Home Printers

Koduprinterid

Tutvuge parimate koduseks kasutamiseks mõeldud printeritega, millega saate printida ülimalt selgeid dokumente ja fotosid.

Stiilsed lahendused

Laske oma fantaasia vabaks ja looge endale mõnus kodukontor. Vahet ei ole, kas maadlete distantsõppe, kodus töötamise väljakutsete või uute loominguliste ideede otsimisega – Canoni printerid tulevad alati appi.

VAADAKE LISAKS

Koduprinteri filter

Kas otsite midagi erilist? Täpsustage otsingut
Filtreerimise alus

PIXMA TS205

Selle taskukohase ja kompaktse mudeliga saate hõlpsasti printida erksate värvidega fotosid ja terava tekstiga dokumente otse kodust

Vaadake lisaks

PIXMA TS305

Nautige taskukohast ja kvaliteetset juhtmevaba printimist oma nutiseadmetest ja sotsiaalvõrgustikest

Vaadake lisaks

PIXMA TS3150

Taskukohane kõik-ühes Wi-Fi-ühendusega printer terava tekstiga dokumentide ja erksate värvidega ääristeta fotode printimiseks

Vaadake lisaks

PIXMA TS3350 Series

Multifunktsionaalsus, parim ühenduvus, ääriseta printimine ja valikulised XL-kassetid – ning kõik see taskukohase hinna eest

Vaadake lisaks

PIXMA TS5050 Series

Kvaliteetne ja kompaktne kõik-ühes värviline mudel, millel on Wi-Fi ja pilveteenustega ühenduvus ning 7,5 cm (3-tolline) LCD-ekraan.

Vaadake lisaks

PIXMA TS5150 Series

Väike, taskukohane ja ühendatud kõik-ühes kogu perele sobiv mudel lihtsaks koduseks printimiseks ja skannimiseks.

Vaadake lisaks

PIXMA TS5350

Teostage oma loomingulisi projekte tänu PIXMA TS5350 seeria mitmekülgsele prindimaterjalide toele, ägedatele rakendustele ja sujuvale nutitelefoniga ühilduvusele

Vaadake lisaks

PIXMA TS6350 Series

Kõrgetasemeline kõik ühes-seade, mis pakub kasutajasõbralikku disaini, mitmekülgsust ja viit eraldiseisvat tinti, mille abil saate luua kvaliteetseid dokumente ja fotosid

Vaadake lisaks

PIXMA TS705

Nautige parimat ühenduvust ja suurt paberimahtu kompaktsest ja taskukohasest mudelist

Vaadake lisaks

PIXMA TS7450

Stiilne kõik-ühes seade tehnoloogiat armastavatele kasutajatele, kes otsivad loomingulisi printimisvõimalusi. Lisaks lihtsustab originaalisööturi tehnoloogia mitmele lehele kopeerimist ja skannimist.

Vaadake lisaks

PIXMA TS8350 Series

Katsetage erinevaid prindimaterjale ning nautige rikkalikumaid ja erksamaid fotosid tänu FINE tehnoloogiale ning 6 eraldiseisvale tindile.

Vaadake lisaks

Canon PIXMA TS6050 Series

Selle kompaktse kuue tindimahutiga kõik-ühes mudeliga, millel on nutikas ühenduvus ja Etherneti tugi, saate printida kvaliteetseid ääristeta fotosid

Vaadake lisaks

PIXMA TS9550

Avastage, kuidas juhtmevaba ühenduvus, 20-leheline automaatne dokumendisöötur ja A3-võimekus suudavad täita kõik teie ettevõtte vajadused.

Vaadake lisaks

PIXMA TS9551C

Avastage, kuidas kompaktsus, juhtmevaba ühenduvus, A3-printimise ja multimeedia võimekus teie loomingulisusele kaasa aitavad.

Vaadake lisaks

PIXMA MG2550S

Koduseks kasutamiseks mõeldud kompaktne igapäevane kõik-ühes-värviprinter, skanner ja koopiamasin.

Vaadake lisaks

Range

Nautige sujuvat ühenduvust ning kiiret ja kvaliteetset printimist, kopeerimist ja skannimist – kõik see ühest taskukohasest seadmest

Vaadake lisaks

PIXMA iP8750

Nautige suurepärase kvaliteediga väljaprinte WiFi-ühendusega.

Vaadake lisaks

PIXMA G1501

Kasutage täidetavaid tindimahuteid ja printige soodsalt erksavärvilisi A4-formaadis fotosid ja terava tekstiga dokumente.

Vaadake lisaks

PIXMA G1510

Kasutage täidetavaid tindimahuteid ja printige vähema raha eest erksavärvilisi A4-formaadis fotosid ja terava tekstiga dokumente.

Vaadake lisaks

PIXMA G2500

Väga tõhus kolm-ühes mudel, mis pakub ülimat pildikvaliteeti ja kulutõhusat printimist.

Vaadake lisaks

PIXMA G2510

Täidetavate tindipudelitega suure printimismahuga multifunktsionaalne seade, mis tagab soodsalt kvaliteetse printimise, kopeerimise ja skannimise.

Vaadake lisaks

canon-camera

Väga kiire ja mugav suure tootlikkusega kõik-ühes printer tagab igapäevaselt nõelterava kirjaga dokumendid ja erksavärvilised fotod.

