ning saad kogeda ja proovida uusi asju sõltuvalt sellest, mis sulle meeldib.“

Tema väljatrükitud pilt on jäädvustatud noormehe 2020. aasta Vietnami reisil, kui ta käis Halong Bays paadiekskursioonil.

„Nautisin väga kogu Vietnami kogemust, sest sain seal paadireisil väga hea sõbra, kellega oleme tänaseni lähedased,“ räägib ta. „See vaid tugevdas mu kiindumust üksinda reisimisse, sest kohtud ilusate inimestega ja lood erilisi sidemeid, mitte ainult kohtadega, mida esimest korda näed, vaid ka inimestega, kellega neid kohti näed.“

Käed panevad ringikujulisi kleebiseid nutitelefoni tagaküljele.

„Vahva, et rakenduses Canon Mini Print saab lisada ääriseid, filtreid ja kleebiseid,“ räägib Ashvin.

Ühe oma lemmikmälestuse uhkeks demonstreerimiseks otsustas Ashvin printida oma foto Canon ZINK 1.3’’ valmislõigatud kleebise paberile ja kleepida selle pildi ning teiste seikluste pildid oma telefoni tagakaanele, et ta saaks neid iga päev vaadata ja oma reise meenutada. Canon Zoemini S2 kaamera-printer ja kleebise paber on mõlemad nii väikesed ja kerged, et saate need mälestuste viivitamatuks väljatrükkimiseks seiklustele kaasa võtta.

Evie Ingles

Must bandžokohver toetub vastu valget plaaditud seina ja inimene kleebib sellele Canoni ringikujulisi kleebiseid.

„Minu arvates on Canon Zoemini S2 kasutamine nii lõbus,“ ütleb muusikatudeng Evie Ingles. „See on väike ja kompaktne ning hõlpsasti kaasaskantav. Sellega saab pildistada või oma nutitelefonist pilte printida – nii lihtne.“

Naine vaatab otse kaamerasse, hoides enda näo ees väikest väljatrükki iseendast laval.

Evie suurhetk laval oli lisaks nauditavale kontserdile ja tähendusrikas kogemus. „See on üks kõige lõbusamaid asju, mida ma eales teinud olen ja see oli suur vahe-eesmärk mu esinemistes ning ka mu enesekindluse jaoks,“ räägib ta.

Evie valis oma elu suursündmuseks esimese pop-esinemise ja hoiab seda mälestust, kleepides Canon Zoemini S2 väljatrükid oma bandžokohvrile, et mälestus endaga tulevastele keikadele kaasa võtta.

„See oli tõenäoliselt siiani mu suurim esinemine,“ selgitab ta. „Esinesime Cardiffi ülikooli pop-bändiga ja see oli minu jaoks suur asi, sest laulsin suurel laval suure publiku ees.“

Lisaks laulmisele mängib Evie saksofoni, klarnetit, flööti, bandžot ja klaverit. Canon Zoemini S2 kleebitav printimispaber kulus Eviele bandžokohvri kleebiste tegemisel marjaks ära. Ta printis mõned pildid ka Canon ZINK 1.3’’ valmislõigatud kleebiste paberile, et pillikohvrile veel rohkem kaunistusi lisada.

„Kleebin bandžokohvrile niikuinii bändikleepse, nii et panin sinna ka oma Canon Zoemini S2 väljatrüki,“ räägib ta. „Keikadel käies jääb see kenaks meeldetuletuseks vahe-eesmärgi saavutamisest.“

Evie kasutas ka rakendust Canon Mini Print, et oma pildile ääris lisada. „Seda oli väga lihtne kasutada,“ ütles ta. „Ühendasin hõlpsasti Bluetoothi abil Canon Zoemini S2-e ja lisasin pildile äärise, mis oli sama värvilahendusega nagu foto ning täiustas seda ideaalselt.“

Megan Gaen

Käed hoiavad Canon Zoemini S2-e ja nutitelefoni, millel on näha rakendus Canon Mini Print ja koolilõpufoto.

Magistritudengile Megan Gaenile meeldis rakenduse Canon Mini Print funktsioone katsetada. Rakenduse abil saab kasutada viiteaja seadistust, kaugpäästikut, vaadata reaalajavaadet, lisada fotodele lahedat isikupära ja luua kollaaže.

Naine kinnitab väikese mustvalge foto valgusketi külge, mille külge on juba kinnitatud teised fotod.

Megani arvates oli Canon Zoemini S2 tõeliselt hõlpsasti kasutatav. Ta demonstreeris pilte ühiselamutoas, kinnitades need valgusketi külge.

