Canon Pro Camcorders

Professionaalsed videokaamerad

Hämmastav jõudlus, lihtne kasutatavus

Canon XF605

Mitmekülgne telekvaliteediga 4K videokaamera, mis pakub nõudlikesse tootmiskeskkondadesse täiustatud automaatteravustamist, ühenduvust ja voogedastusvõimalust.

Vaadake lisaks

Lifestyle Day

Canon XA75

1,0-tollise tüübiga CMOS 4K professionaalne videokaamera. Kahepikslilise CMOS-automaatteravustamisega, 15-kordse optilise suumi ja 5-teljelise stabiliseerimisega, 3G-SDI, HDMI-väljundi ja UVC voogedastamisega.

Vaadake lisaks

Canon XA75

Canon XA70

1,0-tollise tüübiga CMOS 4K professionaalne videokaamera. Kahepikslilise CMOS-automaatteravustamisega, 15-kordse optilise suumi ja 5-teljelise stabiliseerimisega, HDMI-väljundi ja UVC voogedastamisega.

Vaadake lisaks

Canon XA70

Canon XA65

1/2,3-tüüpi CMOS 4K professionaalne videokaamera. Täiustatud automaatteravustamise, 20-kordse optilise suumi ja 5-teljelise stabiliseerimisega, 3G-SDI, HDMI-väljundi ja UVC voogedastamisega.

Vaadake lisaks

XA65

Canon XA60

1/2,3-tüüpi CMOS 4K professionaalne videokaamera. Täiustatud automaatteravustamise, 20-kordse optilise suumi ja 5-teljelise stabiliseerimisega, HDMI-väljundi ning UVC voogedastamisega.

Vaadake lisaks

XA60

XF-seeria

XA-seeria

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Avastage Canon Pro Video ja mõtestage ümber see, mida saate videoga teha

Olenemata sellest, kas filmite võimsaid sõltumatuid dokumentaalfilme, kaasahaaravaid draamafilme või auhinnatud mängufilme, on Canon Pro Video toode, mis võib teie loovuse uutesse kõrgustesse viia.