EOS digipeegelkaamerad

Meie EOS-tootesari pakub esmaklassilist pildikvaliteeti, olenemata teie vilumuse tasemest.
Bomen aan een beekje in het bos

Avastage detailirohkus

Canoni digipeegelkaamerad pakuvad laia dünaamilist vahemikku, mis aitab säilitada detaile nii varjudes kui ka valguslaikudes, tagab väikese müraga pildid otse kaamerast ning pakub vapustavate portreede jaoks madalat väljasügavust. Need on loodud pakkuma professionaalseid tulemusi.

Laske meil aidata teil leida endale täiuslik Canoni kaamera

Meie kaameraleidja näitab teile kõiki tootevalikus olevaid kaameraid ja aitab leida teile sobivaima mudeli.

Uued digipeegelkaamerad

Nautige pildikvaliteedi uut taset. Meie uued digipeegelkaamerad on varustatud Canoni uusima optilise tehnoloogia ja uuenduslike funktsioonidega, tänu millele saate jäädvustada iga hetke erakordselt detailselt.

EOS 90D

EOS 90D on funktsiooniderohke digipeegelkaamera, mis võimaldab teil minna lähemale, tegutseda kiiremini ja jäädvustada suurepäraseid 32,5-megapiksliseid pilte.

EOS 90D

Digipeegelkaamerate tootevalik ja filter

9 Tooted

  9 Tooted

  Rakendatud filtrid

  • Digipeegelkaamerad

   EOS 2000D

   Nautige suurepäraseid 24,1-megapiksliseid fotosid ja täis-HD fotosid. Laiendage oma loomingulisi võimalusi selle lõbusa ja lihtsa digipeegelkaamera abil.

  • Digipeegelkaamerad

   EOS 250D

   Maailma kergeim liigutatava ekraaniga digipeegelkaamera1, mis on varustatud Canoni DIGIC 8 protsessori, 4K video ja funktsiooniga Creative Assist.

  • Digipeegelkaamerad

   EOS 4000D

   Selle lihtsa ja intuitiivse 18-megapikslise EOS-kaameraga saate nautida digipeegelkaamera kvaliteediga fotosid ja täis-HD videoid.

  • Digipeegelkaamerad

   EOS 77D

   Võtke kontroll enda kätte digipeegelkaameraga, mis toob loomingulisuse teie käeulatusse

  • Digipeegelkaamerad

   EOS 850D

   Laske end inspireerida kergel ja erinevate ühendusvõimalustega digipeegelkaameral, millega saate jäädvustada detailirohkeid fotosid ning vapustavat 4K videot.

  • Digipeegelkaamerad

   EOS 90D

   Täisfunktsiooniline digipeegelkaamera, mis võimaldab teil minna lähemale, tegutseda kiiremini ja jäädvustada suurepäraseid 32,5-megapiksliseid pilte.

  • Digipeegelkaamerad

   EOS 5D Mark IV

   Olenemata sellest, mida pildistate, võite olla kindel kompromissitus pildikvaliteedis ja täiesti professionaalses jõudluses.

  • Digipeegelkaamerad

   EOS 6D Mark II

   Ükskõik, kas soovite jäädvustada ambitsioonikamaid projekte või hakata tegema professionaalsemaid pilte, EOS 6D Mark II tagab kõik vajaliku nende põnevate sammude astumiseks.

  • Digipeegelkaamerad

   EOS-1D X Mark III

   Elu on täis kordumatuid hetki. Jäädvustage neid koos kaameraga EOS-1D X Mark III ja jagage oma visuaalset lugu kogu maailmaga.

  9 / 9 tulemus(t)

  Canoni tarkvara EOS Webcam Utility

  Muutke oma Canoni kaamera kvaliteetseks veebikaameraks, installides endale meie veebikaamera tarkvara EOS Webcam Utility.

  Saage inspiratsiooni

  Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

  Võimsad ja kiired loodusfotod kaameraga Canon EOS 90D

  Kuna looduses tuleb suurepärastest hetkedest kohe kinni haarata, nautis fotograaf Markus Varesvuo Canoni kiiret EOS 90D kaamerat. Imetlege tema vapustavaid tulemusi.

  EOS 90D

  Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

  UUDISKIRI

  Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

  Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.