PILDINDUSLAHENDUSED

Professionaalsed fotod ja videod

Kvaliteetsed fotod ja videod on teie ettevõtte jaoks ülimalt tähtsad. Need aitavad suurendada inimeste teadlikkust teie kaubamärgi kohta ning edastada klientidele õiget sõnumit. Canonil on suur hulk kaameraid, video- ja televisiooniobjektiive, voogedastus- ja töövoolahendusi, mis on nii kulu- kui ka ajatõhusad ning toetavad visuaalset turundust.
Ettevõtetele mõeldud foto- ja videolahendused

Professionaalsed fotod ja videod

Esitlege oma ettevõtet parimast küljest

Alates sotsiaalmeediast kuni iga-aastaste raportite ja ettevõttevahelise suhtluseni – kvaliteetsed pildid ja videod aitavad vähendada kulusid, tagada kontrolli ja säilitada kõrgeid standardeid. See on väga oluline nii ettevõtte kuvandi kujundamiseks kui ka enda sõnumi edastamiseks. Meie professionaalsete digipeegelkaamerate, kergete peeglita kaamerate ja videosüsteemide valik pakub tööstuslikule standardile vastavat ühenduvust ja võimaldab luua suurepärast sisu – kõike seda objektiivide abil, mis tagavad suurepärase pildikvaliteedi. Lugege edasi, milliseid lahendusi Canon teie ettevõttele pakub. Võite usaldada, et teie ettevõtte maine on heades kätes.

PROTSESS

Meil on lahendused igale vajadusele

Ärisisu hõlmab mitmeid vorminguid, sealhulgas pilte ja videoid ning järjest rohkem ka otseülekandeid ja erinevaid saateid. Sellega seoses on väga oluline kasutada õigeid seadmeid, mistõttu ongi meil erinevatele vajadustele ja eesmärkidele vastavad kaamerad.
Kvaliteetse sisu jaoks mõeldud Canoni kaamerad ja objektiivid

Kvaliteetse sisu jaoks mõeldud Canoni kaamerad ja objektiivid

Canoni auhinnatud suure eraldusvõimega kaamerad ja objektiivid pakuvad ülitäpset värviedastust ja teravust.


 • Valige peeglita kaamerate, digipeegel- ja videokaamerate vahel
 • Üliterava pildiga kerged objektiivid
 • Lihtne ühenduvus välisseadmetega

Fotod, videod ja muu

Pärast seda, kui Canon tõi turule esimese täiskaadrilise digipeegelkaamera, millega saab jäädvustada täis-HD videod, on lisandunud suur hulk erinevaid filmi- ja videokaameraid, mis suudavad praegu jäädvustada ka 8K-s.


 • Canoni EOS süsteemi vahetatavate objektiivide, kaamerate ja lisatarvikute valik on üks suurimaid, mis praegu maailmas on
 • Suur hulk taskukohase hinnaga kaameraid, millega saab jäädvustada filme, videoid, pilte ja teha otseülekandeid
 • Kasutage objektiive erinevatel ühilduvatel kaameratel ning nautige vahetamise kiirust ja lihtsust

Fotod, videod ja muu
Järjepidev usaldusväärsus

Järjepidev usaldusväärsus

Mõistame, et tööseisakud on kulud, mistõttu oleme loonud usaldusväärsed kaamerad, mis saavad hakkama ka keerulistes tingimustes.


 • EOS süsteem on tõeliselt vastupidav ja töökindel
 • Canoni originaalakud on mõeldud pakkuma kauakestvat jõudlust
 • Suurepärane müügijärgne teenindus, laenutavate seadmete tugi ning kiire remonditeenus

Kiire ühendamine ja jagamine

Suurepärase sisu jäädvustamine on vaid esimene osa sujuvast töövoost, mida Canon pakub. Meie rakendused ja tarkvara tagavad suurepärase ühenduvuse ja seeläbi kerge jagamise, et teie sisu jõuaks kiiresti soovitud platvormidele.


 • EOS süsteem toetab nii WiFi-, USB- kui ka Bluetooth-ühenduvust
 • SD-mälukaardi tugi pakub mugavust ja kiirust
 • Valitud mudelid toetavat kahte mälukaarti

Kiire ühendamine ja jagamine

Valmis teie äri edendama

Heitke pilk arvukatele tööstus- ja kaubandusvaldkondadele, kus meie kaamerad võivad teie äri paremaks muuta.

Miks valida Canonit?

Canon on olnud pildindussektori eesotsas juba rohkem kui viimased 80 aastat. Meil on suur hulk erinevaid tooteid ja lahendusi, tänu millele oleme üks peamistest tarbijatele, ettevõtetele ja tööstuslikele pildindusettevõtetele mõeldud tarnijatest. Meie valikus on nii kaubanduslikke, valitsusele kui ka meditsiinivaldkonda sobivaid professionaalseid kaameraid, videokaameraid ja objektiive, millega kaasneb erakordne tugiteenus.

Seotud lahendused

 • alt text

  PILDINDUSLAHENDUSED

  3D-fotogrammeetria

  3D-fotogrammeetria on mõõtmise teostamine fotodelt, võimaldades teil füüsilisi objekte kiiresti ja hõlpsalt skannida, muuta ja taastoota.

 • GettyImages-1187651037

  PILDINDUSLAHENDUSED

  Fotoboks

  Kõik-ühes pildinduslahendus, mis pakub kiiret ja lihtsat viisi erinevatel üritustel portreepilte teha. Lihtsalt poseeri, vajuta ja saad kaasa võtta väikse pildi – kõigest sekunditega.

 • Inspection SDK Fashion

  PILDINDUSLAHENDUSED

  Kaubandusfotograafia ja -videograafia

  Lugege, kuidas moetööstus igal päeval tuhandeid mõjuvaid tootefotosid toodab ning kuidas edastamiskiirus aitab tihedas konkurentsis silma paista.

 • Inspection SDK Canon Developer programme

  PILDINDUSLAHENDUSED

  Canon Developer Programme

  Vahet ei ole, kas tegelete ärilahenduste arendamisega või digitaalse pildindusega – Canoni uusim tugileht pakub kasulikke vahendeid igale tarkvaraarendajale.

 • Seotud tooted

  VAJATE ROHKEM TEAVET?

  Vajate rohkem teavet?

  Kui soovite saada lisateavet Canoni ärilahenduste kohta, kasutage Canoni poole pöördumise linki. Selleks sisestage nõutud andmed, misjärel võtab meie professionaalsete pildindusseadmete ettevõtetevahelise meeskonna liige teiega ühendust.