MAXIFY tindipritsiga äriprinterid

MAXIFY äriprinters pakuvad väike- ja kodukontoritele professionaalset kvaliteeti, värvilist printimist ja suurt tootlikkust.  MAXIFY valikust leiab nii lihtsaid printereid kui ka koopiamasina, skanneri ja faksi funktsiooniga kõik-ühes-printereid, mis on tõhusad ja mitmel viisil ühendatavad, võimaldades printida ka mobiilseadmetest ja pilveteenustest.

Printerid kodukontorisse

Printerid väikekontorisse

Juhtmevabad printerid

Tänu Wi-Fi-ühendusele saab MAXIFY juhtmevaba äriprinteri võimalusi jagada sujuvalt mitme kasutaja vahel ning printida kontori igast nurgast. Canoni tasuta rakendusega või Apple’i AirPrint™-iga on mugav printida fotosid nutitelefonist või tahvelarvutist.

Pilveprinterid

MAXIFY pilvevalmidusega äriprinterid annavad vabaduse printida veebipõhistest pilveteenustest otse printeri ekraanilt. Samuti saate interneti kaudu kõikjalt mobiilseadmetest printida.

Ärikvaliteediga tint

Kahekordselt vastupidavad kõrge tihedusega tindid toodavad teravat teksti ja elavaid värve. Need MAXIFY pigmendipõhised tindid on silmapaistvalt püsiva värviga ning ühtlasi vastupidavad märgistamise ja hõõrdumise suhtes, sobides ideaalselt kvaliteetsete äridokumentide loomiseks.

Kiire printimine

Te ei pea enam kunagi printeri järel ootama.  Tänu dokumentide kiirele printimisele nii mustvalgelt kui värviliselt ning esimese prindi kiirele väljastusajale on printimisnupu vajutamisest printimise lõpuni kuluv aeg minimaalne.

MAXIFY-Productive-Software

Tootlik tarkvara

Canoni Quick Toolboxi tarkvaraga pääsete eemalt kiiresti ligi kõigile printeri seadetele, mis on koondatud käepäraselt ühte kohta. Scan Utility abil saab seadistada kõik-ühes-äriprinteri võrgukausta dokumentide skannimiseks. Quick Toolboxi kaudu avanev kaugkasutajaliides võimaldab kontrollida printeri olekut, seadistada pilveteenuseid ja vaadata kasutusandmeid.

Säästke raha tindilt ja paberilt

Suure tootlikkusega XL-tindimahutid võimaldavad printida dokumente soodsa leheküljehinnaga. Valikuline 4-värviline multipakk sisaldab täielikku varutintide komplekti veelgi kulutõhusamaks printimiseks. Automaatse kahepoolse printimisega saate vähendada kasutatava paberi hulka ning luua professionaalse välimusega kahepoolseid dokumente.

MAXIFY-Save-money-on-ink-and-paper
MAXIFY-ink-finder

Otsite tinti?

Meie tarvikuleidja abil leiate oma MAXIFY äriprinterile õige tindimahuti ja multipaki.

MAXIFY tugi ja allalaadimised

Laadige alla draivereid, tarkvara, püsivara ja juhendeid ning vaadake oma MAXIFY tindiprits-äriprinteri tehnilist tuge, vahendeid ja veaotsingut veebist.

Vajate abi printeri leidmisel?

Leidke parim printer oma koju või kontorisse, kasutades meie printeri valijat. Võrrelge meie kõik-ühes laua- ja laserprintereid ning tindipritsiga fotoprintereid.

AirPrint on ettevõtte Apple Inc. kaubamärk.