A man stands under a city centre bridge beside a road to take a photo with a Canon camera.

Nõuanded ja tehnikad

Viis lõbusat viisi, kuidas saada osa Rugby World Cup 2019™ võistlustest

Alates maskottidest ja rahakassadest kuni ergutuspulkade ja ruuporiteni – Creative Park pakub lugematul hulgal ragbiteemalisi käsitööprojekte.

Lisateave

Rugby World Cup 2019™ mascots Ren and G created with Canon's Creative Park.

Meie nõuanded ja tehnikad

Kas soovite õppida fotograafia põhitõdesid, proovida uut loomingulist tehnikat või parandada oma tulemusi? Laske meie ekspertide nõuannetel ja juhistel kasvatada oma enesekindlust ja oskuseid – juba täna!

Kas otsite midagi erilist? Täpsustage otsingut
Filtreerimise alus

When does black and white work in action photography?

Mustvalge fotograafia on tegevusfotograafias ikka aktiivselt kasutusel. Lugege meie nõuandeid selle kohta, millistel juhtudel tuleks värvilised pildid mustvalgeks muuta ja kuidas oma piltide mõju rohkem esile tuua.

Lisateave

corgi running

Tegevuse pildistamine taandub täielikult murdsekundiliste hetkede jäädvustamisele. Tuleb pidada mänguga sammu, jälgida lumelaual sõitvaid sõpru või olla valmis jäädvustama linnasurfareid, kui nad lainetel sõidavad. Ent kui oled ette valmistunud, ei ole vaja nii kiiresti liikuda.

Lisateave

studio portrait of man in sunglasses

Portreefotosid on kerge teha, kuid selles valdkonnas on raske proff olla. Oleme kokku pannud kasulikud ja lihtsad nõuanded, kuidas teha heade piltide asemel suurepäraseid.

Lisateave

dirt bikes perform jumps

Suurepäraste tegevusvõtete tegemine, näiteks linnajõe surfaritest, lumelauduritest ja jooksjatest, tähendab ettemõtlemist. Kõigepealt on vaja mõelda sellele, mida soovite jäädvustada, kui kiiresti subjekt liigub, kuhu pannakse varustus üles ja kust pildistatakse.

Lisateave

long exposure of Ferris wheel

Tegevusfotode jäädvustamisel tuleb teil valida, kas külmutada tegevus VÕI lasta loomingulisel hägul fotodel toimuvat liikumist näidata. Canoni juhendaja Brian Worley jagab oma parimaid nõuandeid liikumise pildistamiseks.

Lisateave

city skyline over water

Linnad on oma olemuselt väga tegevusrohked, pakkudes seeläbi võimalusi ainulaadsete ja võimsate piltide jäädvustamiseks. Lugege meie nõuandeid ideaalse linnafoto tegemiseks.

Lisateave

Eddie Keogh racing

Jäädvustage suurepäraseid fotosid nii kohalikes parkides, võistlusradadel, väljakutel kui ka suurüritustel. Toome teieni nõuanded spordifotode pildistamiseks.

Lisateave

child holding autumn leaf

Alates rikkalikest sügistoonidest kuni pehme kuldse päikeseloojangu ja varahommikuse uduni – sügis on tõeliselt ilus aastaaeg. Lugege meie parimaid nõuandeid, kuidas oma sügisfotograafiat järgmisele tasemele viia.

Lisateave

fireworks header

Öisest taevast võib tihtipeale leida ilusaid valgusmänge. Toome teieni nõuanded, kuidas seadistada oma kaamerat nii, et saavutaksite ilutulestikust meeldejäävaid fotosid.

Lisateave

light swirls

Teil ei ole vaja spetsialistidele suunatud varustust, et valgusega maalida – vajate vaid natuke praktikat. Lugege, kuidas öösel valgusega mängida.

Lisateave

Kas teid huvitab kindel fotograafiatehnika?

Rakendus Canon Photo Companion

Personaliseeritud sisu, väljakutseid ja inspiratsiooni pakkuv rakendus Photo Companion on ideaalne partner igale visuaalsele jutuvestjale.

Laadige rakendus alla

A man stands on rocks in front of a bright blue mountain river, taking a photo on a Canon camera.

Tutvuge meie lugudega

Avastage intervjuud ja inspireerivad lood kirglike inimeste kohta

VAADAKE LUGUSID

Fotograaf Richard Walch seisab mere ääres ning teeb oma Canoni kaameraga pilti.

Registreeruge meie uudiskirja tellijaks

Püsige kursis värskeimate uudiste ja tooteteabega

REGISTREERU