KIIRPRINTERID

Tilluke kiirpildikaamera, mis päästab sinu klõpsud valla: väljenda oma isikupära Canon Zoemini S2 kaameraga

Moeblogija Izzy Manuel kasutab Canon Zoemini S2 kaamerat, et muuta oma vintage-stiil kiirpiltidega veelgi lahedamaks.
Kolm Canon Zoemini S2 kaamerat – valge, roheline ja sädelev õrnroosa – on laua peal, ümberringi riided ja prinditud selfid.

Millal sa viimati oma nutitelefoni pildigaleriis vanu pilte vaatasid? Küllap tuli seal ette üllatusi – unustatud kohtumisi, mis nüüd uuesti meelde tulid. „Mul on telefonis umbes 24 000 fotot,“ ütleb säästliku moe ja elustiili blogija Izzy Manuel, kes armastab vintage-moodi. „Pooled neist on selfid. Ülejäänud on aga mälestused, mis võiksid olla nähtavamal: jõuluõhtusöögid või juhuslikud peoõhtud ülikoolisõpradega. Koroonapandeemia ajal mõistsime kõik, et mitte ainult suursündmused pole elus erilise tähtsusega, vaid just väikesed asjad,“ lisab ta.

Tänapäeval on meil nutitelefonid ja kaamerad igal pool kaasas, niisiis teeme rohkem pilte kui iial varem. Igal aastal tehakse miljardeid fotosid, millest suur osa jääb digiprügina mälukaartidele ja telefonide pildigaleriidesse seisma.

Naine lebab voodil, naerab ja vaatab oma nutitelefoni.

Vintage-moeblogija Izzy Manuel kasutab Canon Zoemini S2 kaamerat ja Canon Zoemini printerit, et väljendada oma stiili – ääriste ja filtrite abil muudab ta väljaprinditavad fotod isikupäraseks.

Naine istub sinise kapi peal, taustal raamatukuhja otsa sätitud Canon Zoemini S2.

Canon Zoemini S2 kaamera saab ühendada nutitelefoniga, sättida ta siis näiteks raamatukuhja otsa, panna taimer peale ja siis vaadata telefoniekraanilt, mida sa pildistad,“ ütleb Izzy.

Unusta vaidlused, kas pildistada telefoni või fotokaameraga: neid kaht saab ühendada. Canon Zoemini S2 kaamera ja Canon Mini Print rakenduse kasutamiseks pole vaja eraldi tarvikut. Pildid saad laadida otse mobiilirakendusse. Pilte saad nutitelefoni laadida isegi digikaamerast, nagu näiteks Canon PowerShot G7 X Mark III, ja printida nad rakenduse abil välja. Saad minna ka Facebooki, Instagrami, Google Photosse, Dropboxi või iCloudi ja printida sinna salvestatud klõpse käigu pealt välja.

Izzy näitab meile, kuidas väljendada Canoni kaasaskantavate printerite abil oma loomingulisust, anda vanadele piltidele uus elu ja pildistada uusi, mida saab väljaprindituna ikka ja jälle vaadata ja alles hoida.

1. Muuda oma pildid isikupäraseks

Naine on nutitelefonis ja lisab Canon Mini Print rakenduses pildile ikoone ja filtreid.

Bluetooth®-i abil saad ühendada Canon Mini Print rakenduse oma sotsiaalmeedia kontodega. Saad tõmmata pildid rakendusse ja neid kujundada, kasutades rakendusesiseseid filtreid, raame ja kleepse.

Naine uurib erinevaid ikoone ja kleepse Canon Mini Print rakenduses.

Nii nagu ikoone ja emojisid, saad Canon Zoemini S2 ja Canon Zoemini fotodele lisada ka teksti.

Izzy on põlvkonnast, kes on üles kasvanud digitaalses maailmas, aga oskab väärtustada ka printimist ja analoogfotode autentset väljanägemist. Retrohõngulised pildid on kooskõlas Izzy armastusega vintage-stiili ja säästliku moe vastu. Canon Zoemini S2 kaamera on parim tööriist, saavutamaks moodsa ja vintage-stiili kombinatsiooni.

Canon Zoemini S2 kaamerad on saadaval eri värvitoonides. Väikest ja käepärast kaamerat saab kasutada kolmes režiimis: õue-, portree- ja selfirežiim. Pildid on väljendusrikkas vana kooli stiilis ning neile on võimalik lisada ka ääris. „Kaamerale on sisse ehitatud peegel ja rõngasvalgusti, nii et see on ideaalne selfide tegemiseks,“ ütleb Izzy.

Canon Zoemini S2 kaameraga saad fotosid enne printimist vaadata ka reaalajavaates, veendumaks, et sa ise ja su sõbrad oleksite hästi fookuses.

Raamid, kleepsud, erinevad kujud ja paigutused – rakendus Canon Mini Print pakub sulle palju võimalusi muuta oma pildid isikupäraseks.

„Ma ei ole eriline tehnikainimene, aga seda rakendust oli mul tõesti lihtne kasutada,“ ütleb Izzy. „Filtritega saab luua vahvaid efekte. Sõpradega tehtud selfidele on tore lisada südamete ja naerunägudega emoji-kleepse, mis muudavad pildid mänguliseks. Need on nii armsad, meenutavad Jaapani kawaii-kultuuri.“

2. Kasuta prinditud pilte, et mõelda läbi oma riietusstiil

Erksavärvilises pusas naine võtab riidekapist jaki.

Moeblogijana on Izzyl kapitäis erinevaid värvilisi rõivakomplekte, mida ta fotosessioonidel kasutab. Canon Zoemini S2 kaameraga on tal lausa lust pildistada.

