Easy-PhotoPrint Editor App

RAKENDUS EASY-PHOTOPRINT EDITOR

Selle hõlpsasti kasutatava tasuta fototöötlusrakendusega saate oma fotosid redigeerida ning kollaaže, kaarte ja muid isikupäraseid kingitusi luua.

Tasuta fototöötlusrakendus PIXMA ja MAXIFY printeritele

Rakendus Canon Easy-PhotoPrint Editor annab hea võimaluse muuta oma lemmikfotod stiilseteks väljatrükkideks või ainulaadseteks kingitusteks. Tegemist on ülimalt loomingulise kohaga, mis muudab printimise lihtsaks ja lõbusaks!
 • Intuitiivne ja lihtne printimine

  Valige pilte ja dokumente otse oma seadmest või saidilt image.canon, Dropbox, Facebook, Google Drive, Instagram ja OneDrive ning muutke, kaunistage ja printige neid.

 • Palju kasutusvalmis malle

  Valige paljude käepäraste mallide hulgast ja kasutage tasuta redigeerijat fotode paigutamiseks ning kaartide, kollaažide, kalendrite, plaadisiltide, dokumendifotode, visiitkaartide, kleebiste ja plakatite loomiseks.

 • Muutke ja kohandage oma pilte

  Muutke oma pilte, kärpige neid, muutke tausta, lisage teksti või raame ja kasutage soovitud trükiste loomiseks loomingulisi emotikon-templeid, nagu nooled, kõnemullid, loomad, numbrid ja sümbolid.

 • Kollaažide loomine

  Koguge oma mälestused ainulaadsesse raamatusse kas endale rõõmuks või teistele kingituseks. Valige prinditavad pakkepaberi kujundused ja kohandage neid vastavalt oma soovile.

 • Administratiivtöö

  Looge plakateid ja kohandage neid oma ettevõtte jaoks sobivaks. Printige dokumendifotosid, kujundage oma visiitkaarte või tehke kalendreid ja printige plaadisilte.

Saadaval iOS-i ja Androidi seadmele

Laadige alla rakendus Canon Easy-PhotoPrint Editor

Saadaval Macile ja Windowsile

Laadige alla töölauaversioon Canon Easy-PhotoPrint Editor

Ühilduvus

Toetatud printerid leiate järgmiselt veebisaidilt.

Seotud artiklid

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...