PRINTIMINE

Parimad printerid fotode printimiseks

Väiksest suureni ja igale eelarvele – siit leiate parimad printerid kvaliteetsete fotode printimiseks kodus ja teel olles.
A top-down image of a Canon PIXMA printer outputting a large photo print. A phone displaying a camera roll is on the desk beside it.

Fotograafil on võime jäädvustada ajahetk ja muuta see väärtuslikuks mälestuseks. Aga see võime kaob, kui see maetakse kõvakettale või digitaalmeedia lehtede vahele.

Oma lemmikfotode printimine muudab need füüsilisteks esemeteks, mille saab ära raamida ja kodus seinale riputada, mälestusesemetena kinkida, mälestusraamatusse või fotoalbumisse panna või isegi kleepsudena välja printida, et oma asju omapärasemaks muuta.

Saadaval on lai valik printereid, mis võimaldavad teil luua väljatrükke millal ja kus iganes – alates kompaktsetest printeritest, mille saab väljasõitudele, puhkustele ja erilistele sündmustele kaasa võtta, ning lõpetades suureformaadiliste mudelitega, millega toota suuri väljatrükke raamimiseks ja seinale riputamiseks.

Kuidas siis valida parim printer kodus fotode printimiseks? Vaadake lähemalt, mida Canoni printerite tootevalik pakub.

Parimad multifunktsionaalsed fotoprinterid

Naine hoiab käes fotomontaaži ja seisab Canoni PIXMA printeri kõrval, mis asub puiduimitatsiooniga pinnal

Canoni PIXMA TS7450a seeria printeriga saate printida ääristega või ääriseta fotosid 91 × 55 mm ja ruudukujulistest formaatidest kuni A4-formaadini. See on täiuslik valik fotomontaažide või eri suurustes fotode printimiseks, mida saab kuvada galeriis või koos ühel pildiraamil.

Diivanil istuv paar vaatab telefone ja tahvelseadmeid. Nende taga väikesel kapil asetseb PIXMA printer.

Lisaks fotode kvaliteetsele printimisele sobib Canon PIXMA TS7650i suurepäraselt ka dokumentide ja meisterdamisprojektide printimiseks, mis teeb temast ideaalse seadme hõivatud perede mitmekesiste vajaduste rahuldamiseks.

Multifunktsionaalse printeriga saate kiiresti ja lihtsalt digitaalsed mälestused kauniteks väljatrükkideks muuta, et nendega oma kodu kaunistada või neid oma lähedastega jagada. Prinditud fotodel on justkui rohkem väärtust, eriti kui neid kellelegi kingite.

Multifunktsionaalne Canoni PIXMA TS7450a seeria on lihtsasti kasutatav, sisseehitatud skanneri ja Wi-Fi ühendusega arvuti või nutitelefoniga. See ühildub tasuta rakendusega Canon PRINT ja sellega saab printida täisvärvilisi 10 × 15 cm ääristeta fotosid vaid 43 sekundiga.

Kõrgekvaliteediline, ent samas taskukohane fotoprinter PIXMA TS7450a seeria kasutab pigmendipõhist musta tinti terava määrdumiskindla mustvalge teksti jaoks ning värvainepõhist tsüaani, magentat ja kollast tinti fotode jaoks.

Kui otsite fotode printimiseks, näiteks pulmafotode albumi loomiseks veelgi kiiremat lahendust, suudab Canon PIXMA TS7650i valmistada täisvärvilise ääristeta väljatrüki kõigest 19 sekundiga1.

Sarnaselt PIXMA TS7450a seeriaga on ka Canon PIXMA TS7650i väikesemõõtmeline, kuid samas väga universaalne printer, mis töötab pigmentmustal ja kolmevärvilisel kassetil. Seadet on lihtne ja intuitiivne kasutada. Selle värviekraaniga juhtpaneeli saab parima nähtavuse jaoks üles pöörata.

