Canoni fotopaber

Leidke Canoni tindipritsprinterile mõeldud paberite seast endale sobiv – ükskõik, kas loote professionaalse kvaliteediga stuudioprinte või lõbustate oma lapsi loominguliste projektidega.
Ülalt alla vaade kirjutuslaual olevatele printerile ja kaamerale, mis on ümbritsetud lauale laotatud eri suuruses fotodega.

Leidke oma vajadustele vastav Canoni fotopaber

Meie paberite tootevalik on ühilduv PIXMA ja PIXMA PRO seeria, MAXIFY printerite ning imagePROGRAF PRO seeriaga.* Saadaval on kvaliteetsed läikivad, poolläikivad, matid ja poolmatid fotopaberid A2, A3+, A3, A4 ja postkaardi formaadis.*

Kujutav kunst

Need erilised paberid on loodud professionaale ja fotograafiahuvilisi silmas pidades ning need pakuvad galeriikvaliteediga tulemusi iga kord.
Tumedal seinal ripub mitu suureformaadilist pilti.

Printige oma kunstitöid

Kuna meie valikus on nii läikivat, poolmatti kui ka matti paberit, on teie loomingulistele ambitsioonidele vastava paberi leidmine kerge.

 • KUJUTAV KUNST

  Premium Fine Art Rough

  Esmaklassiline kare kunstipaber, mis aitab esile tuua pildi sügavust ja lisab kolmedimensioonilist mõõdet.

 • KERGE

  Pro Luster LU-101

  Saavutage elavad värvid ja hämmastavad mustvalged fotod, printides kergele professionaalsele fotopaberile Pro Luster. Looge fotolabori kvaliteediga fotosid otse oma kodust.

 • TUHMUMISKINDEL

  Pro Platinum PT-101

  Professionaalne stuudioviimistlusega fotopaber pakub silmapaistvat kvaliteeti ja luitumiskindlust. See läikiv ja raske paber võimaldab laialdast värviedastust ja suurendab fotograafide loomingulisi võimalusi.

 • KUNSTI REPRODUKTSIOONID

  Pro Premium Matte

  See sile ja sooja valge tooniga paber on ideaalne mustvalgete ning värviliste fotode ja reprode jaoks. Looge ilusaid ja väljendusrohkeid väljatrükke, ilma peegeldava läiketa.

 • KUJUTAV KUNST

  Premium Fine Art Smooth

  Professionaalne ja kvaliteetne kunstipaber, millega saavutate vapustavalt sügavad mustad toonid, täpsete värvidega tumedad alad ja laia värvigamma.

 • Galeriikvaliteet

  Avastage kolmanda osapoole kunstipaber, millel on otsene printeri profiilide tugi ning mis tagab täpse ja tõetruu tulemuse.

  ICC-profiilid, mida kasutatakse arvutiekraanil.

  ICC-profiilid

  Installige täiendavad ICC-profiilid ja laiendage oma Canoni professionaalse fotoprinteri toetatud fotopaberite valikut, et tagage oma piltide jaoks eksperditasemel viimistlus.

  Fotod kodus

  Avastage oma printeri täielik potentsiaal ning kogege kiiret fotolabori kvaliteediga printimist teie oma kodus.
  Canoni printer prindib välja värvilist pilti, teised pildid on selle ette lauale laiali laotatud.

  Printige oma mälestusi

  Valige läikiva, poolmati või mati paberi vahel ning printige erksavärvilisi puhkuse- või perefotosid.

 • PEHME VIIMISTLUS

  Plus Semi-Gloss SG-201

  See siidise viimistlusega fotopaber on tõelise fotopaberi tekstuuriga. Kuna tegemist on eriti hea kvaliteediga paberiga, on tulemuseks säravad, vähendatud läike ja pehmema viimistlusega fotod.

 • KVALITEETSED MÄLESTUSED

  Everyday Use Glossy

  See paber on ideaalne igapäevaseks fotolabori kvaliteediga fotode printimiseks. Looge läikiva viimistlusega puhkusepilte otse oma kodust.

