Compact Digital Cameras

Kompaktsed digikaamerad

Meil on teile parim Canoni uuenduslike tehnoloogiatega kompaktkaamera – ükskõik, millised on teie kogemused.

Väike, ent täpne

Fikseeritud objektiividega kompaktsed digikaamerad pakuvad nii mugavust kui kergust, sobides seega hästi igapäevaelu jäädvustamiseks ja neile, kes otsivad kõik-ühes koheselt pildistamiseks valmis olevat kaamerat. Canoni tootevalikus leidub midagi igaühele, alates eksperttasemel suure sensoriga kompaktkaameratest kuni kasutajasõbralike suuna-ja-pildista mudeliteni.

Meie uusimad tooted

Uued kompaktkaamerad

Meil on teile pakkuda Canoni värskeim uuendusliku tehnoloogiaga kompaktkaamera, mis sobib kõigile, olenemata nende vilumuse tasemest.

Canon PowerShot PX

Canon PowerShot PX

Jäädvustage automaatselt olulisi hetki elus selle intelligentse nutika kaameraga, mis tunneb ära nägusid ja on ühendatav teie nutiseadmega.

Vaadake lisaks

Canon PowerShot PX
Canon PowerShot ZOOM

Canon PowerShot ZOOM

Peopessa mahtuv PowerShot, millega saate jäädvustada maagilisi pere- või looduspilte. Valige 100 mm, 400 mm1 ja digitaalse pikendusega 800 mm fookuskauguse vahel.

1Väljatoodud fookuskaugused vastavad 35 mm-le.

Vaadake lisaks

CANON PowerShot ZOOM
PowerShot G7 X Mark III

PowerShot G7 X Mark III

Ideaalne vlogijatele ja blogijatele. Ühendatud kaamera, mis jäädvustab suurepäraseid videod ja fotosid, mida teie jälgijad kindlasti armastavad.

Vaadake lisaks

Kompaktkaamerate tootevalik ja filter

Kas otsite midagi erilist? Täpsustage otsingut
Filtreerimise alus

canon-camera

Jäädvustage automaatselt olulisi hetki elus selle intelligentse nutika kaameraga, mis tunneb ära nägusid ja on ühendatav teie nutiseadmega.

Vaadake lisaks

canon-camera

Peopessa mahtuv PowerShot, millega saate jäädvustada maagilisi pere- või looduspilte. Valige 100 mm, 400 mm 2 ja digitaalse pikendusega 800 mm fookuskauguse vahel.

Vaadake lisaks

IXUS 285 HS

Stiil ja jõudlus teie taskus tänu sellele 12x suumiga IXUS-kaamerale – jagage hõlpsasti Wi-Fi ja lähiväljaside kaudu.

Vaadake lisaks

PowerShot G5 X

Esmaklassilise kvaliteediga Wi-Fi ühendusega kaamera, mida saab eksperttasemel juhtida, mis on stiilne ja mida saab klassikaliselt kasutada.

Vaadake lisaks

Alati ühendatud

USB-videokonverentskomplekt ja tarkvara EOS Webcam Utility võimaldavad teil muuta oma Canoni kaamera veebikaameraks. USB-lahendused töötavad koos meie valitud EOS ja PowerShoti kaameratega. Kas te ei tea, millist kaamerat valida? Ärge muretsege – oleme loonud teile ostujuhendi, mille abil leiate kiiresti endale sobiva Canoni kaamera.

VAADAKE LISAKS

Saage lisateavet tarkvara EOS Webcam Utility kohta

Livestreaming Kits

Saage inspiratsiooni

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Vaadake kõiki artikleid

Tehke paremaid reisifotosid koos Canoni kaameraga PowerShot G5 X Mark II

Tegevusfotograaf James North näitab oma oskuseid ja räägib, miks on paljude funktsioonidega Canon PowerShot G5 X Mark II täiuslik reisikaaslane.

Lisateave

Take better travel shots with the Canon PowerShot G5 X Mark II

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.

Registreerige nüüd