Viimane asi, millega prindiprojekti kallal töötamisel kokku puutuda tahaks, on tindi otsa saamine ja Canon PIXMA TS7650i puhul on võimalik liituda PIXMA printimisplaaniga2. Tellimuspõhine teenus jälgib teie tinditasemeid ja tarnib uued kassetid teie ukse juurde kohe kui tuvastatakse tindi madal jääkkogus, säästes selliselt teie aega ja energiat ning makstes tavapäraste tintidega võrreldes kuni 50%3 vähem. Tegemist on kulusäästliku lahendusega, kui teil on tarvis palju fotosid printida, kuna nii dokument kui ka foto lähevad arvesse ühe leheküljena.

Parim fotoprinter mobiilseks printimiseks ja mälestusraamatute koostamiseks

Kaks kätt hoiavad prinditud beebifotot Canon SELPHY CP1500 kohal, mille ümber on veel prinditud fotosid.

Kompaktne printer, nagu Canon SELPHY CP1500, on täiuslik lapse esimesest eluaastast albumi koostamiseks. Alustage võtetega rasedusest ja lisage ka skannid või fotod sünnitunnistusest ja kaartidest, et jäädvustada terve kogemus. Printige oma pildid eri suurustes välja ja katsetage paigutuse ja järjestusega.

Naine istub diivanil ja kleebib printeriga Canon SELPHY Square QX10 prinditud fotosid mälestusraamatusse.

Akutoitega Canon SELPHY Square QX10 võimaldab teil igal pool fotosid printida. Wi-Fi Direct muudab ühendamise nutitelefoni, tahvelarvuti või ühilduva kaameraga lihtsaks ning kleepuv tagakülg muudab väljatrükid ideaalseks mälestusraamatutesse või ükskõik kuhu kleepimiseks.

Praegu oleme vaadanud töölauamudeleid, millel on sisseehitatud Wi-Fi, seega saate need asetada ükskõik kuhu oma kodus. Aga kui soovite printida kodust kaugemal, saab Canoni kompaktseid kaasaskantavaid printereid igale poole kaasa võtta, et printida otse oma nutitelefonist või ühilduvast kaamerast. See on hea viis perele ja sõpradele meenete kinkimiseks või isegi oma reisidest omanäoliste postkaartide loomiseks, mida kodustele saata.

Kompaktses Canon SELPHY CP1500 printeris saab kasutada erinevaid paberitüüpe postkaardiformaadis paberist (RP-108 ja KP-36IP) minikleebisteni (KC-18IL), lisaks krediitkaardiformaadis (KC-36IP ja KC-18IF) ja ruudukujulist paberit (KC-18IS). Iga paberipakk sisaldab tindikassetti, mis on täidetud vajaliku koguse tindiga. Fotode printimiskiirus on umbes 41 sekundit 10 × 15 cm postkaardiformaadis väljatrüki puhul.

Canon SELPHY Square QX10 on eraldiseisev mobiilne printer, millel on sisemine laetav akukomplekt ja millega saab printida 68 mm ruudukujulisi fotosid pisut suuremale 72 × 85 mm kleebise paberile, võimaldades teil lisada prinditud fotode alla enda pealkirju. Suurema mudeliga, Canon SELPHY CP1500, saate kasutada erinevaid küljenduse valikuid ning lisada dekoratiivseid templeid, ääriseid ja eriefekte rakenduse Canon SELPHY Photo Layout kaudu.

Kui soovite väiksemat printerit, on Canon Zoemini 2 kaasaskantav printer piisavalt väike, et taskusse mahtuda, mistõttu on see täiuslik reisiraamatute koostamiseks või festivalile kaasavõtmiseks, et kiiresti selfisid välja printida.

Lisateavet leiate meie juhendist selle kohta, kuidas kompaktse fotoprinteriga loovusel lennelda lasta.

Parim fotoprinter suurteks projektideks

Canoni PIXMA printer on ümbritsetud värvilistest fotodest, millest üks on printeri salves.

Canon PIXMA G650 sisaldab kuut tsüaani, magentat, kollast, punast, musta ja halli värvainepõhist tinti, et tagada lai värviruum ja toonivahemik ning täiustatud mustvalge fotode printimine.

