PRINTIMINE

Parimad printerid fotode printimiseks

Väiksest suureni ja igale eelarvele – siit leiate parimad printerid kvaliteetsete fotode printimiseks kodus ja teel olles.
Käed hoiavad last üleval, et panna seinale raamitud prinditud foto.

Fotograafil on võime jäädvustada ajahetk ja muuta see väärtuslikuks mälestuseks. Aga see võime kaob, kui see maetakse kõvakettale või digitaalmeedia lehtede vahele.

Oma lemmikfotode printimine muudab need füüsilisteks esemeteks, mille saab ära raamida ja kodus seinale riputada, mälestusesemetena kinkida, mälestusraamatusse või fotoalbumisse panna või isegi kleepsudena välja printida, et oma asju omapärasemaks muuta.

Saadaval on lai valik printereid, mis võimaldavad teil luua väljatrükke millal ja kus iganes – alates kompaktsetest printeritest, mille saab väljasõitudele, puhkustele ja erilistele sündmustele kaasa võtta, ja lõpetades suureformaadiliste mudelitega, millega toota suuri väljatrükke raamimiseks ja seinale riputamiseks.

Kuidas siis valida parim printer kodus fotode printimiseks? Vaadake lähemalt, mida Canoni printerite tootevalik pakub.

Parimad multifunktsionaalsed fotoprinterid

Naine hoiab käes fotomontaaži ja seisab Canoni PIXMA printeri kõrval, mis asub puiduimitatsiooniga pinnal

Canoni PIXMA TS7450a seeria printeriga saate printida ääristega või ääriseta fotosid 91 × 55 mm ja ruudukujulistest formaatidest kuni A4-formaadini. See on täiuslik valik fotomontaažide või eri suurustes fotode printimiseks, mida saab kuvada galeriis või koos ühel pildiraamil.

Käed hoidmas pulmafotosid teiste laua peal organiseeritud fotode kohal.

Fotode printimine võib aidata teil saada paremaks fotograafiks, võimaldades teil tuvastada, mis teile pildi juures meeldib või ei meeldi, ja kus on veel arenguruumi.

Multifunktsionaalse printeriga saate kiiresti ja lihtsalt digitaalsed mälestused kauniteks väljatrükkideks muuta, et nendega oma kodu kaunistada või neid oma lähedastega jagada. Prinditud fotodel on justkui rohkem väärtust, eriti kui neid kellelegi kingite.

Multifunktsionaalne Canoni PIXMA TS7450a seeria on lihtsasti kasutatav, sisseehitatud skanneri ja Wi-Fi ühendusega arvuti või nutitelefoniga. See ühildub tasuta rakendusega Canon PRINT ja sellega saab printida täisvärvilisi 100 × 150 mm ääristeta fotosid vaid 43 sekundiga.

Tavaliselt on foto kvaliteet seda parem, mida rohkem tinte printer kasutab. PIXMA TS7450a seeria kasutab pigmendipõhist musta tinti terava määrdumiskindla mustvalge teksti jaoks ning värvainepõhist tsüaani, magentat ja kollast tinti fotode jaoks.

Kui soovite veelgi parema kvaliteediga fotosid, näiteks oma pulmaalbumi loomiseks, on ka Canoni PIXMA TS8350a seerial pigmendipõhine must tint, kuid sellel on veel ka must, tsüaan, magenta, kollane ja fotosinine värvainepõhine tint ning kõik tindid on saadaval standardses, XL- ja XXL-suuruses. Täiendavad tindid parandavad prinditud fotode kvaliteeti, võimaldades suuremat värviruumi või -gammat ning täiustades toonivahemikku, et säilitada täpsemad detailid tumedates varjudes ja heledates kohtades. Spetsiaalne fotosinine värv tagab eriti sujuvad üleminekud maastikufotode sinise taeva puhul.

PIXMA TS8350a seeria on omaette klass ülikiirel fotode printimisel. Nagu PIXMA TS7450a seeria puhulgi, on võimalik printida fotosid paljudes formaatides, aga see printer prindib 100 × 150 mm ääristeta foto vaid 17 sekundiga.

Parim fotoprinter mobiilseks printimiseks ja mälestusraamatute koostamiseks

Kaks kätt hoiavad prinditud beebifotot Canon SELPHY CP1500 kohal, mille ümber on veel prinditud fotosid.

Kompaktne printer, nagu Canon SELPHY CP1500, on täiuslik lapse esimesest eluaastast albumi koostamiseks. Alustage võtetega rasedusest ja lisage ka skannid või fotod sünnitunnistusest ja kaartidest, et jäädvustada terve kogemus. Printige oma pildid eri suurustes välja ja katsetage paigutuse ja järjestusega.

Naine istub diivanil ja kleebib printeriga Canon SELPHY Square QX10 prinditud fotosid mälestusraamatusse.

