Beautiful image of trees on sand dunes at sunset taken on Canon EOS-R

Uusimad tooted

Avastage Canoni uued tooted, mis aitavad teil meeldejäävaid lugusid luua

Kiirpildikaamerad

Jäädvustage, printige ja kleepige, kasutades taskusse mahtuvat kiirpildikaamerat. Selfi-armastajatele ideaalselt sobivad kaameratega taskuprinterid on varustatud peeglitega, mille abil saate oma poosi paika panna. Nautige vaevata tindivabasid väljatrükke.

Peeglita kaamerad

Jutustage juba täna homseid lugusid kvaliteetsete fotode ja videote abil. Meie uutes, kergetes ja kompaktsetes vahetatavate objektiividega peeglita kaamerates on ühendatud Canoni kompaktkaamerate ja digipeegelkaamerate parimad omadused.

Objektiivid

Uutes objektiivides on rakendatud tõelist meisterlikkust ja tipptasemel optilist tehnoloogiat, et tagada kvaliteetsed fotod ja videod. Lisame pidevalt midagi ka oma ainulaadsesse ja ulatuslikku valikusse – nii leiate just endale sobiva objektiivi.

Kaamerad ja välgud

Tänu pidevale investeerimisele teadus- ja arendustegevusse pakuvad meie uued fotograafiaentusiastidele mõeldud kaamerad parimaid uuendusi pildinduses. Lisaks sellele saate uute Speedlite’i välkude abil maailma uues valguses vaadata.

*250D (must/hõbedane) on maailma kergeim APS-C sensori ja liigutatava LCD-ekraaniga digitaalne peegelkaamera. Kooskõlas CIPA juhistega hõlmab kaal ka akut ja mälukaarti. 2019. aasta 9. aprilli seisuga (tuginedes Canoni uuringule).

Lisatarvikud

Cinema EOS süsteemid

Professionaalsed videokaamerad

Mitmeotstarbelised kaamerad

PTZ-kaameraid

Tavakasutaja videokaamerad

Printerid

Ükskõik, kas soovite kodus ilusaid värvilisi fotosid printida või kvaliteetseid dokumente skannida – meie uued ruumisäästlikud printerid ja kõik-ühes mudelid pakuvad kõige kaasaegsemaid funktsioone, parimat kvaliteeti ja nutikat ühenduvust.

Binoklid

Canoni stabiliseeritud pildiga binoklivalik tagab ülistabiilse vaatamiskogemuse binoklit käes hoides, võimaldades jälgida loodust, vabaõhutegevusi ja erinevaid üritusi.

Professionaalsed ekraanid

Muud tooted

Tänu pidevale tehnoloogilisele uuendustööle lisatakse valikusse pidevalt uusi Canoni tooteid – alates kõige uuematest stabiliseeritud pildiga binoklitest kuni eraldiseisvate foto- ja dokumendiskannerite, laserosutite ning kalkulaatoriteni.