Small Office Printers

Väikekontori printerid

Viige oma ettevõte meie väikekontori printerite abil uuele tasemele.

Olenemata sellest, kus töötate

Avastage Canoni koduprinterite abil tootlik printimine.

VAADAKE LISAKS

Väikekontori printeri filter

Kas otsite midagi erilist? Täpsustage otsingut
Filtreerimise alus

PIXMA TS9550

Avastage, kuidas juhtmevaba ühenduvus, 20-leheline automaatne dokumendisöötur ja A3-võimekus suudavad täita kõik teie ettevõtte vajadused.

Vaadake lisaks

PIXMA TR150

See kompaktne printer mahub kergesti teie kotti, võimaldades teil oma tööd ka väljaspool kontorit teha. Tänu suurepärasele ühenduvusele ja kvaliteedile sobib see ideaalselt liikuvale tööle

Vaadake lisaks

PIXMA G1501

Kasutage täidetavaid tindimahuteid ja printige soodsalt erksavärvilisi A4-formaadis fotosid ja terava tekstiga dokumente.

Vaadake lisaks

PIXMA G1510

Kasutage täidetavaid tindimahuteid ja printige vähema raha eest erksavärvilisi A4-formaadis fotosid ja terava tekstiga dokumente.

Vaadake lisaks

PIXMA G2510

Täidetavate tindipudelitega suure printimismahuga multifunktsionaalne seade, mis tagab soodsalt kvaliteetse printimise, kopeerimise ja skannimise.

Vaadake lisaks

PIXMA G3500

Multifunktsionaalne dokumendi- ja fotoprinter Wi-Fi toe ja pilvefunktsioonidega. Täiuslik valik koju või kontorisse.

Vaadake lisaks

PIXMA G3510

Suurendage tootlikkust ja nautige väikeste kuludega printimist nii nutiseadmetest kui ka pilveteenustest, kasutades seda Wi-Fi toega kõik-ühes seadet.

Vaadake lisaks

Range

Täidetava tindimahutiga printer, mis pakub suurt tootlikkust, kvaliteeti ja funktsionaalsust madala leheküljekuluga.

Vaadake lisaks

Range

Printige kuni 18 000 lehekülge ja tagage sujuv tootlikkus tänu 35-lehelisele automaatsele dokumendisööturile, mille abil saavutate hea kvaliteedi ja madalad käituskulud.

Vaadake lisaks

MAXIFY iB4050

Ülikiire printer väikestele kontoritele sisseehitatud Wi-Fi ja Ethernetiga ning mobiilse- ja pilvprintimisega. Hõlmab kahepoolset printimist ja suuremahulisi tindimahuteid tõhusate ja kvaliteetsete äridokumentide tootmiseks.

Vaadake lisaks

MAXIFY MB2150

Suurepärane multifunktsionaalne värviline tindiprinter, skanner, koopiamasin, faksimasin, millel on mobiiliseadmete ja pilveteenuste printimis- ja skannimistugi ning printimiskiirus 19 kujutist/min mustvalgelt, lisaks on sellel mitmed võrgufunktsioonid.

Vaadake lisaks

MAXIFY MB2750

Kõik-ühes värviline tindiprinter kodukontoritele. Canoni MAXIFY MB2750 seeria pakub mobiilset printimist ja pilve integratsiooni ning 500-leheline paberimaht ja suur printimiskiirus 24 kujutist/min mustvalgelt tõstavad tootlikkuse maksimumini.

Vaadake lisaks

MAXIFY MB5050

Kiire Wi-Fi-ga kõik-ühes seade nõudlikele väikestele kontoritele. Sellel on automaatne dokumendisöötur, kahepoolne printimine, kasutamise juhtimine ja jälgimine ning võimas nutitelefonide ja pilveteenustega ühenduvus.

Vaadake lisaks

MAXIFY MB5150

Suure jõudlusega multifunktsionaalne värviline tindiprinter, skanner, koopiamasin, faksimasin, millel on mobiiliseadmete ja pilveteenuste tugi, suur printimiskiirus (24 kujutist/min mustvalgelt) ja lihtsad võrku integreerimise võimalused.

Vaadake lisaks

MAXIFY MB5350

Võimas kõik-ühes seade kõige nõudlikumatele väikestele kontoritele. Sellel on kiire kahepoolne printimine ja skannimine, 500-leheline paberimaht, kasutamise juhtimine ning nutitelefonide ja pilveteenustega ühenduvus.

Vaadake lisaks

MAXIFY MB5450

Kõik-ühes seade värviliseks printimiseks, faksimiseks, skannimiseks ja koopiate tegemiseks, mille printimiskiirus on 24 kujutist/min mustvalgelt ja 15,5 kujutist/min värviliselt. Tootlik ja intensiivseks kasutamiseks mõeldud Canoni MAXIFY MB5450 seeria ei tee kompromisse jõudluses, kvaliteedis ega vastupidavuses

Vaadake lisaks

PIXMA GM4050

Kiired töömahud ja väiksemad kulud lehe kohta tänu 18 000 lehelisele tootlikkusele, 35-lehelisele automaatsele dokumendisööturile ja suurele 350-lehelisele tavapaberi mahule.

Vaadake lisaks

PIXMA iX6850

Suure jõudlusega ülikompaktne A3+ printer, millel on Wi-Fi ja Etherneti ühenduvus ning viis eraldiseisvat tindimahutit.

Vaadake lisaks

PIXMA TR4550 Series

Printimine, kopeerimine, skannimine, faksimine ja 20-leheline automaatne dokumendisöötur – kõik kombineeritud ühte juhtmevaba ühendusega seadmesse

Vaadake lisaks

Canon PIXMA TR8550

Maksimaalset tootlikkust pakkuv väike, nutikas ja ruumisäästlik neli-ühes mudel paljude ühenduvusvõimalustega

Vaadake lisaks

Do you need help finding a printer?

Vajate printeri valimisel abi?

Meie printerivalija aitab teil leida ideaalse printeri.

VALIGE OMA TOODE

Teie Canoni printeri tugi

Laadige alla draivereid, püsivara ja juhendeid ning saage juurdepääs veebipõhisele tehnilisele toele, ressurssidele ja Canoni printeri tõrkeotsingule.

AVASTAGE ROHKEM

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...