PILDINDUSLAHENDUSED

Foto ja video pildinduslahendused

Heitke pilk arvukatele tööstus- ja kaubandusvaldkondadele, kus meie pildinduslahenduste kasutamine võib teie äri paremaks muuta.
alt text

Kaubandusfoto

Avastage viis, kuidas suurtes kogustes toota ülimalt loomingulisi toodete pilte teie veebilehe või kataloogi jaoks, luues kulutõhusalt kvaliteetset sisu oma toote juurutamiseks ja tootemärgi esiletõstmiseks.

3D-fotogrammeetria

3D-fotogrammeetria on mõõtmise teostamine fotodelt. Vaadake, kui kiiresti ja lihtsalt saab digitaalses keskkonnas skannida, muuta ja taastekitada füüsilisi esemeid.

alt text
GettyImages-1187651037

Fotoboks

Fotoboks on kõik-ühes pildinduslahendus, mis pakub kiiret ja lihtsat viisi teha portreepilte erinevatel üritustel. Lihtsalt poseeri, vajuta ja saad kaasa võtta väikse pildi – kõigest sekunditega. Tänu Canonile on see kasutamises kulutõhus ja samas ka väga tore.

SDK

Võimekus lõimida kaamerakontroll äritarkvara rakendustesse tähendab seda, et kaamerat ja printerit saab juhtida automaatselt. Uurige välja, kuidas see protsesside sujuvamaks muutmine vähendab kulusid ja säästab aega.

Inspection SDK Fashion
Inspection Wind Turbines

Ülevaatus

Paljud organisatsioonid tuginevad suuresti Canoni seadmetel, mis aitavad tuvastada ja salvestada laia spektrit ülitähtsaid järelevalveandmeid. Avastage, kuidas Canoni eritarkvara ja kaameralahendused suurendavad teie tootmistöövoo tõhusust, ja avastage enda jaoks mitmeid automatiseeritud süsteeme.

Ettevõtetele mõeldud foto- ja videolahendused

Kvaliteetsed fotod ja videod on teie ettevõtte jaoks ülimalt tähtsad. Need aitavad suurendada inimeste teadlikkust teie kaubamärgi kohta ning edastada klientidele õiget sõnumit. Vaadake, kuidas Canon tõhusal ja rahasäästlikul viisil teie sõnumit aitab edastada.

Corporate photography and video
Canon Camera

Biomeetria

Turvakaardid, isikut tõendavad dokumendid, ürituste piletid ja palju muud; Canoni pildinduslahendused võimaldavad teil oma ettevõtte töötajaid paremini kaitsta.

Võtke meiega ühendust

Avastage rohkem meie tootevaliku ja teenuste kohta, mis sobivad teie ettevõtte jaoks.