Canoni kaamerad

Avastage Canoni kaamerate valik ja viige oma loomingulisus uuele tasemele.
Canon Camera

Canoni kaamerad

Leidke endale sobivaim kaamera

Alates stiilsetest ja kaasaskantavatest kiirpildikaameratest ning kergetest fikseeritud objektiividega kompaktkaameratest kuni digipeegelkaamerate ja tipptasemel funktsioonidega peeglita kaamerateni – Canoni kaamerate valik pakub loomingulist väljundit igaühele.

Meie uusimad tooted
 • Interchangeable Lens Cameras

  LOOMINGULINE PAINDLIKKUS

  Vahetatavate objektiividega kaamerad

  Vahetatavate objektiividega kaamerad, nagu EOS digipeegelkaamera ja peeglita kaamerad, ühilduvad mitmete erinevate objektiividega – alates kiiretest ja eredatest ülilainurkobjektiividest, mis aitavad jäädvustada detailirohket pilti, kuni kaugeleulatuvate telefotoobjektiivideni, mis toovad maailma teile lähemale – ning pakuvad tõeliselt loomingulist kogemust.

 • PowerShot G5 X Mark II

  KERGED JA KAASASKANTAVAD

  Kompaktsed digikaamerad

  Suurepärased igapäevaelu jäädvustamiseks. Kergete ja kaasaskantavate fikseeritud objektiividega digikaamerate hulgas on nii eksperttasemel kompaktkaameraid kui ka kasutajasõbralikke suuna-ja-pildista mudeleid. Ideaalsed neile, kes soovivad koheselt kasutamiseks valmis kõik-ühes kaamerat.

 • KAASASKANTAVAD PRINTERID

  Kiirpildikaamerad ja taskuprinterid

  Valige kaamera ja selfi-peegliga kaks-ühes mudelite ja õhukeste kaasaskantavate printerite vahel, mis ühenduvad hõlpsasti teie nutiseadmetega – nii saate nautida printimist ka liikvel olles.

Uued tooted

Tänu pidevale investeerimisele teadus- ja arendustegevusse pakuvad meie uued fotograafiaentusiastidele mõeldud kaamerad parimaid uuendusi pildinduses.

Vajate abi kaamera leidmisel?

Meie kaameravalija aitab teil leida sobivaima kaamera.

Saage inspiratsiooni

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Avastage Canoni jutuvestjate lood

Canon on aidanud inimestel oma lugusid rääkida üle 80 aasta. Vaid mõned üksikud inimesed on näinud rohkem innovatsiooni ja arengut kui Mike Burnhill, meie 11 aasta pikkuse kogemustepagasiga tootespetsialist. Saime Mike’iga kokku ning arutasime Canoni minevikku, olevikku ja tulevikku.

Canon Camera

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

Registreeruge meie uudiskirja tellijaks

Püsige kursis värskeimate uudiste ja tooteteabega