eos_760d_lifestyle_9_remote_shooting_1680x1120.jpg
alt text goes here

SAAVUTAGE ROHKEM
TÄNU MEIE RAKENDUSTELE

Äratage oma lood ellu, kus iganes olete

Meie rakenduste valik

Jäädvustage oma kaameraga rohkem lugusid ja looge nutiseadmega juhtmevaba ühendus, et hõlpsasti printida, skannida, jagada ja eemalt pildistada.

Rakenduse ühilduvus, toetatud keeled ja allalaadimised

Canon Photo Companion

Kiire juurdepääs personaliseeritud ja lihtsasti kasutatavale sisule rakendusega Photo Companion, mis aitab teil kaamerat maksimaalselt kasutada ja oma lugusid ellu äratada.

Ühilduvus

Sellel rakendusel on hetkel kohandatud sisu kaameratele PowerShot G7 X Mark III, PowerShot G5 X Mark II, PowerShot G1 X Mark III, EOS 4000D, EOS 2000D, EOS 1200D, EOS 1300D, EOS 100D, EOS 250D, EOS 200D, EOS 700D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 800D, EOS 77D, EOS 80D, EOS 5D Mark IV, EOS 6D Mark II, EOS 7D Mark II, EOS R, EOS RP, EOS M100, EOS M50, EOS M10, EOS M3, EOS M5 & EOS M6. Kui teil on vanem kaameramudel, siis sobitatakse see õige sisuga – nii saate teiegi rakendust nautida.


Keeled

Saadaval araabia, tšehhi, taani, hollandi, inglise, soome, prantsuse, saksa, ungari, itaalia, norra, poola, portugali, vene, slovaki, hispaania, rootsi ja türgi keeles.

Canon Camera Connect

Ühilduvus

Saab kasutada enamiku Wi-Fi-ühendusega Canoni kaameratega, sealhulgas uusimate EOS-, PowerShot- ja IXUS-mudelitega. Ühilduv operatsioonisüsteemidega iOS 9.3/10.3 või Android OS 5.0–5.1/6.0/7.0–7.1


Keeled

Saadaval inglise, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, korea, vene, lihtsustatud hiina ja hispaania keeles.

Message in Print

Loominguline võimalus personaalsete sõnumitega fotode jagamiseks. Lisage prinditud sõnumisse nähtamatut teave, nagu animatsioon, videolink või tekst.

Ühilduvus

Canoni tindipritsprinterid

PIXMA TS-seeria, TR-seeria, MG-seeria, MX-seeria, G-seeria, E-seeria, MP-seeria, iP-seeria, iX-seeria

*Välja arvatud mõned mudelid


Keeled

Jaapani, inglise, prantsuse, saksa, itaalia, hispaania, brasiilia, portugali, hollandi, poola, vene, lihtsustatud hiina, traditsiooniline hiina, korea, taani, norra, rootsi, soome, tšehhi, tai, indoneesia.

Easy-PhotoPrint Editor

Ühilduvus

Canoni tindipritsprinterid

PIXMA TS-seeria, TR-seeria, MG-seeria, MX-seeria, G-seeria, E-seeria, PRO-seeria, MP-seeria, iP-seeria, iX-seeria, MAXIFY MB-seeria, iB-seeria

*Välja arvatud mõned mudelid


Keeled

Inglise, tšehhi, taani, hollandi, soome, prantsuse, saksa, indoneesia, itaalia, jaapani, korea, norra, bokmål, poola, portugali, vene, lihtsustatud hiina, hispaania, rootsi, tai, traditsiooniline hiina

Digital Photo Professional Express

Ühilduvus

OS-versioon: iOS 11.4

Seadmed: kõik iPad Pro mudelid / iPad (6. versioon) / mini4 / Air2 (iPad, mille mälu on vähemalt 2 GB)

Esimese põlvkonna iPad mini2/mini3/Air võimaldab allalaadimist, kuid ei ole toetatud. Rakendust ei saa alla laadida varasematele iPadi ja iPhone’i / iPod Touchi mudelitele.


Keeled

Jaapani, inglise, prantsuse, saksa, itaalia, hispaania, hiina (lihtsustatud), vene, korea, türgi, brasiilia portugali

SELPHY Photo Layout

Ühilduvus

Rakendust SELPHY Photo Layout saab tasuta alla laadida iOSi seadmetele Apple’i App Store’ist ja Androidi seadmetele Google Play poest.

Canoni printimisrakendus

Uuendage oma printimis-, kopeerimis- ja skannimisviisi ning saage oma iOS- või Android-seadmetes otseligipääs pilveteenustele.

Ühilduvus

Canoni rakendust PRINT saab kasutada enamiku Wi-Fi-ühendusega PIXMA, MAXIFY ja SELPHY printeritega.


Keeled

Inglise, jaapani, prantsuse, saksa, hispaania, itaalia, lihtsustatud hiina, hollandi, portugali, poola, vene, traditsiooniline hiina, korea, taani, soome, norra, rootsi, tšehhi, tai ja indoneesia.

Photo Print Shop

Rakendused ettevõtetele


Suurendage tootlikkust koos rakendustega, mis võimaldavad teil hõlpsalt nutiseadmete abil printida ja skannida ning Canoni projektoreid eemalt juhtida.

Rakenduse ühilduvus, toetatud keeled ja allalaadimised

Canon PRINT Business

Ühilduvus

i-SENSYS, imageRUNNER ja imageRUNNER ADVANCE seeria kontoriprinterid.


Keeled

Inglise, saksa, vene, portugali, korea, jaapani, itaalia, prantsuse, hispaania ja hiina.

Canoni tööriist projektoritele

Ühilduvus

Wi-Fi-ühendusega Canoni projektorid.


Keeled

Inglise, prantsuse, saksa, itaalia, hispaania, portugali, rootsi, vene, hollandi, soome, norra, türgi, poola, ungari, tšehhi, slovaki, taani, araabia, lihtsustatud hiina, traditsiooniline hiina, korea, jaapani.

  • Canon
  • Rakendused Canoni kaameratele ja printeritele