Lenses for EOS DSLR

EOS digipeegelkaamerate objektiivid

Pakuvad erakordset pildikvaliteeti, paindlikkust ja kiirust.

Tegevuseks valmis

Canoni digipeegelkaamerate objektiivid võimaldavad teil ellu viia erinevaid loomingulisi ideid. Alates kompaktsetest ja suure avaga fiksobjektiividest ning paindlikku kadreerimist võimaldavatest suumobjektiividest kuni eriotstarbeliste objektiivideni, nagu kalasilm- ja makroobjektiiv, kallutatav-nihutatav objektiiv ja võrreldamatu optilise jõudlusega professionaalsed L-seeria objektiivid.

EF-objektiivi filter

Kas otsite kindlat RF-objektiivi? Täpsustage otsingut
Filtreerimise alus

EF 200mm f/2L IS USM L series Lense

Pildistabilisaatoriga ja f/2 avaga profiklassi L-seeria telefotoobjektiiv, mis sobib suurepäraselt hämaras pildistamiseks ja sisespordialade jäädvustamiseks.

Vaadake lisaks

EF 24mm f/2.8 IS USM

Suure jõudlusega optilise pildistabilisaatori ja f/2.8 avaga objektiiv, mis sobib suurepäraselt hämaras pildistamiseks ja reisifotode tegemiseks.

Vaadake lisaks

EF 50mm f/1.4 USM

Suure jõudluse ja f/1.4 avaga USM-objektiiv, mis sobib igapäevaseks pildistamiseks, hämaras pildistamiseks ja portreefotode tegemiseks.

Vaadake lisaks

TS-E 17mm f/4L L series Lense

Ülilainurga ja f/4 avaga profiklassi L-seeria ülilainurkobjektiiv, mida spetsialistid kasutavad hoonete ja interjööride jäädvustamiseks.

Vaadake lisaks

Canoni esiletoodud objektiivid

Canoni objektiivides on kombineeritud Canoni meisterlikkus ja uusim optiline tehnoloogia, mis tagavad kvaliteetsete fotode ja videote jäädvustamise. Tutvuge meie uusimate digipeegelkaameratele sobivate lainurk-, telefoto- ja makroobjektiividega.

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...