Canoni PIXMA printerisse paigaldatakse MegaTanki tindipudeleid.

PIXMA G650 suuremahulistel tindimahutitel on ees läbipaistvad aknad, mis teeb tinditasemete jälgimise lihtsaks.

Kui töötate kauakestva projekti kallal, kus on vaja palju fotosid printida, eriti kui need on suureformaadilised, võib regulaarne tindikassettide vahetamine muutuda tülikaks tööülesandeks. Canoni MegaTanki printerid sisaldavad suhteliselt suuremahulisi tindimahuteid, eemaldades võrrandist kassetid.

Canon PIXMA G650 on eriti tugev kandidaat, sest selle kuue värvainepõhise tindi abil saavutate vapustava fotokvaliteedi. Igast soodsast tindipudelite komplektist piisab kuni 3800 10 × 15 cm värvilise foto printimiseks ja ääristeta saab printida kuni formaadini A4/kiri. Mahutite täitmine on lihtne ja puhas.

Nagu oleme teiste PIXMA printerite puhul maininud, on ka mudelil G650 sisseehitatud Wi-Fi ning pilvepõhise skannimise ja printimise tugi. Sisseehitatud suure eraldusvõimega skanner muudab fotode skannimise ja kopeerimise lihtsaks.

Parim printer professionaalse kvaliteediga fotode printimiseks

Canon PIXMA printeri ees istub inimene, hoides käes suurt linnavaatega fototrükki.

Printeril Canon PIXMA TS8750 seeria on pigmendipõhine musta tindi kassett ning viis värvipõhist kassetti tsüaanile, magentale, kollasele, hallile ja mustale värvile. Need annavad heledatel ja tumedatel piirkondadel paremini värvusi ja üksikasju edasi.

Naine seisab laual arvutimonitori kõrval oleva Canoni PIXMA printeri juures. Seinal on prinditud fotod raamides.

Professionaalne värvainepõhine fotoprinter Canon PIXMA PRO-200 on konkurentsitu valik professionaalse kvaliteediga värviliste ja mustvalgete fotode printimiseks. Printer sobib täiuslikult läikiva ja poolmati paberi jaoks, kuid saavutab ilusad tulemused ka matil ja kunstipaberil.

Mida rohkem tinte printer kasutab, seda parem foto kvaliteet üldiselt on. Canon PIXMA TS8750 seeria töötab kuuel eraldi kassetil, mille hulka kuuluvad viis ülihead, täiustatud värviruumi ja toonivahemikuga fotokvaliteeti tagavad värvipõhist tinti ning pigmendipõhine must tint terava määrdumiskindla mustvalge teksti jaoks. Seade särab kõigis fotožanrites, alates erksatest maastikufotodest kuni portreede õrnade nahatoonideni.

Kolm-ühes multifunktsionaalne printer sisaldab ka kõrglahutusega skannerit, intuitiivset liidest värvilisel puuteekraanil ja suudab printida 10 × 15 cm mõõdus täisvärvilise ääristeta foto kõigest 13 sekundiga1.

Mälukaardipesa lubab teil printida fotosid otse sobivatelt SD-kaartidelt. Ühenduse muudab aga paremaks täiustatud ja intuitiivsema tipptasemel menüüga rakenduse Canon PRINT uusim versioon, mis muudab pilveteenustele juurdepääsu kiiremaks ja ka lihtsamaks.

Kui soovite oma fotode printimise uuele tasemele viia, siis Canon PIXMA PRO-200 prindib A3+ formaadis (329 × 483 mm) ääristeta foto vaid 90 sekundiga. Suurema pildi näitamiseks saab sellega printida ka kuni 990 mm panoraamfotosid, mistõttu on see täiuslik maastikufotograafia puhul.

PIXMA PRO-200 sisaldab kaheksat eraldiseisvat värvainepõhist tindikassetti. Tindid tagavad professionaalse kvaliteediga fotode printimise. Seetõttu on see täiuslik printer kõige nõudlikumale loomingulisele fotograafile, kes soovib parimat fotokvaliteeti ja suuremaid väljatrükke.

