Lenses for EOS R

EOS R süsteemi objektiivid

Tutvuge uue põlvkonna EOS R süsteemi objektiividega, mis pakuvad suurepärast optikat.

Tutvuge iga võimalusega

Fotograafid ja filmiloojad saavad Canon EOS R abil kasutada erinevaid loomingulisi võimalusi. Uuenduslikud RF- ja RF-S-objektiivid tagavad ülikiire teravustamise ja vapustava optilise kvaliteedi. EOS R adapterid tagavad EF- ja EF-S-objektiividega sujuva ühenduse, ilma et peaksite jõudluses kaotama.

EOS R objektiivide filter

Selleks et kasutada EF- ja EF-S-objektiive koos EOS R süsteemiga, on vaja EOS R kinnitusadapterit, mis pakub täielikku ühilduvust ja samaväärset jõudlust.

Kas otsite kindlat RF-objektiivi? Täpsustage otsingut
Filtreerimise alus

canon-camera

Professionaalidele mõeldud RF-makroobjektiiv RF 100mm F2.8L MACRO IS USM sobib ideaalselt käes hoidmiseks ja 1,4× suurendusega elusuuruses piltide ja vapustavate portreede jäädvustamiseks L-seeria kvaliteediga.

Vaadake lisaks

canon-camera

Kergesti käsitletav 1200 mm RF-seeria supertelefotoobjektiiv, mis võimaldab teha vapustavaid loodus- ja spordifotosid ning jäädvustada kaugel asuvaid objekte.

Vaadake lisaks

canon-camera

Canoni kõige laiem RF-objektiiv pakub detailsust L-seeria täpsusega vahemikus 14–35 mm, samas kui 5,5-astmeline pildistabilisaator hõlbustab käest hoides pildistamist.

Vaadake lisaks

canon-camera

Kompaktne ja taskukohane EOS R seeria 16 mm täiskaadriline ülilainurkobjektiiv, mis sobib videoblogijatele ja loomingulistele sisuloojatele.

Vaadake lisaks

canon-camera

Kompaktne, kerge ja vaikne 50 mm RF-fiksobjektiiv, mis pakub suurt f/1.8 ava – ideaalne teie loomingulise visiooni rakendamiseks.

Vaadake lisaks

canon-camera

Kompaktne ja kerge L-seeria telefotosuumobjektiiv RF 70-200mm F4L IS USM on ideaalne reisi-, spordi- ja loodusfotode ning portreede jäädvustamiseks.

Vaadake lisaks

canon-camera

Kergesti käsitletava disainiga 800 mm RF-seeria supertelefotoobjektiiv võimaldab teil uutesse kõrgustesse minna

Vaadake lisaks

canon-camera

Standardne APS-C suumobjektiiv EOS R seeriale, mis sobib ideaalselt igapäevakasutuseks, näiteks pere-, elustiili-, portree- ja puhkusefotodeks.

Vaadake lisaks

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Ideaalne igapäevane objektiiv, mis sobib täiskaadriliste peeglita kaamerate kasutajatele. Lihtsasti kasutatav RF 24-105mm F4-7.1 IS STM on kerge, kompaktne ja valmis teie fotograafia uuele tasemele viima.

Vaadake lisaks

EOS R ja RF-objektiivide ühilduvus

EOS R süsteem hõlmab kõiki EOS-süsteemi eeliseid. Lisaks laiendab see objektiivide valikut ning pakub läbi olemasolevate adapterite täielikku ühilduvust EF- ja EF-S-objektiivide, Speedlite’i välkude ja lisatarvikutega.

Lugege artiklit

EOS R RF Mount Compatibility

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...