EOS DSLR Cameras

EOS digipeegelkaamerad

Meie EOS-tootesari pakub esmaklassilist pildikvaliteeti, olenemata teie vilumuse tasemest.

Avastage detailirohkus

Canoni digipeegelkaamerad pakuvad laia dünaamilist vahemikku, mis aitab säilitada detaile nii varjudes kui ka valguslaikudes, tagab väikese müraga pildid otse kaamerast ning pakub vapustavate portreede jaoks madalat väljasügavust. Need on loodud pakkuma professionaalseid tulemusi.

Meie uusimad tooted

Uued digipeegelkaamerad

Nautige pildikvaliteedi uut taset. Meie uued digipeegelkaamerad on varustatud Canoni uusima optilise tehnoloogia ja uuenduslike funktsioonidega, tänu millele saate jäädvustada iga hetke erakordselt detailselt.

EOS 90D

EOS 90D

EOS 90D on funktsiooniderohke digipeegelkaamera, mis võimaldab teil minna lähemale, tegutseda kiiremini ja jäädvustada suurepäraseid 32,5-megapiksliseid pilte.

Vaadake lisaks

Digipeegelkaamerate tootevalik ja filter

Kas otsite midagi erilist? Täpsustage otsingut
Filtreerimise alus

Canon EOS 2000D

Nautige suurepäraseid 24,1-megapiksliseid fotosid ja täis-HD fotosid. Laiendage oma loomingulisi võimalusi selle lõbusa ja lihtsa digipeegelkaamera abil.

Vaadake lisaks

EOS 250D

Maailma kergeim liigutatava ekraaniga digipeegelkaamera*, mis on varustatud Canoni DIGIC 8 protsessori, 4K video ja funktsiooniga Creative Assist.

Vaadake lisaks

EOS 4000D

Selle lihtsa ja intuitiivse 18-megapikslise EOS-kaameraga saate nautida digipeegelkaamera kvaliteediga fotosid ja täis-HD videoid.

Vaadake lisaks

Canon EOS 750D

Olenemata sellest, mida pildistate, võite olla kindel kompromissitus pildikvaliteedis ja täiesti professionaalses jõudluses.

Vaadake lisaks

Canon EOS 750D

Mudeli EOS 5DS 50,6-megapiksline sõsarkaamera. Madalpääs-kärpimisfilter üliteravate detailide saavutamiseks.

Vaadake lisaks

Canon EOS 6D Mark II

Ükskõik, kas soovite jäädvustada ambitsioonikamaid projekte või hakata tegema professionaalsemaid pilte, EOS 6D Mark II tagab kõik vajaliku nende põnevate sammude astumiseks.

Vaadake lisaks

Canon EOS 850D FRT pack shot

Laske end inspireerida kergel ja erinevate ühendusvõimalustega digipeegelkaameral, millega saate jäädvustada detailirohkeid fotosid ning vapustavat 4K videot.

Vaadake lisaks

Canon EOS 90D

Täisfunktsiooniline digipeegelkaamera, mis võimaldab teil minna lähemale, tegutseda kiiremini ja jäädvustada suurepäraseid 32,5-megapiksliseid pilte.

Vaadake lisaks

Canoni tarkvara EOS Webcam Utility

Muutke oma Canoni kaamera kvaliteetseks veebikaameraks, installides endale meie veebikaamera tarkvara EOS Webcam Utility.

VAADAKE LISAKS

Saage inspiratsiooni

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Vaadake kõiki artikleid

Võimsad ja kiired loodusfotod kaameraga Canon EOS 90D

Kuna looduses tuleb suurepärastest hetkedest kohe kinni haarata, nautis fotograaf Markus Varesvuo Canoni kiiret EOS 90D kaamerat. Imetlege tema vapustavaid tulemusi.

Lisateave

Powerful and fast wildlife photos with the Canon EOS 90D

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.

Registreerige nüüd