Ligipääsetavus Canonis

Canoni pühendumus ligipääsetavusele

Kohandage oma kogemust

Meie veebisaidi ligipääsetavuse täiustamine

Võtke meiega ühendust


Ligipääsetavuse kinnitus ettevõtte Canon Europe veebilehtedele alates juulist 2020


Canoni pühendumus ligipääsetavusele

Ettevõte Canon Europe on pühendunud enda veebilehtede, rakenduste ja digitaalteenuste võimalikult kättesaadavaks tegemisele. Meie eesmärk on ühendada parim kasutajakogemus kõikehõlmava ja kõrgel tasemel ligipääsetavusega, et kõik saaksid kasutada meie digitaalseid teenuseid, olenemata oma oskustest või puuetest. See on osa meie püüdlusest, et kõik inimesed, olenemata kultuurist, tavadest, keelest või rassist, elaksid ja töötaksid koos ühise eesmärgi nimel – see sügav uskumus kannab nime Kyosei ja see on meie ettevõtte filosoofiaks ja tegevuse südameks. Meie veebilehe ja rakenduste kestva arendamise ja sisu loomise juures järgitakse parimaid ligipääsetavuse suuniste praktikaid, nagu WCAG 2.0 ja ISO 30071-1.

Kohaldage kogemust vastavalt oma vajadustele

Kuigi see veebisait on mõeldud kasutamiseks „nii nagu on“, siis osa inimesi saaks kogemust enda jaoks kättesaadavamaks muuta, kui nad kohaldaksid oma arvutit vastavalt individuaalsetele vajadustele – näiteks selleks et veebilehel olev teave nendeni jõuaks, saavad nad muuta selle värviskeemi või suurendada kuvatavat teksti.

Kui see tundub teie jaoks kasulik olevat, siis soovitame külastada järgmisi veebilehti:

BBC My Web, My Way või WAI’s Better Web Browsing: Tips for Customizing your Computer, et lugeda või vaadata videoid selle kohta, kuidas need seadistamisvalikud (võimalikud siis, kui kasutate ligipääsetavuse rakendusi, mis on juba olemas teie arvutis, telefonis või tahvelarvutis, või tugitehnoloogiate installimise teel) teile sobiksid.

Meie veebisaidi ligipääsetavuse täiustamine

Tänu sellele, et puuetega inimesed on meie veebisaiti testinud, oleme teadlikud, et meie veebisait saaks kasu mitmest täiustustest, ja seetõttu on meil olemas plaan nende rakendamiseks. Hetkel teeme tööd järgmiste probleemide lahendamiseks.

 • Töötame selle suunas, et rohkematel videotel oleks kirjeldustõlge, transkriptsioon või audiokirjeldus. Kui teil tekib probleeme meie videote vaatamisel, võtke ühendust e-posti aadressil accessibility@canon-europe.com.
 • Vaatame üle veebisaitidel olevad pildiallkirjad (kirjeldused) ja lahendame kõik vasturääkivused.
 • Töötame selle nimel, et täiendada veebisaidil navigeerimise järjepidevust ja valitud teksti esile toomist.
 • Vaatame üle oma veebilehel navigeeritavuse ja töötame selle nimel, et lisada navigeerimist vahele jätvaid linke.
 • Parendame oma navigatsioonilehtede pealkirjade järjepidevust ja täiustame linkide sisu, et need oleksid ekraanilugejate jaoks üheselt mõistetavad.
 • Täiustame kontakti- ja tugilehel olevate sisendväljade veateateid. Kui teil tekib probleeme meie vormide kasutamisel, võtke ühendust e-posti aadressil accessibility@canon-europe.com.
 • Otsime lahendusi, kuidas muuta kaamera ja objektiivi valija klaviatuuri abil juhitavaks.
 • Kaamerate võrdlemise tööriist kasutab hinnateabe näitamiseks värve. Uurime teisi võimalusi, kuidas esitada sellekohast teavet inimestele, kellel on probleeme värvitajuga. Analüüsime veebisaidil kasutatava teksti ja tagatausta värve, et kindlustada teksti kerge loetavus ja tagada teksti suurendamise võimalus kõikides brauserites.
 • Mõned kasutajad võivad vajada abi tootelehtedel olevate elementide mõistmisel. Uurime, kuidas saame pakkuda juhiseid nende elementide mõistmiseks.
 • Mõnes kohas ei pruugi ekraanilugejad teises keeles sõnu õigesti hääldada. Proovime seda parandada.
 • Mõned veebisaidi funktsioonid kasutavad paremini kättesaadava teenuse pakkumiseks WAI-ARIA spetsifikatsiooni. Kõik tänapäevased arvutid, tahvelarvutid ja telefonid sisaldavad brausereid, mis toetavad WAI-ARIA spetsifikatsiooni. Seadmed, millel on Android 4.1, ei toeta seda. Kui teie telefon või tahvelarvuti kasutab süsteemi Android 4.1 ja teil on probleeme selle veebisaidi kasutamisega, soovitame seadme operatsioonisüsteemi värskendada.

Kui praegused piirangud takistavad teil meie veebisaidil soovitud teabele või teenustele ligi pääseda, võtke meiega ühendust e-posti aadressil accessibility@canon-europe.com ja aitame teid rõõmuga.

Andke meile teada, kui teil tekib probleeme selle veebisaidi kasutamisel

Otsime pidevalt võimalusi oma veebisaidi ligipääsetavuse parandamiseks, seega kui teil tekib raskusi millegi kasutamisel, võtke meiega ühendust e-posti aadressil accessibility@canon-europe.com. Selleks, et aidata meil teie probleemi kiiremini mõista, võite lisada soovitatud teabe oma päringusse lehel „Contacting Organisations about Inaccessible Websites“ (Kuidas anda ettevõttele teada ligipääsmatust veebisaidist).

Igasugune konstruktiivne tagasiside seoses meie veebisaidi ligipääsetavuse või kasutatavusega on oodatud ja vaadatakse hoolikalt läbi.

Käesolevat ligipääsetavuse kinnitust värskendati 2020. aasta juulis ja selles järgitakse rahvusvahelises standardis ISO 30071-1 välja toodud ligipääsetavuse põhimõtteid.