Photographer Richard Walch looks out over a coastline, taking a photo with his Canon camera.

Lood

MAASTIKUFOTOGRAAFIA

Maastikuobjektiivi väljakutse

Professionaal Verity Milligan jagab oma kogemust põnevate maastike jäädvustamisel kahe kerge objektiiviga.

Lisateave

Landscape lens challenge

Meie lood

Intervjuud juhtivate fotograafidega, inspireerivad lood kirglikelt inimestelt ja õpetlikud selgitused erinevate loominguliste žanrite kohta – kõik need leiate meie lugudest.

Kas otsite midagi erilist? Täpsustage otsingut
Filtreerimise alus

Mindful travel photography

Vahet ei ole, kas reisite välismaal või dokumenteerite mõnda tuttavamat kultuuri – kõige olulisem on austus subjekti vastu. Selles artiklis jagab nõuandeid fotoajakirjanik Gulshan Khan.

Lisateave

Margarita Sheremet & Moments

Canon’s 15 Second Film Festival gave content creators and video enthusiasts all over the Nordics a possibility to become Canon’s first ever Nordic Filmmaker. Now winner Margarita Sheremet shares her passion for videos and Canon’s cameras with us in her interview.

Lisateave

Magnus-Wennman-EOS-R

When Canon Ambassador, photojournalist Magnus Wennman traveled to Iraq in October 2019 on an assignment to overview the refugee situation in northern Syria, Canon equipped him with an EOS R camera and RF lenses.

Lisateave

children stand on stool in kitchen

Rääkisime Caroline Holtiga, kuidas ta leidis oma tee perefotograafiani. Tahtsime väga teada, kuidas tal õnnestub jäädvustada igapäevaelu ilu ja miks on perega suhtlemine nende lugude rääkimisel kõige olulisem.

Lisateave

busy road in Cuba

Enamiku jaoks kõlab seitse aastat järjest maailmas ringi reisimise ja pildistamise idee soovunelmana. Rääkisime Jeroeniga tema reisist, maailma avastamisest ja näitusest, mis toimus „surmatehases“.

Lisateave

couple ride through town on scooter

Huvitavate fotode jäädvustamine on väga keeruline, mistõttu on oluline oma mugavusstsoonist välja astuda. Rääkisime linnafotograafiga Emmanuel Cole’iga tema tööst Londoni ekstsentriliste karakterite ning huvitavate maastike pildistamisel.

Lisateave

snowboarder performs jump on slope of mountain

Lorenz Holder rääkis eksklusiivses intervjuus CPNi autoriga Steve Faircloughiga oma tööst, loominguliste piltide loomisest ja sellest, miks talle meeldib kasutada Canoni EOS digipeegelkaameraid ja EF-objektiive.

Lisateave

cars driving in rain

Sarah Caron on prantslasest fotoajakirjanik, kes tegutseb Pariisis. Kohtusime temaga Kuubal, kus ta leidis kiire moepildistamise käigus pisut aega, et proovida EOS M5 kaamerat ja rääkida meile natukene oma karjäärist ja sellest, kuidas tema arvates häid tulemusi saavutada.

Lisateave

shadows cast on wall

Iseõppinud fotoajakirjanik Christopher Anderson sündis Kanadas, kasvas üles Texases ja pidas enamiku oma täiskasvanueast koduks New Yorki. Rääkisime Christopheriga, kui ta oli avastamas oma uut keskkonda, et küsida, mida kodu tema jaoks tähendab.

Lisateave

scuba diver swimming with shark

Canoni maadeavastaja ja auhinnatud loodusfotograaf Franco Banfi räägib oma armastusest veealuse maailma vastu ja sellest, milline tunne on püüda ideaalset pilti, kui sind ümbritsevad sinihaid.

Lisateave

RNLI worker

Clive Boothi teatakse tema eristuva stiili järgi. Ta kasutab peaasjalikult loomulikku ja olemasolevat valgust, mis lisab tema piltidele taevalikku atmosfääri. Küsisime temalt, kuidas on valgus tema fotograafiat mõjutanud.

Lisateave

Kas teid huvitab kindel žanr?

Vaadake meie nõuandeid ja tehnikaid

Kas olete valmis? Laske meie ekspertide nõuannetel kasvatada oma enesekindlust, et proovida uut loomingulist tehnikat juba täna

VAADAKE NÕUANDEID JA TEHNIKAID

Mees seisab tee ääres linnasilla all ja pildistab Canoni kaameraga.

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.

Registreerige nüüd