Naine pildistab enda peegelpilti Canon Zoemini S2 kaameraga.

Prinditud fotod erinevatest rõivakomplektidest aitavad Izzyl riideid loominguliselt kombineerida ja esitleda oma stiili.

Moeblogijana on Canoni kaasaskantavad printerid Izzyle rõivastiilide loomisel suureks abiks. „Kui mul on pikk fotosessioon, kus tuleb kanda erinevaid komplekte, saan end enne igas riietuses pildistada ja fotod välja printida, nii et mul on sessioonil täpselt silme ees, mida selga panna,“ ütleb ta. Canon Zoemini S2 kaameral on selfitaimer, mis muudab pildistamise väga lihtsaks. Oma elegantse ja õhukese disainiga on ka kaamera ise justkui moeaksessuaar, arvab Izzy. „Selle metalne sära ja värvid on nii ilusad. Fotomodellina jätaksin selle omale näpu otsa aksessuaariks!“

Mis iganes sinu kirg ka ei oleks, Canon Zoemini S2 kiirpildikaamera aitab sul seda väljendada. „Võid teha pilte oma aiast või siis lemmikkohast looduses eri aastaaegadel,“ ütleb Izzy.

3. Esitle oma pilte loominguliselt

Naine sätib prinditud pilte fotovõrele.

Nii nagu sotsiaalmeediaklõpse, saab ka Canon Zoemini S2 kiirpilte jagada. Saad neid kinkida oma sõpradele, et teie sõprust jääks pühitsema kallis mälestusese.

Inimene hoiab käes Canon Zoemini printerist välja tulevat pilti.

Canon Zoemini S2 kaameras saad lisada fotodele valge äärise, nii et need näevad välja nagu nostalgilised filmifotod – vintage-stiilis nagu Izzyl. Kui kasutad Canon Zoemini printerit, saad äärise lisada Canon Mini Print rakenduses. Canon Zoemini S2 kaameras saab selle lisada nupuvajutusega kaameras endas.

„Ülikooli ajal oli mul terve sein täis kollaaže sõprade fotodest,“ meenutab Izzy. Canon Zoemini printeri ja Canon Zoemini S2 kaameraga on imelihtne muuta digiklõpsud paari minutiga vastupidavateks kleebitava tagusega fotodeks suuruses 5 × 7,6 cm. Fotod prinditakse ZINK™ tehnoloogia abil, mis muudab nad määrdumis-, rebenemis- ja veekindlaks. Saad kasutada ka mosaiigifunktsiooni ja luua neljast või üheksast pildist koosnevaid kleebitavaid postreid. Canoni kaasaskantavate printeritega saad olla spontaanne: teed klõpsu ja prindid pildi kohe välja.

Seetõttu on neid eriti mugav kasutada peol või pulmas, justkui sul oleks kaasas oma isiklik fotoboks. „Võid jäädvustada mingit sündmust reaalajas või siis teha kaks klõpsu kuus ja hiljem jagada lugu oma aastast,“ ütleb Izzy. Kui pildid on välja prinditud, saad sättida nad kunstipäraselt seinale või panna jutustama lugu albumis või kus iganes, külmikuuksest sünnipäevakaardini.

Inimene paneb sinise Canon Zoemini S2 kaamera käekotti.

Canon Zoemini S2 kiirpildikaamera on sama suur kui nutitelefon, nii et seda on mugav pista käekotti või taskusse ja võtta igale poole kaasa. Nii saad alati olla spontaanne.

Inimene teeb Canon Zoemini S2 kaameraga selfit, kasutades peeglit ja rõngasvalgustit.

Peegli ja rõngasvalgusti abil saab Canon Zoemini S2 kaameraga teha ideaalseid selfisid.

Võimalus lisada piltidele teksti ja printida nad käigu pealt välja annab muidki eeliseid, selgitab Izzy. „Selle kaameraga on mugav teha visuaalseid märkmeid, kui olen parasjagu linna peal. Kasutan seda samamoodi nagu Pinteresti, ilma et ma peaks vahetpidamata ekraani vaatama. Kui jalutan linna vahel ja miski mind inspireerib, saan teha pilti, printida foto välja ja pista taskusse. Kui siis teinekord poes vintage-riideid otsin, saan seda fotot kasutada, et luua sarnast stiili, aga soodsamalt ja säästlikumalt.

Ära kunagi häbene, kui soovid pilti teha. Kui oleme viimase pooleteise aasta jooksul midagi õppinud, siis seda, et kinni tuleb haarata igast võimalusest.“ Kui sul on kõik-ühes kiirpildikaamera nagu Canon Zoemini S2, või kaamera-printeri kombo nutitelefoni või vlogikaamera ja Canon Zoemini printeri näol, saad muuta igapäevased hetked maagilisteks mälestusteks. Prindi fotosid ja ära sea oma kujutlusvõimele piire.

Saa teada, kuidas oma loomingulisust teistega jagada ja osale võistlusel Free Your Story.Autor: Rachel Segal Hamilton

Seotud tooted

  • Koduprinterid

    Canon Zoemini 2

    Selle taskumõõdus akutoitega Zoemini 2 printeriga saate printida otse nutitelefonist igal ajal, igal pool.
  • Kiir- ja taskuprinteriga kaamerad

    Canon Zoemini S2

    Viige oma selfid järgmisele tasemele, kasutades taskusse mahtuvat printerit, mis on varustatud peegli, ringvalgusti, kaugpäästiku ja reaalajavaatega.

Seotud artiklid