NÕUANDED PRINTIMISEKS

Tagasi kooli: 5 organiseerimisvõimalust printeriga

Kleebitavatest siltidest isetehtud järjehoidjateni – avastage kuidas Canoni lihtsasti kasutatavate printerige uuele kooliaastale hoog sisse anda.
Ülalt alla pildistatud foto erinevatest värvilistest töövihikutest, kalendrist, kleebistest ja Canoni printeri paberist.

Igal aastal täpselt sama. Suvevaheaeg paistab kestvat igavesti, nii et teil on küllaldaselt aega kõigi nende tüütute organisatoorsete ülesannete tegemiseks, mis kiirematel kuudel kuidagi ülesandeloendist tehtud ei saa – nimesildid koolivormidele, tunniplaanide kalender, tähtsate kunstiprojektide hoiustamiskohad.

Kuid siis toimuvad spordilaagrid, puhkused välismaal ja ühepäevareisid mere äärde ning enne kui arugi saate, on aeg tagasi kooli minna. See aasta võib olla teistsugune, nagu ema Elisha enne oma tütre India kooliaasta algust avastas. Canoni kasutajasõbralikud printerid ja paberitooted pakuvad palju lahendusi alates siltidest kuni prinditavate magnetiteni, et saaksite end kooliaastaks valmis panna – ning ka kogu pere sellesse kaasata.

Laual on kandekott initsiaalidega IB, selle kõrval foto noorest tüdrukust, kalender ja pakk Canoni magnetilisi fotopabereid.

Kooliaasta ettevalmistuste ühiseks lõbusaks tegevuseks muutmisel võivad lapsed kooli naasmist veelgi suurema põnevusega oodata.

Vaja läheb:

 • Canoni printerit, mis toimib loominguliste rakenduste ja paberiga. Siin kasutasime Canoni PIXMA TS7450 seeria printerit ja kompaktset Canon SELPHY CP1500-t, kuna mõlemad mudelid pakuvad juhtmevaba professionaalset standardset loomingulise printimise võimalust erinevates suurustes.
 • Loomingulise printimise rakendus. Rakendus Canon SELPHY Photo Layout SELPHY tootevalikule pakub mitmeid kujundusi ning isikupärastamise võimalusi. PIXMA omanikele pakub rakendus Easy-PhotoPrint Editor suurel hulgal kasutusvalmis fotomalle ning rakendus Canon Creative Park sisaldab sadu loomingulisi disaine.
 • Loominguline printeri paber. SELPHY CP1500-ga saate valida erinevate suuruste vahel, kleepuva tagaküljega ja ilma. PIXMA kasutajatele pakuvad loomingulisi võimalusi Canoni triigitavad kleebised (heledale või tumedale riidele), Canoni magnetiline fotopaber ja matt fotopaber.

1. Isikupärastage asjad triigitavate kleebistega

Naine lõikab paberilehest välja B-tähte. Taustal paistavad puidust laual Canoni printer ja päevalilledega vaas.

Printige kujundus välja arvutist või otse nutitelefonist või tahvelarvutist rakendusega Canon Creative Park. Külastage rakenduse allalaadimiseks App Store’i või Google Play poodi, seejärel vajate vaid Canoni ID-d ja toetatud Canoni printerit.

Naine aitab väikesel rohelises koolikleidis tüdrukul pere köögis ranitsa selga. Ranitsal on initsiaalid IB.

Triigitavaid kleebiseid saab kasutada erinevatel materjalidel, nii et lapsed saavad valida soovitud illustratsiooni, mida särkidele ja kottidele triikida.

Olgem ausad laste kandekotid, T-särgid ja pinalid on üsna sarnased, nii et miks mitte lisada mõni isetehtud motiiv, et lapsel oleks päeva lõpu segaduses lihtsam oma asju leida.

Creative Park, Canoni tasuta loominguliste allikate keskus pakub erinevaid malle, mida saate alla laadida ja Canoni PIXMA printeriga A4 triigitavatele kleebistele* printida, need on saadaval heledale või tumedale kangale. Ka lapsed saavad sellest osa võtta, valides disaini, mis peegeldab nende isiksust – võite kombineerida nende initsiaalid lemmikloomaga, näiteks vaala või papagoiga. India valis oma kandekoti isikupärastamiseks initsiaalid ja korvpallidisaini.

Pärast printimist lõigake disainid ettevaatlikult kääridega välja ja järgige seejärel kleebistega kaasas olevaid lihtsaid juhiseid, et disainid riidele triikida.

