mirrorless range
alt text goes here

EOS M peeglita kaamerad

Lood on kõikjal – olge nende jaoks valmis meie peeglita kompaktkaameratega, mille saate igale poole kaasa võtta.

Kvaliteedilt suur,
mõõtmetelt väike

Meie ümber rulluvad pidevalt lahti põnevad lood.
Teil on vaja kaamerat, mis peegeldaks ümbritsevat elu ja võimaldaks jäädvustada häid lugusid.

Canon EOS M50

EOS M50

Õhukese disainiga klassik, mis inspireerib teid jäädvustama meeldejäävaid lugusid, pakkudes digipeegelkaamera formaadis sensorit, 4K videot ja lihtsat ühenduvust.

Tutvuge sellega kohe

Mis on peeglita kaamera?

Erinevalt digipeegelkaamerast, mis kasutab valguse pildiotsijasse suunamiseks peeglit, ei ole peeglita kaameratel (neid nimetatakse ka väikesteks süsteemkaamerateks) peeglit ega optilist pildiotsijat, mistõttu on need üldiselt väiksemad kui digipeegelkaamerad.

Selle asemel, et pildi kadreerimiseks läbi objektiivi vaadata ja optilist pildiotsijat kasutada, on peeglita kaamerates kasutusel kas elektrooniline pildiotsija või LCD-ekraan, mille abil võttest eelvaadet kuvatakse. Hoolimata nendest erinevustest, võimaldavad peeglita kaamerad sarnaselt digipeegelkaameratega objektiive vahetada.

eos m10 lifestyle alina

Vapustav kvaliteet

Meie peeglita kaamerad ühendavad Canoni kompakt- ja digipeegelkaamerate parimad omadused, et pakkuda suurepärast foto- ja videokvaliteeti, mis on täis detaile, värve ja atmosfääri – isegi nõrga valgusega tingimustes.

stunning quality

EF-M objektiivid

Kaasaskantavad ja kerged objektiivid, mis on disainitud spetsiaalselt EOS M kaamerate jaoks. Valikusse kuuluvad nii ülilainurkobjektiivid ja telefoto-suumobjektiivid kui ka väikesed lameobjektiivid, mis aitavad teil oma loomingulist poolt avastada.

Vaadake lisaks

Close up of man with dreadlocks shot on the Canon EOS M50
eos m5 cinc lifestyle system

Kas saan teisi objektiive kasutada?

Saate meie peeglita kaameratel mugavalt objektiive vahetada ja uusi vaatenurki kogeda. Lisaks eksklusiivsetele toodetele meie mitmekülgsest ja kompaktsest EF-M objektiivide seeriast saate Canoni EF-EOS M objektiivide kinnitusadapteri abil kasutada üle 80 digipeegelkaameratele mõeldud EF-S- ja EF-objektiivi, sealhulgas eriotstarbelised objektiivid nagu makro- ja kalasilmaobjektiivid.

Lisateave

Milline EOS-süsteem mulle kõige paremini sobiks?

Leidke kaamera, mis vastab teie fotode ja filmide stiilile. Alates nõrga valgusega olukordadest kuni kiiresti liikuvate superkangelasteni – Canon suudab alati pakkuda parimat lahendust.

Avastage veel rohkem

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Vajate kaamera valimisel abi?

Meie kaameravalija aitab teil sobivaima kaamera leida.

Leia mulle kaamera

EOS 7d Mark II

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

  • Canon
  • Kaamerad
  • ...
  • Peeglita kaamerad – kompaktsüsteemiga kaamerad