TELEÜLEKANNETE KAUGLAHENDUSED

Canoni PTZ-kaamerad ja kaugjuhitavad võrgukaamerad

Valik 4K panoraamimis-, kallutamis- ja suumimisfunktsiooniga kaameraid (PTZ-kaamerad), mis pakuvad suurepärast pildikvaliteeti ning täpset juhtimist ja on mõeldud erinevate produktsioonide ning rakenduste jaoks.
Canon CR-N500 PTZ-kaamera

Produktsioon ja voogedastus

Vähendage vahemaad, tagades samal ajal konkurentsitult selgeima pildi

Tutvustame teile Canoni uusimaid PTZ-kaameraid ja kontrollereid. Canoni seadmed võimaldavad 4K produktsiooni mis tahes olukorra jaoks, tagades sujuva panoraamimise ja kallutamise ning suurepärase pildikvaliteedi nii sise- kui ka välitingimuste jaoks. Meie kaugjuhtimispult ja tasuta allalaaditav tarkvara võimaldavad teil kontrollida ning kohandada ka eemalt. Canon toetab ka uusimaid tipptasemel rakendusi, nagu automaatne jälgimine*, mis võib lisada teie toodangule automatiseeritud lisaelemendi.

*Võimalik valitud mudelitel. Nõutav tasutud litsents.

Avastage Canoni optiline pärand, mis võimaldab teil jäädvustada kvaliteetset pilti väga erinevates olukordades.

Täielik Canoni PTZ-toodete valik

PTZ-kaamerate kaheaastane garantii >

 • PTZ-kaamerad

  CR-N700

  Erakordne 4K60P professionaalne PTZ-kaamera 12G-SDI ühilduvuse ja klassi parima iseteravustamisega nutika automaatse tuvastamise võimalusega.
 • PTZ-kaamerad

  CR-X300

  Kompaktne IP65 kaitseastmega PTZ-kaamera, mis tagab 4K eraldusvõime, 20× optilise suumi ja IP-voogedastus ja kontrolli eri kasutusalade jaoks.
 • PTZ-kaamerad

  CR-X500

  Vastupidav ja ilmastikukindel korpus ning 4K UHD-eraldusvõime, 15-kordne optiline suum, 12G-SDI ja kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine – CR-X500 on ideaalne PTZ-kaamera eemalt tootmise ja jälgimise jaoks.
 • PTZ-kaamerad

  CR-N500

  Tänu 15-kordsele optilisele suumile, 4K UHD-vormingus jäädvustamisele ja kahepikslilisele iseteravustamisele koos nutika automaatse tuvastamise funktsiooniga võimaldab CR-N500 täpset kontrolli ja sujuvat IP-voogedastust koos suurepäraste tulemustega.
 • PTZ-kaamerad

  CR-N300

  Tänu 4K UHD-eraldusvõimele, 20-kordsele optilisele suumile, hübriidsele iseteravustamisele nutika automaatse tuvastamise võimalusega ning mitmetele IP-voogedastuse ja kontrollprotokollidele saate haarata oma vaatajate tähelepanu uutel viisidel.
  Vaata üksikasju CR-N300
 • PTZ-kaamerad

  CR-N100

  Paindlik 4K PTZ-kaamera, millel on täiustatud iseteravustamine, 20-kordne optiline suum ja mitu IP-protokolli, mis võimaldavad kasutada nutikat automaatset jälgimist.
 • Lahendus mis tahes stsenaariumi korral

  Vaadake, kuidas saab Canoni PTZ-lahendusi ja meie suurepärast pildindustehnoloogiat kasutada erinevate rakenduste jaoks.

 • Teleülekanne ja telestuudiod

  Teleülekanne ja telestuudiod

 • Reaalajas toimuvad sündmused ja muusikalised esitused

  Reaalajas toimuvad sündmused ja muusikalised esitused

 • Ettevõtte üritused ja esitlused

  Ettevõtte üritused ja esitlused

 • Kõrgem haridus

  Kõrgharidus

 • Pühakoda, kirik

  Pühakoda

 • Välitingimustes teleülekanne ja spordisündmuste teleülekanne

  Välitingimustes teleülekanne ja spordisündmuste teleülekanne

 • Kasulikud tarvikud

  Kontrollige oma Canon PTZ-kaamerat eemalt või kohapeal, kasutades meie kaugjuhtimispulti või tasuta allalaaditavat tarkvara, ning nautige sujuvat juhtimist.

  CR-S700R

  Esiletõstetud toode

  Canoni robootiline kaamerasüsteem CR-S700R

  Fotode jaoks mõeldud professionaalsed nihutamis-, kallutamis- ja suumimislahendused, mis ühilduvad vahetatavate objektiividega kaameratega.

  Lahendus

  Tutvuge Canoni PTZ-seadmetega

  Kui jälgimine on tõeliselt oluline, leiate lahenduse Canoni võrgukaamerate tootevalikust. Need on kompaktsed, kuid suure jõudlusega, tagades silmapaistva pildikvaliteedi isegi nõrga valgusega keskkondades, kus on kõrgendatud turvariskid.

  Lihtne seadistada ja laia vaateväljaga

  Canoni PTZ-valvekaamerad on ideaalsed näiteks liikluse jälgimiseks, linnadesse ja kaupluste parklatesse.

  vb-m50b
  Canon Camera

  Avastage Canon Pro Video ja mõtestage ümber see, mida saate videoga teha

  Olenemata sellest, kas filmite võimsaid sõltumatuid dokumentaalfilme, sõltuvust tekitavaid draamafilme või auhinnatud mängufilme, on Canon Pro Video toode, mis võib teie loovuse uuele tasemele viia.

  Registreerige nüüd

  Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

  Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.

  Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...