EOS digipeegelkaamerate objektiivid

Pakuvad erakordset pildikvaliteeti, paindlikkust ja kiirust.
Canon Camera

Tegevuseks valmis

Canoni digipeegelkaamerate objektiivid võimaldavad teil ellu viia erinevaid loomingulisi ideid. Alates kompaktsetest ja suure avaga fiksobjektiividest ning paindlikku kadreerimist võimaldavatest suumobjektiividest kuni eriotstarbeliste objektiivideni, nagu kalasilm- ja makroobjektiiv, kallutatav-nihutatav objektiiv ja võrreldamatu optilise jõudlusega professionaalsed L-seeria objektiivid.

EF-objektiivi filter

35 Tooted

  35 Tooted

  Rakendatud filtrid

  12 / 35 tulemus(t)

  Canoni esiletoodud objektiivid

  Canoni objektiivides on kombineeritud Canoni meisterlikkus ja uusim optiline tehnoloogia, mis tagavad kvaliteetsete fotode ja videote jäädvustamise. Tutvuge meie uusimate digipeegelkaameratele sobivate lainurk-, telefoto- ja makroobjektiividega.

  Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

 • EOS digipeegelkaamerad

  Meie EOS süsteemi digipeegelkaamerate tootevalik pakub esmaklassilist pildikvaliteeti, olenemata teie vilumuse tasemest.

 • Objektiivi valija

  Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

 • Speedlite’i valik

  Kontrollige valgust, kasutades meie Speedlite’i välklampe.

 • Vahetatavate objektiividega kaamerad

  Avastage Canoni vahetatavate objektiividega kaamerad ja leidke enda jaoks uusi loomingulisi viise oma subjektide jäädvustamiseks.

  Avastage veel rohkem

 • Kõik kaamerad

  Avastage täielik Canoni kaamerate tootevalik – alates kompaktsetest kaameratest kuni mitmekülgsete digipeegelkaamerate ja peeglita kaamerateni.

 • EOS M kaamerad

  Digipeegelkaamera võimsus kompaktses APS-C peeglita kaameras.

 • Objektiivide auhinnad

  Valitud objektiive ostes võite võita auhinna. Registreerige oma valitud kaamera ja saage selle eest tagasimakse.