Megan valis oma tähtsaks hetkeks „koduse“ bakalaureusekraadi lõpetamise. Covid-19 pandeemia mõjutas paljude tudengite ülikoolikogemust ning ka Megani koolilõpuaktus Southamptoni ülikoolis jäi ära.

„Minu tähtis hetk oli 2021. aastal, kui sain bakalaureusekraadi saksa ja hispaania keeles,“ räägib ta. „Saime ikkagi keebid laenutada, nii et korraldasin väikese koolilõpetamise kodus oma vanematega. Tegime kenasid pilte ja see oli väga tähtis, sest tegin neli aastat kõvasti tööd ja tundsin, et soovin seda tähistada.“

Lisaks pildi ühiselamutoa seinale riputamisele plaanib Megan riputada selle ka koduse fotogalerii seinale. „Selle teema on mustvalge, nii et kasutasin rakendust Canon Mini Print mustvalge filtri lisamiseks. See oli väga käepärane, sest ma ei pidanud muretsema arvutis redigeerimise pärast,“ selgitab ta.

Megan printis välja olemasoleva pildi oma nutitelefoni galeriist, kuid Canon Zoemini S2-l on ka filtrinupp, mis võimaldab erksatelt värvidelt mustvalgele lülitada. Rakenduse abil saab luua ühenduse ka Facebooki, Instagrami ja Google Photosiga ning sealt pilte välja trükkida.

„Minu arvates on väikeste kleebiste, filtrite ja ääriste lisamine väga lahe, sest siis saad pildi oma maitse järgi isikupärastada,“ selgitab ta. „See käis lihtsalt ja kiirelt ning polnud muret kuivava tindi pärast.“

Shubhangi Dua

Korvtoolis istuv noor naine hoiab uhkelt maali. Tema süles ja kõrval on veel kaks värvilist kunstiteost.

Magistriõpilane Shubhangi Dua kasutas Canon Zoemini S2-te, et trükkida välja hulk pilte oma debüüdist kunstinäitusel. „Ma pole kunagi varem kunstniku elukutsele mõelnud, kuid selle näituse tõttu tunnen, et võin end kunstnikuks nimetada,“ ütleb ta.

Shubhangi on alustav kunstnik ja tema loominguline kirg pidi olema osa ta elu suurhetkest. Ta täitis hiljuti oma lapsepõlveunistuse ning osales esimesel kunstinäitusel Fringe Arts festivalil Bathis Inglismaal.

„Valisin selle maali (vt üleval) oma esimeseks suureks hetkeks, sest see oli osa mu esimesest näitusest,“ räägib ta. „Kui nägin oma tööd mitmete teiste andekate kunstnike tööde vahel rippumas, tundsin rahulolu ja tunnustust tehtud raske töö eest. See on oluline hetk ka seetõttu, et arvasin aastaid, et ma pole piisavalt hea, et kunstnikuks hakata ning mul on hea meel, et endale vastupidist tõestasin.“

Canon Zoemini S2 lebab esiosaga värvilistel kunstiteostel ning kõrval kleebitakse väikest kunstiteose kleebist päevikusse.

Shubhangi prindib oma elu suurhetked päeviku jaoks välja. Canon Zoemini S2 laadimisaeg on ligikaudu 120 minutit ja saate isegi laadimise ajal printida.

Hallis mantlis naine naeratab kaamerasse ning tema ees hoitakse käes väikeseid väljatrükitud pilte kunstiteostest.

Äärisenupp lisab teie väljatrükile valge või kohandatud äärise.

Shubhangi trükkis välja ka kaks tema jaoks eriti tähenduslikku näitusel olnud maali. „Need kaks maali peavad üksteist vaatama,“ selgitab ta. „Suurel on kujutatud mu ema ja väiksemal mind ennast, kui olin noorem.“

Rakendus Canon Mini Print on varustatud suure hulga kleebistega – lilledest loomadeni. Shubhangi lisas oma maalide väljatrükkidele lillekleebiseid, et peegeldada selle looduslikku temaatikat. „Panin väljatrükid oma päevikusse ja teen mõned koopiad oma toa saavutustetahvli jaoks, et meenutada endale, et sain sellega hakkama,“ räägib ta.


Nii et kui soovite oma tähtsaid hetki jagada ja kogu maailmale näidata või mälestusi isiklikus päevikus elus hoida, sobib Canon Zoemini S2 ja ülejäänud Canon Zoemini valik suurepäraselt väljatrükkide loomiseks, mida kodus demonstreerida, millega tehnikat kaunistada ning mida sõprade ja perega jagada. Mida te veel ootate? Ärge unustage lisada oma piltide juurde teemaviidet #FreeYourStory ja märkida kontot @canonemea.Autor: Tamzin Wilks

Seotud tooted

Seotud artiklid