Akutoitega Canon SELPHY Square QX10 võimaldab teil igal pool fotosid printida. Wi-Fi Direct muudab ühendamise nutitelefoni, tahvelarvuti või ühilduva kaameraga lihtsaks ning kleepuv tagakülg muudab väljatrükid ideaalseks mälestusraamatutesse või ükskõik kuhu kleepimiseks.

Praegu oleme vaadanud töölauamudeleid, millel on sisseehitatud Wi-Fi, seega saate need asetada ükskõik kuhu oma kodus. Aga kui soovite printida kodust kaugemal, saab Canoni kompaktseid kaasaskantavaid printereid igale poole kaasa võtta, et printida otse oma nutitelefonist või ühilduvast kaamerast. See on hea viis perele ja sõpradele meenete kinkimiseks või isegi oma reisidest omanäoliste postkaartide loomiseks, mida kodustele saata.

Kompaktses Canon SELPHY CP1500 printeris saab kasutada erinevaid paberitüüpe postkaardiformaadis paberist (RP-108 ja KP-36IP) minikleebisteni, (KC-18IL) lisaks krediitkaardiformaadis (KC-36IP ja KC-18IF) ja ruudukujulist paberit (KC-18IS). Iga paberipakk sisaldab tindikassetti, mis on täidetud vajaliku koguse tindiga. Fotode printimiskiirus on umbes 41 sekundit 100 × 150 mm postkaardiformaadis väljatrüki puhul.

Canon SELPHY Square QX10 on eraldiseisev mobiilne printer, millel on sisemine laetav akukomplekt ja millega saab printida 68 mm ruudukujulisi fotosid pisut suuremale 72 × 85 mm kleebise paberile, võimaldades teil lisada prinditud fotode alla enda pealkirju. Suurema mudeliga, Canon SELPHY CP1500, saate kasutada erinevaid küljenduse valikuid ning lisada dekoratiivseid templeid, ääriseid ja eriefekte rakenduse Canon SELPHY Photo Layout kaudu.

Kui soovite väiksemat printerit, on Canon Zoemini 2 kaasaskantav printer piisavalt väike, et taskusse mahtuda, mistõttu on see täiuslik reisiraamatute koostamiseks või festivalile kaasavõtmiseks, et kiiresti selfisid välja printida.

Lisateavet leiate meie juhendist selle kohta, kuidas kompaktse fotoprinteriga loovusel lennelda lasta.

Parim fotoprinter suurteks projektideks

Canoni PIXMA printer on ümbritsetud värvilistest fotodest, millest üks on printeri salves.

Canon PIXMA G650 sisaldab kuut tsüaani, magentat, kollast, punast, musta ja halli värvainepõhist tinti, et tagada lai värviruum ja toonivahemik ning täiustatud mustvalge fotode printimine.

Canoni PIXMA printerisse paigaldatakse MegaTanki tindipudeleid.

PIXMA G650 suuremahulistel MegaTanki tindimahutitel on ees läbipaistvad aknad, mistõttu on tinditasemete jälgimine lihtne.

Kui töötate kauakestva projekti kallal, kus on vaja palju fotosid printida, eriti kui need on suureformaadilised, võib regulaarne tindikassettide vahetamine muutuda tülikaks tööülesandeks. Canoni MegaTanki printerid sisaldavad suhteliselt suuremahulisi tindimahuteid, eemaldades võrrandist kassetid.

Canon PIXMA G650 on eriti tugev kandidaat, sest selle kuue värvainepõhise tindi abil saavutate vapustava fotokvaliteedi. Igast soodsast tindipudelite komplektist piisab kuni 3800 100 × 150 mm värvilise foto printimiseks ja ääristeta saab printida kuni formaadini A4/letter. Mahutite täitmine on lihtne ja puhas.

Nagu oleme teiste PIXMA printerite puhul maininud, on ka mudelil G650 sisseehitatud Wi-Fi ning pilvepõhise skannimise ja printimise tugi. Sisseehitatud suure eraldusvõimega skanner muudab fotode skannimise ja kopeerimise lihtsaks.

Parim printer professionaalse kvaliteediga fotode printimiseks

Naine seisab laual arvutimonitori kõrval oleva Canoni PIXMA printeri juures. Seinal on prinditud fotod raamides.

Professionaalne värvainepõhine fotoprinter Canon PIXMA PRO-200 on konkurentsitu valik professionaalse kvaliteediga värviliste ja mustvalgete fotode printimiseks. Printer sobib täiuslikult läikiva ja poolmati paberi jaoks, kuid saavutab ilusad tulemused ka matil ja kunstipaberil.

Kui soovite oma fotode printimise uuele tasemele viia, siis Canon PIXMA PRO-200 prindib A3+ formaadis (329 × 483 mm) ääristeta foto vaid 90 sekundiga. Suurema pildi näitamiseks saab sellega printida ka kuni 990 mm panoraamfotosid, mistõttu on see täiuslik maastikufotograafia puhul.

