Home Printers

Koduprinterid

Tutvuge parimate koduseks kasutamiseks mõeldud printeritega, millega saate printida ülimalt selgeid dokumente ja fotosid.

Stiilsed lahendused

Laske oma fantaasia vabaks ja looge endale mõnus kodukontor. Vahet ei ole, kas maadlete distantsõppe, kodus töötamise väljakutsete või uute loominguliste ideede otsimisega – Canoni printerid tulevad alati appi.

VAADAKE LISAKS

Koduprinteri filter

Kas otsite midagi erilist? Täpsustage otsingut
Filtreerimise alus

PIXMA TS205

Selle taskukohase ja kompaktse mudeliga saate hõlpsasti printida erksate värvidega fotosid ja terava tekstiga dokumente otse kodust

Vaadake lisaks

PIXMA TS5350

Teostage oma loomingulisi projekte tänu PIXMA TS5350 seeria mitmekülgsele prindimaterjalide toele, ägedatele rakendustele ja sujuvale nutitelefoniga ühilduvusele

Vaadake lisaks

PIXMA TS6350 Series

Kõrgetasemeline kõik ühes-seade, mis pakub kasutajasõbralikku disaini, mitmekülgsust ja viit eraldiseisvat tinti, mille abil saate luua kvaliteetseid dokumente ja fotosid

Vaadake lisaks

Canon PIXMA TS8150 Series

Väike, ent suure jõudlusega kõik-ühes mudel, millel on kuus eraldiseisvat tindimahutit ning nutikad ühendamisvõimalused seadmete ja pilveteenustega

Vaadake lisaks

Canon PIXMA TS6050 Series

Selle kompaktse kuue tindimahutiga kõik-ühes mudeliga, millel on nutikas ühenduvus ja Etherneti tugi, saate printida kvaliteetseid ääristeta fotosid

Vaadake lisaks

PIXMA TS9550

Avastage, kuidas juhtmevaba ühenduvus, 20-leheline automaatne dokumendisöötur ja A3-võimekus suudavad täita kõik teie ettevõtte vajadused.

Vaadake lisaks

PIXMA TS9551C

Avastage, kuidas kompaktsus, juhtmevaba ühenduvus, A3-printimise ja multimeedia võimekus teie loomingulisusele kaasa aitavad.

Vaadake lisaks

PIXMA MG6450

Suure jõudluse ja 5 tindiga kvaliteetne kõik-ühes-fotoseade täiustatud WiFi-ühendusega nutiseadmest ja pilvest otseprintimiseks. Stiilse, kompaktse ja lihtsasti kasutatava seadmena tagab see suurepärase kvaliteediga väljatrükid.

Vaadake lisaks

PIXMA MG6650

Loomingulise eneseväljenduse abivahendina teeb see tootlik viie tindiga kõik-ühes-fotoseade suurepärase kvaliteediga printe. Täiustatud Wi-Fi abil on lihtne printida otse nutiseadmetest ja pilvest.

Vaadake lisaks

PIXMA MG7150

Esmaklassiline 6 tindimahutiga kõik-ühes-fotoprinter professionaalsete tulemuste saavutamiseks kodus. See stiilne ja lihtsasti kasutatav, intuitiivse puutetundliku juhtimisega seade pakub täiustatud ühenduvust nutiseadmetest ja otse pilvest printimiseks.

Vaadake lisaks

PIXMA MG7550

Nüüd on teil võimalus väljendada oma fotograafiahuvi rabavate printidega. Selle kuue tindiga esmaklassilise kõik-ühes-Wi-Fi-seadmega saab hõlpsasti ühendust nutiseadmete ja pilvega.

Vaadake lisaks

PIXMA MG7700 Series

Esmaklassiline kõik-ühes seade, mis kasutab kuue tindi süsteemi, et printida suurepäraseid fotosid kiirust ja kvaliteeti ohverdamata. Ühendage nutiseadmete ja pilveteenustega intuitiivsete puutenuppude kaudu.

Vaadake lisaks

PIXMA G1501

Kasutage täidetavaid tindimahuteid ja printige soodsalt erksavärvilisi A4-formaadis fotosid ja terava tekstiga dokumente.

