LEGRIA VIDEOKAAMERAD

4K videokaamerad

Olenemata sellest, kas soovite jäädvustada olulisi mälestusi või arendada oma loovust – kindlasti leiate just endale sobiva Canoni helivideokaamera.
Canon Camera

Canoni LEGRIA 4K videokaamerad

LEGRIA HF G seeria mudelid toovad täiustatud tehnoloogia ja ulatusliku loomingulise juhtimise käeshoitavasse ning lihtsasti kasutatavasse videokaamerasse, mis on ideaalne vlogijatele, juutuuberitele, dokumentalistidele ja indie-filmide loojatele.

Kogu Canon LEGRIA videokaamerate valik

Looge muljetavaldavaid videoid, mis väljendavad teie kirge lugude jutustamise vastu, kasutades täiustatud LEGRIA HF G tooteseeriat.

  • Videokaamerad

    LEGRIA HF G70

    1/2,3-tüüpi CMOS 4K videokaamera 20-kordse optilise suumi, täiustatud hübriidse automaatteravustamise ja 5-teljelise stabiliseerimisega, lisaks USB-C väljund reaalajas edastamiseks1.

    1USB audioväljundit ei toetata

Täiustatud tehnoloogia

Jäädvustage imeliselt sujuvaid ja elavaid videoid isegi keerulistes valgusoludes – tänu funktsioonidele nagu 1,0-tüüpi 4K CMOS või HD CMOS PRO sensor, sisseehitatud ND-filter, 5-teljeline võimendusega pildistabilisaator ja lai dünaamiline vahemik.

Canon Camera
Canon Camera

Mugav ja loominguline jäädvustamine

Nautige lihtsat käest jäädvustamist koos professionaalse stiiliga kiiknupu, kallutatava pildiotsija ja intuitiivse puuteekraaniga. Kasutage kohandatavaid funktsiooninuppe ja ketast, et saavutada suuremat kontrolli ja kiirendada kaamera kasutamist, ning ühendage seadmega mikrofon ja kõrvaklapid, et tagada kvaliteetne heli.

Vahetu internetis jagamine

Saate videoid otse ilma arvutit kasutamata internetti üles laadida, kui olete läbi teinud lihtsa seadistusprotseduuri. Lihtsalt ühendage oma videokaamera koduse Wi-Fi võrguga* ja seejärel jagage oma videoid YouTube'i, Facebooki, Twitteri ja e-posti kaudu.

Canon Camera
Canon Camera

Wi-Fi kaudu juhtimine

Kaugjuhtige oma LEGRIA Wi-Fi ühendusega videokaamera seadeid reaalajas nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu. Ideaalne filmimiseks seal, kus kaamera ei ole hõlpsalt ligipääsetav.

VALMIS AITAMA

Abi ja tugi

Oleme siin, et leida vastused teie küsimustele, lahendada probleeme ja suunata teid õigesse kohta, kui vajate parandustöid.
Tugi
  1. USB audioväljundit ei toetata

    * Otse veebi jagamiseks ja serveri kaudu saatmiseks on vaja image.canon kontot. Mõnes riigis või piirkonnas ei pruugi image.canon saadaval olla. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte www.canon-europe.com/cig.