Beautiful image of trees on sand dunes at sunset taken on Canon EOS-R

Uusimad tooted

Avastage Canoni uued tooted, mis aitavad teil meeldejäävaid lugusid luua

Tehtud järgmisega: EOS R
  • f/4.5
  • 1/1000
  • 100

Peeglita kaamerad

Jutustage juba täna homseid lugusid kvaliteetsete fotode ja videote abil. Meie uutes, kergetes ja kompaktsetes vahetatavate objektiividega peeglita kaamerates on ühendatud Canoni kompaktkaamerate ja digipeegelkaamerate parimad omadused.

Objektiivid

Uutes objektiivides on rakendatud tõelist meisterlikkust ja tipptasemel optilist tehnoloogiat, et tagada kvaliteetsed fotod ja videod. Lisame pidevalt midagi ka oma ainulaadsesse ja ulatuslikku valikusse – nii leiate just endale sobiva objektiivi.

Kaamerad ja välgud

Tänu pidevale investeerimisele teadus- ja arendustegevusse pakuvad meie uued fotograafiaentusiastidele mõeldud kaamerad parimaid uuendusi pildinduses. Lisaks sellele saate uute Speedlite’i välkude abil maailma uues valguses vaadata.

Video

Meie kõige uuemate videokaamerate südames on loomingulisus, paindlikkus ja kasutuslihtsus. Leidke endale sobiv mudel, mille abil oma lugusid rääkida – ükskõik kas teete 4K Cinema EOS filme või taskukohaseid perekonnavideoid.

Printerid

Ükskõik, kas soovite kodus ilusaid värvilisi fotosid printida või kvaliteetseid dokumente skannida – meie uued ruumisäästlikud printerid ja kõik-ühes mudelid pakuvad kõige kaasaegsemaid funktsioone, parimat kvaliteeti ja nutikat ühenduvust.

Binoklid

Canoni stabiliseeritud pildiga binoklivalik tagab ülistabiilse vaatamiskogemuse binoklit käes hoides, võimaldades jälgida loodust, vabaõhutegevusi ja erinevaid üritusi.

Muud tooted

Tänu pidevale tehnoloogilisele uuendustööle lisatakse valikusse pidevalt uusi Canoni tooteid – alates kõige uuematest stabiliseeritud pildiga binoklitest kuni eraldiseisvate foto- ja dokumendiskannerite, laserosutite ning kalkulaatoriteni.

  • Canon
  • ...
  • Uusimad tooted – uued kaamerad, printerid ja palju muud