Rohkem infot Canoni triigitavate kleebiste kohta leiate meie artiklist tekstiilile printimisega riiete isikupärasemaks muutmise kohta.

2. Kleepige silte pudelitele ja einekarpidele

Valge Canoni printer trükib väikese paberi, millel on kaheksa korda sama pilt noorest tüdrukust.

Kasutage Canon SELPHY CP1500 printerit, et printida kohandatud silte ruudukujulisele (KC-18IS, 54 × 54 mm), krediitkaardiformaadis (KC-18IF, 54 × 86 mm) või miniformaadis (KC-18IL, 22 × 17,3 mm) kleebisepaberile.

Kätepaar kinnitab ettevaatlikult noorest jooksvast tüdrukust tehtud kleebise rohelisele veepudelile.

Eemaldage lihtsalt tagumine külg ja kinnitage kleebis lapse einekarbile või veepudelile.

Mitmetes koolides peavad lapsed iga päev isiklikke veepudeleid kaasas kandma. Kuid nagu Elisha ja India varsti avastavad, võivad ükssarvede, dinosauruste ja algkoolilaste seas populaarsete animategelastega asjad omavahel lihtsasti sassi minna.

Kasutage Canon SELPHY CP1500 kompaktset printerit, et Canon SELPHY kleebiselehtede abil pudelitele, einekarpidele ja prillitoosidele enda kohandatud silte luua. Rakendusel Canon SELPHY Photo Layout on sildi paigutamise valik, nii et saate oma galeriist pildi valida ja seda teksti, templite ja värvidega kohandada. Saadaval on ka minisildi valik, millega saate printida kaheksa väiksemat pildi – ühesugust või erinevat – ühele lehele.

Metallist einekarp? Pole probleemi – kasutage lihtsalt Canoni PIXMA printerit, et sildid hoopis Canoni magnetilise fotopaberile printida. Sildid jäävad karbi külge kinni ja saate need einekarbi pesemiseks eemaldada.

3. Püsige graafikus

Ülalt alla tehtud pilt inimesest, kes täidab isetehtud kalendris septembri kuupäevi.

Tehke oma lemmikutest perefotodest isikupärased kalendrid, et ükski huviring ega mängukord vahele ei jääks. Canoni magnetilise fotopaberiga saate isegi luua väikeseid magneteid, et tunniplaanid ja kalendrid külmiku külge kinnitada.

Valge Canoni printer prindib pilti koolivormis noorest tüdrukust. Pildil on ka väike QR-kood.

Canon SELPHY CP1500 prindib ka QR-koode, et saaksite lisada väljatrükkidele linke klubidele ja organisatsioonidele ning pääseksite hõlpsasti ligi aadressiandmetele ja tunniplaanidele.

Esmaspäeval kunstiring, teisipäeval mängud, kolmapäeval labor. Niigi keeruline on pidada järge kõige üle, mida teie lapsed ja teismelised erinevate koolitundide jaoks meeles peavad pidama – arvestamata veel pärast kooli toimuvaid huviringe ja kooliväliseid hobisid alates ujumisest kuni laulmise, flöödimängu ja loodusringini.

Välja prinditud ja tahvlile või külmikule kinnitatud tunniplaaniga näete ise ning ka lapsed, mida neil tuleb iga päev kooli kaasa võtta. Aitab kooli tormamisest, et mahajäänud jalgpallisaapad kohale viia.

Rakenduse Easy-PhotoPrint Editor kaudu saate printida ka kalendreid, kuhu saate lisada sünnipäevapeod, laste kohtumised või muud tulevad perekondlikud sündmused ja märkida, kes konkreetsetel päevadel lapsed kooli viib või ära toob.

4. Organiseerige kaustad ja eksponeerige kunsti

Rohelise koolikleidiga noor tüdruk eemaldab kleebise kleebisepaberilt. Taustal on näha kahte värvilist töövihikut.

Pirntige silte kaardile või paberile ja pange need kunstimapi või lugemismapi kaanepildiks. Töövihikute jaoks saate luua ja printida kleebiseid lapse nime, klassi ning õppeainega.

Must Canoni printer prindib lapse värvilist joonistust. Algne kunstiteos on näha printeri kõrval.

Saate printida kauneid ja vastupidavaid ning detailiderohkeid pilte, et oma laste kunstitöid õiglaselt kohelda. Kui teie printeril on skanner, saate ka nende kunstiteosed sisse skannida ja seejärel printida.

Lapsed tulevad sageli koju kunstiprojektide virnadega. Soovitame neid pööningul kastides hoida – laste nimedega kleebised või eriti armas pilt neist nende vanuse ja aastaga tulevad kronoloogilisse järjekorda sättimisel kasuks, et saaksite need uuesti üles otsida, kui lapsed on juba veidi vanemad ja teil tekib soov möödunud aegu meenutada.

