Jätkusuutlikkus Canonis

Me kujundame ümber oma tegevus- ja tootmisviise, et luua inimeste ja meie planeedi jaoks jätkusuutlikumat maailma.

Keskendume ka sellele, et olla oma klientidele vastutustundlik partner, aidates neil täita oma jätkusuutlikkuse kohustusi.

Canon Picturing a Sustainable Future
Jätkusuutlik maailm

CO2 vähedamine

Meie eesmärk on viia 2050. aastaks süsinikdioksiidi netoheited nulli vastavalt Pariisi kokkuleppele. See eeldab järjepidevat tegutsemist kogu meie äritegevuses, alates toimingutest, tootmisest ja transpordist kuni tootedisaini ja pakendamiseni.

Oleme seadnud lühiajalised eesmärgid aastaks 2030 ja esitanud need läbipaistvuse ja kontrollimise huvides SBTile (teaduspõhiste eesmärkide algatusele).

Ringne ettevõte

Meie eesmärk on saada ringseks ettevõtteks. Kus iga toode ja materjal on kujundatud, loodud, taaskasutatud, parandatud ja ringlusse võetud suletud ahelas.

Uuendusliku tootmise abil väldime jäätmete tekkimist ning aitame oma tooteid ja materjale kauem kasutada.

20220331 MK

Haridus- ja noorteprogrammid

Noored väärivad ja vajavad hääleõigust meie maailma tuleviku kujundamisel.

Me anname noortele võimaluse jagada oma lugu piltide kaudu koostöös valitsusväliste organisatsioonidega ja meie Canoni suursaadikute kui programmi teostavate partnerite toel.

Kohalike kogukondade toetamine

Meie jätkusuutlikkuse meetmed keskenduvad ka algatustele, mis aitavad luua positiivset sotsiaalset ja keskkonnaalast mõju meie kohalikele kogukondadele.

Võtke ühendust meie jätkusuutlikkuse meeskonnaga

Jagage oma mõtteid ja küsimusi jätkusuutlikkuse meeskonnaga

Partnerlused ja programmid

Teeme koostööd oma klientide, äri- ja tööstuspartneritega, et panustada positiivselt kliimameetmetesse.

 • Tiny Forest

  Kogu Ühendkuningriigis muudetakse Earthwatch Europe'i korraldatud ja Canoni poolt uhkusega toetatud projekti raames väikesed maa-alad nn tillukesteks metsadeks.

 • Coral Spawning Lab

  Coral Spawning Lab juhib koos rahvusvaheliste partneritega uuenduslikku korallide paljunemise uurimisprojekti, mille eesmärk on töötada välja korallide paljunemise stimuleerimise meetodeid. Nende eesmärk on edendada seda maailmatasemel teaduslikku uurimistööd reaalse ökoloogilise kasu saamiseks. Oma tööga päästavad nad ohustatud koralle ja kindlustavad maailma korallriffide säilimise ning koolitavad looduskaitsjaid.

Tunnustus CDP A kategoorias

 • 2023. aastaks on Canon saanud CDP poolt kliimamuutustega seoses hindeks A. See on kolmas kord, kui oleme kantud nende kõrgeima A-kategooria nimekirja ja oleme selles kategoorias hinnatud ettevõtete 2% parima seas.

  CDP on rahvusvaheline keskkonnaalane mittetulundusühing, mis hindab maailma suurettevõtteid ja organisatsioone nende keskkonnaprobleemidega tegelemisega seotud püüdluste põhjal.

 • Enamik Canoni toodetest on saanud Saksamaa föderaalvalitsuse Blue Angeli ökomärgise

 • 2020. aasta seisuga hõlmab ISO 14001 konsolideeritud sertifikaat nii Canon Inc. ettevõtet kui ka 124 kontserni ettevõtet 40 riigis (593 tegevuskohta) ja piirkonnas üle kogu maailma

Uurige edasi

Liituge vestlusega meie sotsiaalmeediakanalitel

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Võtke ühendust

Jagage oma mõtteid ja küsimusi jätkusuutlikkuse meeskonnaga