Feature Hero Module
alt text goes here

SELPHY
Kompaktsed fotoprinterid

Looge ja printige ilusaid ja kauakestvaid pilte oma nutitelefonist, digikaamerast, SD-kaardilt ja teistest kohtadest, kasutades kasutajasõbralikku SELPHY kompaktset fotoprinterit.

SELPHY Square QX10

Canon SELPHY SQUARE QX10

Säilitage oma erilisi hetki ilusate väljatrükkide näol, mida saate printida igal pool ja igal ajal.

Featured article1

Printerid

Fast lab quality

Kiired fotolabori kvaliteediga väljatrükid

Näidatud funktsioonid on saadaval ka teistes Wi-Fi ühendusega SELPHY printerites ja rakenduses Canon PRINT.

Vaata videot

Nutiseadmega printimine

Kui soovite parimat SELPHY printerit nutitelefonist printimiseks, valige SELPHY CP1300. See võimaldab kiireimat ja lihtsaimat juhtmevaba printimist iOS-i ja Androidi nutitelefonist ja tahvelarvutist kas otse või rakenduse Canon PRINT kaudu.

Smart Device Printing

Erinevate printimisprojektide jaoks on saadaval valik SELPHY prindimaterjale. Pakume igaühele sobivat fotoprintimise lahendust – alustades postkaartidest ja lõpetades nelinurksete kleebistega, mis sobivad ideaalselt nutitelefonidest printimiseks.

ID photos

Dokumendifotod

Looge ja printige dokumendifotosid isiklikuks või professionaalseks kasutamiseks dokumendifoto printimise funktsiooni abil. Valige levinud standardformaatide vahel või valige kohandatud formaat. Paberi säästmiseks printige mitu samas või erinevas formaadis dokumendifotot ühele lehele.

Square Prints

Ruudukujulised väljatrükid

Täiuslik dekoratiivseteks ja loomingulisteks projektideks, milles kasutatakse populaarsete nutitelefonirakenduste ja kompaktkaamerate pilte.

Credit Cards

Krediitkaardid

Krediitkaardi formaat sobib hästi väiksemate raamide ning rahakotis või käekotis hoitavate fotode jaoks.

Mini Stickers

Minikleebised

Kasutage minikleebiseid lõbusates ja loomingulistes käsitööprojektides ning kaunistustena.

Tindi- ja paberikomplektid

SELPHY tindi- ja paberikomplektid sisaldavad just nii palju tinti ja paberit, nagu on vaja soovitud hulga fotode printimiseks. Nii saate mõlemad ühe lihtsa sammu abil välja vahetada. KC-seeria prindimaterjalidega printimiseks tuleb kasutada eraldimüüdavat kaardisuuruses paberkassetti.

Taskukohase ja fikseeritud hinnaga väljatrükid

Pixel to Print

Pikslist printimiseni

SELPHY võimaldab teil luua erineva suurusega väljatrükke, paigutusega printimise abil mitu fotot ühele lehele kombineerida või segakujunduse värviefekte kasutades ilusaid kollaaže luua. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage automaatset kujutise optimeerimist, et printimiskvaliteeti automaatselt parandada.

Kujutise optimeerimine

Kujutise optimeerimisel tuvastatakse ja parandatakse kujutise defektid, reguleerides näo heledust ja värvi ning vähendades soovimatut müra, andes seeläbi väljatrükkidele sügavama selguse ja väljendusrikkuse.

Kujutise optimeerimine hall

Image optimize
Dye Sub

Värvi sublimatsioon

Värvi sublimatsiooni tehnoloogia tagab laborikvaliteediga väljatrükid, mis kestavad albumis kuni 100 aastat. Spetsiaalne kaitsekiht tagab, et iga väljatrükk on täiesti kuiv ning vee-, sõrmejälgede- ja kriimustuskindel.

100 aastatVärvi sublimatsioon

Printige igast seadmest ja igal pool

Olenemata sellest, kuhu teie pildid salvestatud on, saate neid SELPHY-ga lihtsasti printida. Printige fotosid otse oma nutiseadmest, kaamerast, mälukaardilt, USB-mälupulgalt või arvutist. Kasutage rakenduse Canon PRINT funktsiooni Party Shuffle, et juhtmevabalt luua ainulaadseid kollaaže mitmest nutiseadmest.

Print Anywhere

Lihtne kaasas kanda – kuhu iganes lähete

SELPHY on väike ja kaasaskantav, et saaksite selle hõlpsasti oma puhkusele ja pereüritustele või pidudele kaasa võtta – igaüks saab kohe ilusaid mälestusi printida ja jagada.

Easy to Carry

Tugi

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.

Registreerige nüüd

iPad, iPhone, iPod ja iPod Touch on ettevõttele Apple Inc. kuuluvad kaubamärgid, mis on registreeritud USAs ja teistes riikides. AirPrint™ ja AirPrinti logo on ettevõttele Apple Inc. kuuluvad kaubamärgid.

Android™, Google Cloud Print™ ja Picasa™ on ettevõtte Google Inc. registreeritud kaubamärgid.

Windows® ja Windowsi logo on ettevõtte Microsoft alla kuuluvate ettevõtete kaubamärgid.