Photographer Richard Walch looks out over a coastline, taking a photo with his Canon camera.

Lood

Võimsad ja kiired loodusfotod kaameraga Canon EOS 90D

Kuna looduses tuleb suurepärastest hetkedest kohe kinni haarata, nautis fotograaf Markus Varesvuo Canoni kiiret kaamerat EOS 90D. Imetlege tema vapustavaid tulemusi.

Lisateave

canon-get-inspired-wildlife-canon-eos-90d-1-555x555-7ed5cbbd-b8ce-11e9-957d-f8bc126f6b0a

Meie lood

Intervjuud juhtivate fotograafidega, inspireerivad lood kirglikelt inimestelt ja õpetlikud selgitused erinevate loominguliste žanrite kohta – kõik need leiate meie lugudest.

Kas otsite midagi erilist? Täpsustage otsingut
Filtreerimise alus

children stand on stool in kitchen

Rääkisime Caroline Holtiga, kuidas ta leidis oma tee perefotograafiani. Tahtsime väga teada, kuidas tal õnnestub jäädvustada igapäevaelu ilu ja miks on perega suhtlemine nende lugude rääkimisel kõige olulisem.

Lisateave

busy road in Cuba

Enamiku jaoks kõlab seitse aastat järjest maailmas ringi reisimise ja pildistamise idee soovunelmana. Rääkisime Jeroeniga tema reisist, maailma avastamisest ja näitusest, mis toimus „surmatehases“.

Lisateave

couple ride through town on scooter

Huvitavate fotode jäädvustamine on väga keeruline, mistõttu on oluline oma mugavusstsoonist välja astuda. Rääkisime linnafotograafiga Emmanuel Cole’iga tema tööst Londoni ekstsentriliste karakterite ning huvitavate maastike pildistamisel.

Lisateave

snowboarder performs jump on slope of mountain

Lorenz Holder rääkis eksklusiivses intervjuus CPNi autoriga Steve Faircloughiga oma tööst, loominguliste piltide loomisest ja sellest, miks talle meeldib kasutada Canoni EOS digipeegelkaameraid ja EF-objektiive.

Lisateave

cars driving in rain

Sarah Caron on prantslasest fotoajakirjanik, kes tegutseb Pariisis. Kohtusime temaga Kuubal, kus ta leidis kiire moepildistamise käigus pisut aega, et proovida EOS M5 kaamerat ja rääkida meile natukene oma karjäärist ja sellest, kuidas tema arvates häid tulemusi saavutada.

Lisateave

shadows cast on wall

Iseõppinud fotoajakirjanik Christopher Anderson sündis Kanadas, kasvas üles Texases ja pidas enamiku oma täiskasvanueast koduks New Yorki. Rääkisime Christopheriga, kui ta oli avastamas oma uut keskkonda, et küsida, mida kodu tema jaoks tähendab.

Lisateave

young girl plays in ocean

Norra fotograafil Johnny Haglundil on alati olnud kirg metsikute, isoleeritud ja müstiliste kohtade pildistamiseks. Selles artiklis selgitab ta enda fotode taga olevaid mõtteid ja kuidas tema arvates inimeste lisamine piltidele uut dünaamikat toob.

Lisateave

scuba diver swimming with shark

Canoni maadeavastaja ja auhinnatud loodusfotograaf Franco Banfi räägib oma armastusest veealuse maailma vastu ja sellest, milline tunne on püüda ideaalset pilti, kui sind ümbritsevad sinihaid.

Lisateave

RNLI worker

Clive Boothi teatakse tema eristuva stiili järgi. Ta kasutab peaasjalikult loomulikku ja olemasolevat valgust, mis lisab tema piltidele taevalikku atmosfääri. Küsisime temalt, kuidas on valgus tema fotograafiat mõjutanud.

Lisateave

Kas teid huvitab kindel žanr?

Vaadake meie nõuandeid ja tehnikaid

Kas olete valmis? Laske meie ekspertide nõuannetel kasvatada oma enesekindlust, et proovida uut loomingulist tehnikat juba täna

VAADAKE NÕUANDEID JA TEHNIKAID

Mees seisab tee ääres linnasilla all ja pildistab Canoni kaameraga.

Registreeruge meie uudiskirja tellijaks

Püsige kursis värskeimate uudiste ja tooteteabega

REGISTREERU