Mitu sisestussalve tagavad ühilduvuse võrdlemisi paksu kunstipaberi, aga samas ka tavaliste fotopaberitega, seega saate oma prinditud piltide välimuse ja tunnetusega katsetada. Selleks et teid selle juures aidata, lihtsustab Canoni tasuta tarkvara Professional Print & Layout mitme pildiga lehe disainimist ning pakub teile lihtsaid valikuid värviüleminekute, heleduse ja kontrasti kohandamiseks.

Kuidas muuta head fotod suurepärasteks

Canon PIXMA printeri ees istuv inimene sirvib erinevaid fototrükke

Nii printeril Canon PIXMA TS7650i kui ka PIXMA TS8750 seeria on kahekordne paberi sisestamise süsteem, mis võimaldab laadida tavalist paberit ees asuvasse sisekassetti ja fotopaberit või mis tahes muud prindimaterjali taga asuvasse püstisesse salve.

Enne ja pärast foto noorpaarist, kes seisab järve kaldal. Vasakul pool on tume töötlemata foto ja paremal pool heledam Digital Photo Professionalis töödeldud foto.

Oma fotode töötlemine on kasulik oskus, et oskaksite vigu parandada, oma kompositsiooni täiustada ja seadistusi reguleerida. Saage meie lihtsatest fototöötluse nõuannetest teada, kuidas töödelda oma pilte, kasutades tarkvara nagu Digital Photo Professional.

Parima kvaliteediga kauakestvate prinditud fotode saavutamiseks on paber sama oluline kui tint. Canoni printeridraiverite lai erinevate profiilide valik tagab peene töötluse, et saavutada kõige täpsemad värvid, heledus ja kontrast ning tagada, et väljatrükid ei määrduks ega tuhmuks aja jooksul.

Erksate ja jõuliste värviliste fotode jaoks on eriti hea läikiv paber. Mittepeegelduv matt paber sobib paremini dramaatiliste mustvalgete fotode jaoks ning peeneks värvitöötluseks, näiteks portreede ja pulmafotode puhul.

Canon pakub laia fotopaberite valikut, sh kulutõhus läikiv fotopaber „Everyday Use“, paksem ja uhkem fotopaber Plus Glossy II, fotopaber Plus Semi-Gloss luksusliku siidise viimistlusega, matt fotopaber, mis on täiuslik mitte ainult prinditud mattide fotode jaoks, aga ka tervituskaartideks ning käsitööprojektideks. Kõik need fotopaberid on saadaval laias formaatide valikus. Oma eelistuste väljaselgitamiseks on hea mõte proovida mõnda erinevat fotopaberit.

Canoni printerite ja paberite tootevaliku abil saavad fotograafid kindlad olla, et nende prinditud fotod näevad head välja – ükskõik, kuidas või kus neid esitletakse. Valikus on kaasaskantavad mudelid, mis muudavad pere ja sõpradega erilistel sündmustel printimise lõbusaks, lauaprinterid, millega saab printida nii dokumente kui ka fotosid, ja MegaTanki printerid, mis on mugavad ja kulutõhusad suuremate projektide jaoks. Ja et tõeliselt silma paista, pakub Canon PIXMA PRO-200 professionaalse kvaliteediga suureformaadilist printimist võrdlemisi soodsa hinnaga.

