CINE LENSES

Kinoobjektiivid

Loodud nii, et see vastaks operaatorite kõrgetele standarditele.

MUUTKE KOGU MAAILM FILMILIKUKS

Canoni kinoobjektiivid tagavad erakordse optilise jõudluse, vastupidava ja kvaliteetse konstruktsiooni ning mitmekülgsuse, mis vastavad filmitootmise täpsetele nõudmistele. Suureformaadiliste 35 mm ja Super 35 mm kaamerate jaoks mõeldud tootesari hõlmab suumobjektiive ning fiksobjektiive, samuti laias valikus objektiivibajonette, sealhulgas PL-, EF- ja RF- bajonette. Canon tagab teie jaoks õige lahenduse sõltumata sellest, kas olete edasipüüdlik filmilooja, kogemustega professionaal või midagi vahepealset.
Cine Primes

Kinofiksobjektiivid

Täiskaadriliste kinofiksobjektiivide tootevalik, mis vastavad tipptasemel filmikunsti nõudmistele. Tänu tootevalikus saadaolevatele PL-, EF- ja RF-bajonettidele ning laiale valgusedastusele ja fookuskaugusele tagavad need objektiivid iseloomulikud optilised omadused, mis aitavad teil enda kunstilisi väljendusvõimalusi laiendada.

Flex suum

Esmaklassilised püsivalt kiire T2.4 (FF) ja T1.7 (S35) avaga suumobjektiivid kogu suumivahemiku ulatuses. Kohandatavad täiskaadriliste ning Super 35 kaameratega, mõeldud kino- ja virtuaalse tootmise jaoks.

Flex Zooms
Cine Servo

Kinoservoobjektiivid

Suurepärase 4K optilise kvaliteedi ühendamine televisioonisõbralike funktsioonidega tagab Canoni servo-kinoobjektiivide mitmekülgsuse otseülekannete ja käsitsi kasutamise alal, mille puhul on nõutud servojuhtimine.

Kompaktsed kinoservoobjektiivid

4K Super 35 mm kaamerate jaoks mõeldud ja sisseehitatud servojuhtimise, iseteravustamise ning pildi stabiliseerimisega. Suure jõudlusega EF-bajonetiga objektiivid sobivad täiuslikult käsitsi või õla peal kasutamiseks.

Compact Cine Servo
 RF 24-105MM F2.8L IS USM Z

Hübriidne RF

Disainitud professionaalsete funktsioonide ja omadustega, mis sobivad ideaalselt nii foto- kui ka videotootmiseks. Valikulised servo-/võimendatud suum võimaldavad sujuvat ja kaugjuhitavat suumimist koos ühendamis- ja juhtimisvõimalustega, mis sobivad mitmetele ENG, otseülekannete ja stuudio kasutusaladele.

Tipptasemel suum

Mõeldud EF- ja PL-bajonetiga Super 35 mm kaamerate jaoks, tagades silmapaistva 4K pildikvaliteedi tipptasemel filmitootmise jaoks.

Top End Zoom
Compact Zoom

Kompaktne suum

Mõeldud EF- ja PL-bajonetiga Super 35 mm kaamerate jaoks, tagades silmapaistva 4K pildikvaliteedi tipptasemel filmitootmise jaoks, kompaktse ja kerge disainiga.

Avastage Canon Pro Video ja mõtestage ümber see, mida saate videoga teha

Olenemata sellest, kas filmite võimsaid sõltumatuid dokumentaalfilme, sõltuvust tekitavaid draamafilme või auhinnatud mängufilme, on Canon Pro Video toode, mis võib teie loovuse uuele tasemele viia.

Discover Canon Pro Video