mirrorless range
alt text goes here

PEEGLITA
KAAMERAD

Lood on kõikjal – olge nende jaoks valmis meie peeglita kompaktkaameratega, mille saate igale poole kaasa võtta.

Kvaliteedilt suur,
mõõtmetelt väike

Meie ümber rulluvad pidevalt lahti põnevad lood.
Teil on vaja kaamerat, mis peegeldaks ümbritsevat elu ja võimaldaks jäädvustada häid lugusid.

Canon EOS M50

EOS M50

Õhukese disainiga klassik, mis inspireerib teid jäädvustama meeldejäävaid lugusid, pakkudes digipeegelkaamera formaadis sensorit, 4K videot ja lihtsat ühenduvust.

Tutvuge sellega kohe

Mis on peeglita kaamera?

Erinevalt digipeegelkaamerast, mis kasutab valguse pildiotsijasse suunamiseks peeglit, ei ole peeglita kaameratel (neid nimetatakse ka väikesteks süsteemkaamerateks) peeglit ega optilist pildiotsijat, mistõttu on need üldiselt väiksemad kui digipeegelkaamerad.

Selle asemel, et läbi objektiivi vaadates pildiotsija abil pilti kadreerida, saate peeglita kaameraga oma võtet kaamera tagaküljel olevalt ekraanilt eelvaadata. Hoolimata nendest erinevustest, võimaldavad peeglita kaamerad sarnaselt digipeegelkaameratega objektiive vahetada.

eos m10 lifestyle alina

Vapustav kvaliteet

Meie peeglita kaamerad ühendavad Canoni kompakt- ja digipeegelkaamerate parimad omadused, et pakkuda suurepärast foto- ja videokvaliteeti, mis on täis detaile, värve ja atmosfääri – isegi nõrga valgusega tingimustes.

stunning quality

Peeglita kaameras vs. digipeegelkaamerad

Ehkki peeglita kaameratel on palju digipeegelkaamerate eeliseid, näiteks võimalus objektiive vahetada, on nende füüsilised mõõtmed palju väiksemad.

Samas tuleb arvestada, et digipeegelkaamerad on olnud kasutusel aastakümneid ning traditsioonilise pildiotsija kasutamine on paljudele harjumuspärasem ja mugavam. Tänu täiustatud automaatteravustamissüsteemidele ei jää need kaamerad ühegi subjekti jäädvustamisel hätta.

Valige õige kaamera

eos m10 lifestyle holly
eos m5 cinc lifestyle system

Kas saan kasutada erinevaid objektiive?

Saate meie peeglita kaameratel mugavalt objektiive vahetada ja uusi vaatenurki kogeda. Lisaks eksklusiivsetele toodetele meie mitmekülgsest ja kompaktsest EF-M objektiivide seeriast saate Canoni EF-EOS M objektiivide kinnitusadapteri abil kasutada üle 80 digipeegelkaameratele mõeldud EF-S- ja EF-objektiivi, sealhulgas eriotstarbelised objektiivid nagu makro- ja kalasilmaobjektiivid.

Lisateave

Mis on EF-M objektiiv?

EF-M objektiivid on spetsiaalselt EOS M-kaamerate jaoks väljatöötatud kaasaskantavad kerged objektiivid. Objektiivide valikusse kuuluvad nii ülilainurkobjektiivid ja telefoto-suumobjektiivid kui ka väikesed lameobjektiivid, mis aitavad teil oma loomingulist poolt avastada.

Lisateave

eos m3 ambient system

Avastage digipeegelkaamera

Suurepärane pildikvaliteet ja tööomadused. Digipeegelkaamerad lasevad teil avastada oma loomingulisust.

Vaadake kogu valikut

Avastage digipeegelkaamera