Matthew Richards

Seotud tooted

 • Koduprinterid

  PIXMA TS7450a Series

  Stiilne kõik-ühes seade tehnoloogiat armastavatele kasutajatele, kes otsivad loomingulisi printimisvõimalusi. Lisaks lihtsustab originaalisööturi tehnoloogia mitmele lehele kopeerimist ja skannimist.
 • Koduprinterid

  PIXMA TS7650i

  Kiire ja kõrgekvaliteediline printer, mis tänu oma väikestele mõõtmetele ja sujuvale kasutatavusele sobib laitmatult teie koduse elukorraldusega.
 • Koduprinterid

  PIXMA TS8750 seeria

  Printige terava tekstiga dokumente ja rikkalike värvidega fotosid, kasutades kuue tindiga kvaliteetset ning hõlpsalt kasutatavat multifunktsionaalset printerit, mis sobib kogu perekonna jaoks
 • Koduprinterid

  PIXMA G650

  PIXMA G tootesarja esimene multifunktsionaalne printer koos kuue täidetava värvainepõhise tindimahutiga – PIXMA G650 ühendab omavahel konkurentsitu pildikvaliteediga printimise ja võimaldab toota suuri mahte väga väikeste kuludega.
 • Professionaalsed fotoprinterid

  PIXMA PRO-200

  Erksavärvilist fotoprintimist, mitmekülgsust ja kasutusmugavust pakkuv PIXMA PRO-200 on ideaalne valik fotoentusiastidele ja edasipüüdlikele fotograafidele.
 • Koduprinterid

  SELPHY CP1500

  Selle hõlpsasti kasutatava kompaktse fotoprinteriga saate luua värvirohkeid ja väga vastupidavaid väljatrükke.
 • Koduprinterid

  SELPHY SQUARE QX10

  Säilitage oma erilisi hetki ilusate väljatrükkide näol, mida saate printida igal pool ja igal ajal.

Seotud artiklid

 • PRINTERIGA MEISTERDAMINE

  Paberitüüpide selgitus

  Tutvu Canoni erinevate paberitüüpidega selle käepärase ostujuhendi abil.

 • TÖÖTLEMISE PÕHITÕED

  Kuidas töödelda erilisi fotosid

  Muutke oma erilised fotod veelgi ilusamaks, järgides neid lihtsaid fototöötluse nõuandeid.

 • PRINTIMINE

  Fotode töötlemine printimiseks

  Saage oma fotodest printimisel rohkem meie samm-sammulise juhendiga printimiseks vajaliku töötlemise ja parimate printimismäärangute kohta.

 • PÕHITÕED

  Pildistamine väljaprintimiseks

  Seitse olulisemat nõuannet mälestuste jäädvustamiseks, mida väljatrükina säilitada.

  1. Fotode printimiskiiruse aluseks on vaikesätted standardiga ISO/JIS-SCID N2 ja printimine fotopaberile Plus Glossy II; arvesse ei ole võetud arvutis andmete töötlemisele kuluvat aega.
  2. PIXMA printimisplaan on saadaval vaid Austria, Belgia, Taani, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia, Norra, Madalmaade, Hispaania, Rootsi, Šveitsi, Iiri Vabariigi ja Ühendkuningriigi elanikele.
  3. Keskmise lehe maksumuse kokkuhoiu ja Lääne-Euroopas 20 enim müüdud universaalse tindipritsprinteri originaalstandardtintide keskmise maksumuse erinevuse põhjal (Uuring Key Point Intelligence – jaan. 2022). Canon PIXMA printimisplaani (200-leheküljeline plaan) kuutellimuse maksumus lehe kohta (CPP) ilma lisalehekülgedeta, võrrelduna Lääne-Euroopas 20 enim müüdud universaalse, kuni 200-eurose värvilise tindipritsprinteriga standardmahutavusega kassette kasutades ISO/IEC 24711 lehe printimise ühe lehekülje maksumusega. Keskmist CPP-d kasutatakse protsentuaalse kokkuhoiu määratlemiseks, võrreldes Canon PIXMA printimisplaani (200-leheküljeline plaan) CPP-ga. Tindi prinditavate lehekülgede arv ja hinnad põhinevad tootja Saksamaa veebisaidi teabel. Selle uuringu puhul ei arvestatud tindi müügihinda. Canoni tellitud 2022. aasta jaanuari uuring Keypoint Intelligence, mis põhineb avalikult saada oleval teabel 2022. aasta seisuga. Printerid on valitud dokumendi IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical 2021Q4, Western Europe alusel.