Vaadake lisaks

PIXMA G3500

Multifunktsionaalne dokumendi- ja fotoprinter Wi-Fi toe ja pilvefunktsioonidega. Täiuslik valik koju või kontorisse.

Vaadake lisaks

PIXMA G3510

Suurendage tootlikkust ja nautige väikeste kuludega printimist nii nutiseadmetest kui ka pilveteenustest, kasutades seda Wi-Fi toega kõik-ühes seadet.

Vaadake lisaks

PIXMA G4510

Pilvevalmiduse ja Wi-Fi toega kompaktne neli-ühes seade, mis tagab tootliku ja soodsa printimise.

Vaadake lisaks

PIXMA G4511

Pilvevalmiduse ja Wi-Fi toega kompaktne neli-ühes seade, mis tagab tootliku ja soodsa printimise.

Vaadake lisaks

Canon Zeomini

Kasutage seda taskusse mahtuvat mobiilseadme lisatarvikut, et jäädvustada, muuta ja printida kõikjal, kuhu lähete.

Vaadake lisaks

Canon Zoemini C

Jäädvustage oma sõpru ja looge taskusse mahtuva printeri abil koheselt jagatavaid mälestusesemeid.

Vaadake lisaks

Canon Zoemini S

Nautige ülimat selfi-kogemust: pildistage, muutke ja printige otse käest, kasutades selfi-peeglit, rõngasvalgustit ja kaugpäästikut

Vaadake lisaks

MAXIFY MB2150

Suurepärane multifunktsionaalne värviline tindiprinter, skanner, koopiamasin, faksimasin, millel on mobiiliseadmete ja pilveteenuste printimis- ja skannimistugi ning printimiskiirus 19 kujutist/min mustvalgelt, lisaks on sellel mitmed võrgufunktsioonid.

Vaadake lisaks

MAXIFY MB2750

Kõik-ühes värviline tindiprinter kodukontoritele. Canoni MAXIFY MB2750 seeria pakub mobiilset printimist ja pilve integratsiooni ning 500-leheline paberimaht ja suur printimiskiirus 24 kujutist/min mustvalgelt tõstavad tootlikkuse maksimumini.

Vaadake lisaks

MAXIFY MB5450

Kõik-ühes seade värviliseks printimiseks, faksimiseks, skannimiseks ja koopiate tegemiseks, mille printimiskiirus on 24 kujutist/min mustvalgelt ja 15,5 kujutist/min värviliselt. Tootlik ja intensiivseks kasutamiseks mõeldud Canoni MAXIFY MB5450 seeria ei tee kompromisse jõudluses, kvaliteedis ega vastupidavuses

Vaadake lisaks

PIXMA GM4050

Kiired töömahud ja väiksemad kulud lehe kohta tänu 18 000 lehelisele tootlikkusele, 35-lehelisele automaatsele dokumendisööturile ja suurele 350-lehelisele tavapaberi mahule.

Vaadake lisaks

canon-camera

Ühefunktsiooniline printer kuue täidetava värvainepõhise tindimahutiga kvaliteetsete fotode printimiseks, mis võimaldab toota suuri mahte väga väikeste kulude eest.

Vaadake lisaks

canon-camera

PIXMA G tootesarja esimene multifunktsionaalne printer koos kuue täidetava värvainepõhise tindimahutiga – PIXMA G650 ühendab omavahel konkurentsitu pildikvaliteediga printimise ja võimaldab toota suuri mahte väga väikeste kuludega.

Vaadake lisaks

PIXMA TR4550 Series

Printimine, kopeerimine, skannimine, faksimine ja 20-leheline automaatne dokumendisöötur – kõik kombineeritud ühte juhtmevaba ühendusega seadmesse

Vaadake lisaks

Canon PIXMA TR7550

Väike ja produktiivne neli-ühes Wi-Fi-ühendusega mudel nutikama ja tõhusama kontokontori jaoks

Vaadake lisaks

Canon PIXMA TR8550

Maksimaalset tootlikkust pakkuv väike, nutikas ja ruumisäästlik neli-ühes mudel paljude ühenduvusvõimalustega

Vaadake lisaks

Selphy CP1000

Selle väikese ja elegantse fotoprinteri abil saate kiired laborikvaliteediga väljatrükid igal pool ja igal ajal.

Vaadake lisaks

Selphy CP1200

Looge oma nutitelefonis olevatest mälestustest hõlpsasti suurepärase kvaliteediga väljatrükid, mis kestavad terve eluaja.

Vaadake lisaks

SELPHY CP1300

Stiilne kaasaskantav mudel ilusate väljatrükkide ja dokumendifotode juhtmevabaks printimiseks ühilduvatest nutiseadmetest ja kaameratest.

Vaadake lisaks

Do you need help finding a printer?

Vajate printeri valimisel abi?

Meie printerivalija aitab teil leida ideaalse printeri.

VALIGE OMA TOODE

Teie Canoni printeri tugi

Laadige alla draivereid, püsivara ja juhendeid ning saage juurdepääs veebipõhisele tehnilisele toele, ressurssidele ja Canoni printeri tõrkeotsingule.

AVASTAGE ROHKEM

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...