Canon Zoemini 2 in navy blue and Canon Zoemini S2 in white on a teal surface surrounded by tape, stamps and paper packaging.

Kiirpildikaamerad ja miniprinterid

Elegantsed ja kaasaskantavad taskumudelid pakuvad teile kiireid tulemusi – ideaalsed eriliste hetkede jäädvustamiseks ja kohe jagatavate piltide loomiseks

Kohene jäädvustamine ja jagatavad tulemused

Jäädvustage ja printige taskusse mahtuva printeriga. Valige kaamera ja selfi-peegliga kaks-ühes mudelite ja õhukeste kaasaskantavate printerite vahel, mis ühenduvad hõlpsasti teie nutiseadmetega – nii saate nautida printimist ka liikvel olles

Canon Zoemini S2

Canon Zoemini S2

Viige oma selfid järgmisele tasemele, kasutades taskusse mahtuvat printerit, mis on varustatud peegli, ringvalgusti, kaugpäästiku ja reaalajavaatega.

Vaata lähemalt

Canon Zoemini S2
Canon Zoemini 2

Canon Zoemini 2

Selle taskumõõdus akutoitega Zoemini 2 printeriga saate printida otse nutitelefonist igal ajal, igal pool.

Vaata lähemalt

Canon Zoemini 2

Klõpsake, jäädvustage ja kleepige, kasutades oma taskusuuruses mudeleid ja tindivabasid pilte

Tindivaba printimistehnoloogiaga, 10-lehelise paberimahu ning õhukese ja kerge korpusega kiirpildikaamerad ja taskuprinterid on parimad kaaslased pildistamist armastavatele inimestele

Canon Zoemini S

• Selfi-peegel ja micro-SD-kaardi pesa on saadaval ainult mudelil Canon Zoemini S2

 canon-zoemini

Vaadake, jäädvustage ja printige

Haarake ohjad enda kätte kiirpildikaamera ja taskuprinteriga

Vaata videot

Kohene jäädvustamine

Nautige kiiret ühenduvust ja printige fotosid otse oma nutitelefonist, kasutades Canon Zoemini kaamerat. Sisseehitatud kaamera- ja selfi-peeglitega varustatud Zoemini S2 pakub kaks-ühes lahendust nii jäädvustamiseks kui ka printimiseks – kõik see ühes ilusas korpuses.

Instant capture

Avastage loomingulisus

Kasutage rakendust Canon Mini Print mudelitega Canon Zoemini ja Canon Zoemini S2, et oma pilte kohandada. Lisage filtreid, raame, AR-isid ja teksti või looge oma fotodest kollaaže ja pildimustriga postreid, et saavutada tõeliselt isikupäraseid väljatrükke.

Creative customisation
Canon Zoemini

Avastage

Printige ja jagage oma hetki liikvel olles

Vaata videot

Connect Canon Zoemini to your phone

Canoni rakendus Mini Print

Ühendage Canoni Zoemini printer oma mobiilseadme või tahvelarvutiga, kasutades rakendust Canon Mini Print, mis on tasuta allalaaditav App Store’ist ja Google Playst. Jäädvustage ise või laadige fotod alla otse Facebookist, Instagramist, Dropboxist, iCloudist või teenusest Google Photos. Võite lisada ka filtreid, AR-isid, moonutusi, joonistusi või teksti ja luua täiesti omanäolisi fotosid. 

Laadige alla App Store'ist
Laadige alla Google Playst

Canon ZINK™ fotopaber

ZINK paber on kaetud mikrokristallidega, mis reageerivad kuumusele, luues määrdumis-, kulumis- ja veekindla pildi ilma mingisuguse tindita.

Ostke 20 lehte

Ostke 50 lehte

Smudge-Proof, Tear-Proof and Water Resistant Images

#FreeYourStory

Olge julged. Olge ekspressiivsed. Olge originaalsed. Näidake meile elu läbi enda objektiivi. Vahet ei ole, kas valite foto, väljatrüki või video – jagage oma lugu läbi enda ainulaadse perspektiivi.

Lisateave

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Seotud tooted

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.

Registreerige nüüd