Meist

Pakume võrreldamatut pärandit ja kogemusi, et pakkuda pildindusinnovatsioone kõigis eluvaldkondades, muutes seda, kuidas me ühendatud maailmas töötame, õpime ja mängime.
About us

Meist

Meie pärand ja alustalad

Oleme 1937. aastal Jaapanis loodud juhtiv tehnoloogiaettevõte, mis aitab inimestel muuta piire ja võimalusi pildinduse kaudu.

Organisatsioonis töötab üle 182 000 inimese. Ettevõtte tootmis- ja turundusrajatised asuvad Jaapanis, Ameerikas, Euroopas, Aasias ja Okeaanias. Meie kaubamärgi, ettevõtte ja algatuste keskmes on meie Kyosei filosoofia. Kyosei on Jaapani sõna, mis tähendab koos ühise eesmärgi nimel elamist ja töötamist – põhimõte, mida järgivad kõik Canoni töötajad. See kujundab meie missiooni ja väärtusi ning seda, kuidas me oma inimesi hoiame ja äri teostame.
Saage lisateavet Canoni ja meie ajaloo kohta.

Teave Canoni kohta

Saage lisateavet Canoni rahvusvahelise ettevõtte, Canon Europe’i ja Canoni kontserni kuuluvate ettevõtete kohta.

about canon
Sustainability

Jätkusuutlikkus

Jätkusuutlikkus on võti maailma muutmiseks pildinduse kasutamisel. Siit leiate lisateavet selle kohta, kuidas saavutame seda sotsiaalsete ja keskkondlike algatuste kaudu.

Uudised

Siit leiate uudiseid ja Canoni ideid, sh meie blogi ja platvormi VIEW.

Canon Camera
Canon Camera

Sponsorlus

Tutvuge meie algatustega, mis hõlmavad erinevaid sotsiaalseid, kultuurilisi ja sportlikke tegevusi.

Inspiratsioon maailma muutmiseks

Põldudel töötavatest talunikest linnatänavateni, ookeanidest mikrosatelliitideni – ei ole vahet, kuhu homne meid viib, meie oleme valmis. Avastage, kuidas Canon maailma muudab.

INSPIRING A WORLD OF CHANGE

Teile võib huvi pakkuda ka:

Võtke meiega ühendust

Vaadake, kuidas meiega ühendust võtta.