Canoni kohta

Meist

Canon Europe on Jaapani ettevõtte Canon Inc. tütarettevõte - maailma juhtiv uuendaja pildilahenduste valdkonnas.

Meie ettevõtte
Oleme üle 50 aasta pakkunud oma Euroopa klientidele teedrajavaid pilditehnoloogiaid.

Meie kliendid naudivad hobi- ja professionaalseid pilditooteid, mille hulka kuuluvad moodsad fotograafiaseadmed, printerid, skannerid ja binoklid, aga ka meie valik edasijõudnud Digital Compacti ja SLR-kaameraid. Lisaks kuulub meie Ärilahenduste hulka lai portfell prindi- ja dokumendilahendusi väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete, suurte korporatsioonide ja valitsusasutuste jaoks.

Tööstustoodete äriüksus laiendab meie haaret veelgi, pakkudes tooteid nii erinevatele turgudele nagu meditsiini-, optika-, levi- ja IT-valdkonna rahvusvahelised ettevõtted.

Canon Europe moodustab umbes ühe kolmandiku Canoni ülemaailmsest müügitulust ning Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonnas töötab seal kokku 18 000 inimest. 

Meie tootemark
Me usume Canonis pildi võimu - võimu suhelda kiiresti ja lihtsalt, anda edasi kõige peenemaid detaile, tekitada tugevaimaid tundeid ja muuta kõige keerulisemaid ülesandeid lihtsamaks. 

Äratame oma kire piltide vastu ellu, ühendades Canoni tootemargi mitmesuguste kõrge profiiliga tegevustega, alates reklaamikampaaniatest, nagu hiljutine suurettevõtete "We Speak Image" kampaania, kuni olulise kultuuri ja spordi sponsorluse ning Euroopa ürituste ja näitusteni.

Meie tootemargi platvorm "You Can" (Sa suudad) võtab kokku Canoni tootemargi olemuse ning on loodud inspireerima meie kliente, et nad avastaksid oma loovuse ja saaksid kasu meie tehnoloogiatest. With Canon – You Can (Canoniga suudad)

Ametliku spordisponsorluse, nagu UEFA Super Cup™ ja Aafrika Rahvuste Karika jalgpallivõistlused, ning keskkonnategevuste, nagu Maailma Looduse Fondi (WWF) tegevuse toetamise kaudu väljendab Canon kirge pildi jõu suhtes ja pühendumist Jaapani ettevõttefilosoofiale Kyosei, mis tähendab üldise kasu nimel kooselamist ja -töötamist.

spacer
					image