Ligipääsetavus Canonis

Canoni pühendumus ligipääsetavusele

Kohandage oma kogemust

Meie veebisaidi ligipääsetavuse täiustamine

Võtke meiega ühendust


Ligipääsetavuse kinnitus ettevõtte Canon Europe veebilehtedele alates oktoobrist 2023


Canoni pühendumus ligipääsetavusele

Ettevõte Canon Europe on pühendunud enda veebilehtede, rakenduste ja digitaalteenuste võimalikult kättesaadavaks tegemisele. Meie eesmärk on ühendada parim kasutajakogemus kõikehõlmava ja kõrgel tasemel ligipääsetavusega, et kõik saaksid kasutada meie digitaalseid teenuseid, olenemata oma oskustest või puuetest. See on osa meie püüdlusest, et kõik inimesed, olenemata kultuurist, tavadest, keelest või rassist, elaksid ja töötaksid koos ühise eesmärgi nimel – see sügav uskumus kannab nime Kyosei ja see on meie ettevõtte filosoofiaks ja tegevuse südameks. Meie veebilehe ja rakenduste kestva arendamise ja sisu loomise juures järgitakse parimaid ligipääsetavuse suuniste praktikaid, nagu WCAG 2.1 ja ISO 30071-1.

Kohaldage kogemust vastavalt oma vajadustele

Kuigi see veebisait on mõeldud kasutamiseks „nii nagu on“, siis osa inimesi saaks kogemust enda jaoks kättesaadavamaks muuta, kui nad kohaldaksid oma arvutit vastavalt individuaalsetele vajadustele – näiteks selleks et veebilehel olev teave nendeni jõuaks, saavad nad muuta selle värviskeemi või suurendada kuvatavat teksti.

Kui see tundub teie jaoks kasulik olevat, siis soovitame külastada järgmisi veebilehti:

WAI’s Better Web Browsing: Tips for Customizing your Computer, et lugeda või vaadata videoid selle kohta, kuidas need seadistamisvalikud (võimalikud siis, kui kasutate ligipääsetavuse rakendusi, mis on juba olemas teie arvutis, telefonis või tahvelarvutis, või tugitehnoloogiate installimise teel) teile sobiksid.

Meie veebisaidi ligipääsetavuse täiustamine

Tänu ekspertide juurdepääsetavusauditile ja meie veebisaidi testimisele puuetega inimeste poolt teame, et meie veebisait saaks kasu mitmest parendusest ja meil on plaan nende rakendamiseks. Hetkel teeme tööd järgmiste probleemide lahendamiseks.

  • Vaatame üle veebisaitidel olevad pildiallkirjad ja lahendame vasturääkivused.
  • Töötame täiendavatele videotele helikirjelduste lisamise nimel.
  • Samuti vaatame läbi meie saidi osade elementide struktuurid, et tagada nende intuitiivsus ja loogilisus ekraanilugejate poolt lugemisel.
  • Vaatame läbi meie saidil asuvate osade linkide värvi, et oleks lihtsam aru saada, kui teksti näol on tegemist lingiga.
  • Analüüsime meie saidil kasutatava teksti ning osade tekstide ja ikoonide taustavärve, et kindlustada teksti kerge loetavus ja tagada teksti suurendamise võimalus kõikides brauserites
  • Töötame meie saidil menüüde ja küpsisebänneri juurdepääsetavuse parendamiseks.
  • Töötame selle nimel, et parendada meie saidi osade elementide toimimist kasutajatele, kes kasutavad vaid klaviatuuri.
  • Vaatame üle meie lehtede kodeerimise, et tagada neil leiduvate sõnade korralik väljahääldamine ekraanilugejate poolt.

Kui praegused piirangud takistavad teil meie veebisaidil soovitud teabele või teenustele ligi pääseda, võtke meiega ühendust e-posti aadressil accessibility@canon-europe.com ja aitame teid rõõmuga.

Andke meile teada, kui teil tekib probleeme selle veebisaidi kasutamisel

Otsime pidevalt võimalusi oma veebisaidi ligipääsetavuse parandamiseks, seega kui teil tekib raskusi millegi kasutamisel, võtke meiega ühendust e-posti aadressil accessibility@canon-europe.com. Selleks, et aidata meil teie probleemi kiiremini mõista, võite lisada soovitatud teabe oma päringusse lehel „Contacting Organisations about Inaccessible Websites“ (Kuidas anda ettevõttele teada ligipääsmatust veebisaidist).

Igasugune konstruktiivne tagasiside seoses meie veebisaidi ligipääsetavuse või kasutatavusega on oodatud ja vaadatakse hoolikalt läbi.

Käesolevat ligipääsetavuse kinnitust värskendati 2023. aasta oktoobris ja selles järgitakse rahvusvahelises standardis ISO 30071-1 välja toodud ligipääsetavuse põhimõtteid.