Enne kui kõik kindlalt hoiule panete, on hea mõte lemmikutest joonistustest pilti teha ja need Canoni fotopaberile printida, täpselt nagu Elisha tegi, muutes need kauakestvateks kvaliteetseteks väljatrükkideks. (Kui teie printeril on skanner, saate ka nende kunstiteosed sisse skannida ja seejärel printida.) Seejärel saate need raamida ning laste tubadesse riputada ja need sobiksid ka südamlikeks kingitusteks vanavanematele.

Mõned võite ka külmikule kinnitamiseks Canoni magnetilisele fotopaberile printida, siis ei pea muretsema, et originaal saaks mustaks, rebeneks või räbalduks. Kuna paberi mõõtmed on vaid 10 × 15 cm, saab korraga mitu joonistust vaatamiseks välja panna.

5. Printige järjehoidjaid

Ülevalt alla pildistatud foto värvilistest töövihikutest, kleebistest ja Canoni printerist, mis prindib pilti koolivormis noorest tüdrukust.

Canoni SELPHY printereid saab kasutada liikvel olles mis tahes nutiseadmega, nii et kus te ka ei oleks, saate vaba hetke tekkimisel kiiresti ja lihtsalt silte teha ning need hiljem oma esemetele kinnitada.

Noored saavad kasutada rakendust SELPHY Photo Layout nende endi järjehoidjate kujundamiseks ja printimiseks, et nad parasjagu loetavas õpikus järge ei kaotaks.

Valige järjehoidja küljenduse valik (Bookmark Layout) ja postkaardiformaat (100 × 148 mm) ning seejärel valige, kas soovite, et valitud pildid – mis võivad olla näiteks lemmikud loomad või pildid puhkusest – joonduksid järjehoidja ülemise või alumise servaga.

PIXMA kasutajad leiavad Creative Parki veebilehelt erinevate loomadega eelkujundatud järjehoidjaid. Seal on ka armsaid majakujulisi valikuid.

Saate need SELPHY ja PIXMA printeritega välja printida ning välja lõigata.

Rakenduse SELPHY Photo Layout järjehoidja küljenduse (Bookmark Layout) valik on kasulik ka bussi- või raamatukogukaardile dokumendifotode printimiseks.

Canoni printeri ja paberiga ei pea need ülesanded keerulised olema. Valige välja projekt ja tehke sellest lõbus ning loominguline käsitöötegevus, millele kogu pere saab vihmasel pärastlõunal kaasa lüüa.


* Heledale kangale mõeldud triigitavad kleebised LF-101 ühilduvad järgmiste mudelitega: PRO-100/PRO-100S, TS-seeria (v.a TS31xx seeria / TS20x seeria), TR seeria (v.a TR45xx seeria), MG77xx seeria / MG75xx seeria / MG68xx seeria / MG67xx seeria / MG57xx seeria / MG56xx seeria / MG36xx seeria, iX68xx seeria

Tumedale kangale mõeldud triigitavad kleebised DF-101 ühilduvad järgmiste mudelitega: PRO-100/PRO-100S, TS-seeria (v.a TS31xx seeria / TS20x seeria), TR seeria (v.a TR45xx seeria), G-seeria (v.a GM40xx seeria / GM20xx seeria), MG77xx seeria / MG75xx seeria / MG67xx seeria / iP87xx seeria, iX68xx seeriaAutor: Rachel Segal Hamilton

Seotud tooted

 • Koduprinterid

  Canon SELPHY CP1500

  Selle hõlpsasti kasutatava kompaktse fotoprinteriga saate luua värvirohkeid ja väga vastupidavaid väljatrükke.
 • Koduprinterid

  SELPHY SQUARE QX10

  Säilitage oma erilisi hetki ilusate väljatrükkide näol, mida saate printida igal pool ja igal ajal.
 • Koduprinterid

  PIXMA TS7450 seeria

  Stiilne kõik-ühes seade tehnoloogiat armastavatele kasutajatele, kes otsivad loomingulisi printimisvõimalusi. Lisaks lihtsustab originaalisööturi tehnoloogia mitmele lehele kopeerimist ja skannimist.
 • Tindiprinterid

  Magnetiline fotopaber MG-101

  Kui soovite oma väljatrükke veelgi loomingulisemalt kasutada, siis proovige Canoni interaktiivset magnetilist fotopaberit MG-101.
 • Seotud artiklid