PIXMA PRO-200 sisaldab kaheksat eraldiseisvat värvainepõhist tindikassetti. Tindid tagavad professionaalse kvaliteediga fotode printimise. Seetõttu on see täiuslik printer kõige nõudlikumale loomingulisele fotograafile, kes soovib parimat fotokvaliteeti ja suuremaid väljatrükke.

Mitu sisestussalve tagavad ühilduvuse võrdlemisi paksu kunstipaberi, aga samas ka tavaliste fotopaberitega, seega saate oma prinditud piltide välimuse ja tunnetusega katsetada. Selleks et teid selle juures aidata, lihtsustab Canoni tasuta tarkvara Professional Print & Layout mitme pildiga lehe disainimist ning pakub teile lihtsaid valikuid värviüleminekute, heleduse ja kontrasti kohandamiseks.

Kuidas muuta head fotod suurepärasteks

Käsi sätib pulmafotot raami, mis asub puidust pinnal.

Canon pakub erinevate printeri paberite valikut, millest igaüks lisab teie lõplikule prinditud fotole midagi erilist. Pulmafotode jaoks tagab peene värvitöötluse matt fotopaber või romantilise välimusega mustvalge fotopaber.

Enne ja pärast foto noorpaarist, kes seisab järve kaldal. Vasakul pool on tume töötlemata foto ja paremal pool heledam Digital Photo Professionalis töödeldud foto.

Oma fotode töötlemine on kasulik oskus, et oskaksite vigu parandada, oma kompositsiooni täiustada ja seadistusi reguleerida. Saage meie lihtsatest fototöötluse nõuannetest teada, kuidas töödelda oma pilte, kasutades tarkvara nagu Digital Photo Professional.

Parima kvaliteediga kauakestvate prinditud fotode saavutamiseks on paber sama oluline kui tint. Canoni printeridraiverite lai erinevate profiilide valik tagab peene töötluse, et saavutada kõige täpsemad värvid, heledus ja kontrast ning tagada, et väljatrükid ei määrduks ega tuhmuks aja jooksul.

Erksate ja jõuliste värviliste fotode jaoks on eriti hea läikiv paber. Mittepeegelduv matt paber sobib paremini dramaatiliste mustvalgete fotode jaoks ning peeneks värvitöötluseks, näiteks portreede ja pulmafotode puhul.

Canon pakub laia fotopaberite valikut, sh kulutõhus läikiv fotopaber „Everyday Use“, paksem ja uhkem fotopaber Plus Glossy II, fotopaber Plus Semi-Gloss luksusliku siidise viimistlusega, matt fotopaber, mis on täiuslik mitte ainult mattideks fotodeks, aga ka tervituskaartideks ja käsitööprojektideks. Kõik need fotopaberid on saadaval laias formaatide valikus. Oma eelistuste väljaselgitamiseks on hea mõte proovida mõnda erinevat fotopaberit.

Canoni printerite ja paberite tootevaliku abil saavad fotograafid kindlad olla, et nende prinditud fotod näevad head välja – ükskõik, kuidas või kus neid esitletakse. Valikus on kaasaskantavad mudelid, mis muudavad pere ja sõpradega erilistel sündmustel printimise lõbusaks, lauaprinterid, millega saab printida nii dokumente kui ka fotosid, ja MegaTanki printerid, mis on mugavad ja kulutõhusad suuremate projektide jaoks. Ja et tõeliselt silma paista, pakub Canon PIXMA PRO-200 professionaalse kvaliteediga suureformaadilist printimist võrdlemisi soodsa hinnaga.

Kirjutanud Matthew Richards


Seotud tooted

Seotud artiklid

 • Must Canon SELPHY CP1500, roheline Canon SELPHY Square QX10, sinakasroheline Canon Zoemini S2 ja roosakaskuldne Canon Zoemini 2 on paigutatud hallile taustale, ümbritsetuna väljaprintidest, kleebistest ja tarvikutest.

  LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Parimad Canoni kaasaskantavad printerid

  Uurige lähemalt Canoni kompaktsete printerite valikut, et leida endale nende seast see õige.

 • Enne ja pärast foto noorpaarist, kes seisab järve kaldal. Ühel pool on tume töötlemata foto ja teisel pool heledam DPP-s töödeldud foto.

  TÖÖTLEMISE PÕHITÕED

  Kuidas töödelda erilisi fotosid

  Muutke oma erilised fotod veelgi ilusamaks, järgides neid lihtsaid fototöötluse nõuandeid.

 • PULMAFOTOGRAAFIA

  Looge endale pulmaalbum

  Endale pulmaalbumi loomine võib olla väga rahuldustpakkuv. Lugege meie ekspertide nõuandeid, kuidas seda täpselt teha.

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Minu esimene aasta fotodel

  Portreefotograaf Jemella Ukaegbu jagab oma parimaid nippe lapse esimese eluaasta jäädvustamiseks ja säilitamiseks.