EOS digipeegelkaamerad

Meie EOS-tootesari pakub esmaklassilist pildikvaliteeti, olenemata teie vilumuse tasemest.
Bomen aan een beekje in het bos

Avastage detailirohkus

Canoni digipeegelkaamerad pakuvad laia dünaamilist vahemikku, mis aitab säilitada detaile nii varjudes kui ka valguslaikudes, tagab väikese müraga pildid otse kaamerast ning pakub vapustavate portreede jaoks madalat väljasügavust. Need on loodud pakkuma professionaalseid tulemusi.
Meie uusimad tooted

Uued digipeegelkaamerad

Nautige pildikvaliteedi uut taset. Meie uued digipeegelkaamerad on varustatud Canoni uusima optilise tehnoloogia ja uuenduslike funktsioonidega, tänu millele saate jäädvustada iga hetke erakordselt detailselt.

EOS 90D

EOS 90D on funktsiooniderohke digipeegelkaamera, mis võimaldab teil minna lähemale, tegutseda kiiremini ja jäädvustada suurepäraseid 32,5-megapiksliseid pilte.

EOS 90D

Digipeegelkaamerate tootevalik ja filter

Canoni tarkvara EOS Webcam Utility

Muutke oma Canoni kaamera kvaliteetseks veebikaameraks, installides endale meie veebikaamera tarkvara EOS Webcam Utility.

Saage inspiratsiooni

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Võimsad ja kiired loodusfotod kaameraga Canon EOS 90D

Kuna looduses tuleb suurepärastest hetkedest kohe kinni haarata, nautis fotograaf Markus Varesvuo Canoni kiiret EOS 90D kaamerat. Imetlege tema vapustavaid tulemusi.

Lisateave
EOS 90D

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

UUDISKIRI

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.