 • LOOMINGULISED PROJEKTID JA PABERKÄSITÖÖ

  Matt fotopaber MP-101

  Matt fotopaber pakub kvaliteetseid mattviimistlusega fotosid, graafikat ja teksti. See sobib ka loomingulisemaks kasutuseks, nt tervituskaartide, väljapanekute ja paberikunsti loomiseks.

 • DIGITAALSED FOTOD JA VÄLJATRÜKID

  Plus Glossy II PP-201

  Fotopaber, mis tagab eriti hea kvaliteediga läikivad väljatrükid. Täiuslik viimistlus teie digifotodele ja kordusprintidele.

 • Loomingulised projektid

  Canoni loominguline paber viib teie loomingulisuse uuele tasemele.
  Canoni printer, mis prindib pilti perekonnast. Teised pildid ja väljatrükid on laua peal laiali laotatud. Laual on ka telefoniekraan, kus kuvatakse prinditud pilti ja käsi, mis tegutsevad bänneri kallal, millel olevad värvilised tähed moodustavad sõna „happy“ (inglise keeles „õnnelik“).

  Printige lõbusaid projekte

  Alates fotoga magnetitest, T-särgi siirdepaberist ja äriesitluste jaoks sobivast paberist kuni matil paberil õnnitluskaartide, kalendrite ja suurepärase 3D-graafikani.

 • FOTODE SALVESTAMINE

  Photo Cube

  Mälestuskarp, mis sobib suurepäraselt ruudukujuliste lemmikfotode hoidmiseks.

 • MAGNETILINE PABER

  Magnetiline fotopaber

  Kasutage oma kodust tindiprinterit ja Canoni magnetilist fotopaberit MG-101, et luua loomingulisi ja interaktiivseid fotonäituseid.

 • LOOMINGULISED PROJEKTID JA PABERKÄSITÖÖ

  Matt fotopaber MP-101

  Matt fotopaber pakub kvaliteetseid mattviimistlusega fotosid, graafikat ja teksti. See sobib ka loomingulisemaks kasutuseks, nt tervituskaartide, väljapanekute ja paberikunsti loomiseks.

 • LOOMINGULISED PROJEKTID JA PABERKÄSITÖÖ

  Canoni kahepoolne matt paber MP-101D

  Muutke oma ideed reaalsuseks, kasutades seda mitmekülgset prindimaterjali. See on ideaalne valik asjaarmastajatele ja meisterdajatele, kes tahavad ise õnnitluskaarte teha, oma väljalõigete albumit täiendada või Creative Parki projekte proovida.

 • KVALITEETSED ESITLUSED

  Kõrglahutusega paber

  See kattega paber on mõeldud erksavärviliste, teravate ja elavate kujutiste loomiseks. Sobib hästi kõrge kvaliteediga dokumentide, tabelite ning fotosid ja graafilisi kujutisi sisaldavate esitluste printimiseks.

 • Eri suuruse ja värviga tindikassettide paberpakend seisab riiulis.

  PIXMA tindikassetid

  Looge oma PIXMA printeri ja Canoni originaaltintidega muljetavaldavaid ja kauakestvaid fotosid.

  Seotud artiklid

 • PRINTIMINE

  Väljatrükid: millist paberit professionaalid kasutavad?

  Kui valmistute näituseks või trükite piiratud tiraažiga raamatut, on printimiskvaliteet oluline. Maastikufotograaf Antonio Gaudencio räägib meile oma valikutest.

 • NÕUANDED PRINTIMISEKS

  Printeri, tindi ja paberi KKK

  Canoni ekspert Suhaib Hussain vastab levinud küsimustele printeri tehnoloogia, tindi ja paberi kohta.

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Printige nimekirju, plaane ja eesmärke

  Laske Canon PIXMA printeriga loovusel lennata ja püsige aasta läbi organiseeritud.

 • ARTICLE

  How to pick the right paper for your fine art prints

  Want exhibition-level fine art prints but not sure which paper to choose? A Canon Ambassador and two experts share their advice.