Vaadake lisaks

PIXMA G1510

Kasutage täidetavaid tindimahuteid ja printige vähema raha eest erksavärvilisi A4-formaadis fotosid ja terava tekstiga dokumente.

Vaadake lisaks

PIXMA G2510

Täidetavate tindipudelitega suure printimismahuga multifunktsionaalne seade, mis tagab soodsalt kvaliteetse printimise, kopeerimise ja skannimise.

Vaadake lisaks

PIXMA G3500

Multifunktsionaalne dokumendi- ja fotoprinter Wi-Fi toe ja pilvefunktsioonidega. Täiuslik valik koju või kontorisse.

Vaadake lisaks

PIXMA G3510

Suurendage tootlikkust ja nautige väikeste kuludega printimist nii nutiseadmetest kui ka pilveteenustest, kasutades seda Wi-Fi toega kõik-ühes seadet.

Vaadake lisaks

Canon Zoemini S

Nautige ülimat selfi-kogemust: pildistage, muutke ja printige otse käest, kasutades selfi-peeglit, rõngasvalgustit ja kaugpäästikut

Vaadake lisaks

MAXIFY MB2050

See kompaktne kõik-ühes seade pakub tõhusat ärikvaliteediga värvilist printimist kodukontoritele. Sellel on Wi-Fi, automaatne dokumendisöötur, kahepoolne printimine ning pilveteenusesse skannimise funktsioon.

Vaadake lisaks

MAXIFY MB2150

Suurepärane multifunktsionaalne värviline tindiprinter, skanner, koopiamasin, faksimasin, millel on mobiiliseadmete ja pilveteenuste printimis- ja skannimistugi ning printimiskiirus 19 kujutist/min mustvalgelt, lisaks on sellel mitmed võrgufunktsioonid.

Vaadake lisaks

MAXIFY MB2350

Kiire ja produktiivne kõik-ühes seade, mis pakub ärikvaliteediga värvilist printimist kodukontoritele. Sellel on Wi-Fi ja Ethernet, puuteekraaniga juhtimine ning nutitelefonide ja pilveteenustega ühilduvus.

Vaadake lisaks

MAXIFY MB2750

Kõik-ühes värviline tindiprinter kodukontoritele. Canoni MAXIFY MB2750 seeria pakub mobiilset printimist ja pilve integratsiooni ning 500-leheline paberimaht ja suur printimiskiirus 24 kujutist/min mustvalgelt tõstavad tootlikkuse maksimumini.

Vaadake lisaks

MAXIFY MB5450

Kõik-ühes seade värviliseks printimiseks, faksimiseks, skannimiseks ja koopiate tegemiseks, mille printimiskiirus on 24 kujutist/min mustvalgelt ja 15,5 kujutist/min värviliselt. Tootlik ja intensiivseks kasutamiseks mõeldud Canoni MAXIFY MB5450 seeria ei tee kompromisse jõudluses, kvaliteedis ega vastupidavuses

Vaadake lisaks

PIXMA GM4050

Kiired töömahud ja väiksemad kulud lehe kohta tänu 18 000 lehelisele tootlikkusele, 35-lehelisele automaatsele dokumendisööturile ja suurele 350-lehelisele tavapaberi mahule.

Vaadake lisaks

PIXMA MP230

See stiilne kõik-ühes-seade pakub kvaliteetset printimist, skannimist ja kopeerimist. Lihtsasti kasutatav tarkvara laseb teil juhtida veebiprintimist ning organiseerida ja printida fotosid.

Vaadake lisaks

PIXMA TR4550 Series

Printimine, kopeerimine, skannimine, faksimine ja 20-leheline automaatne dokumendisöötur – kõik kombineeritud ühte juhtmevaba ühendusega seadmesse

Vaadake lisaks

Canon PIXMA TR8550

Maksimaalset tootlikkust pakkuv väike, nutikas ja ruumisäästlik neli-ühes mudel paljude ühenduvusvõimalustega

Vaadake lisaks

Selphy CP1200

Looge oma nutitelefonis olevatest mälestustest hõlpsasti suurepärase kvaliteediga väljatrükid, mis kestavad terve eluaja.

Vaadake lisaks

SELPHY CP1300

Stiilne kaasaskantav mudel ilusate väljatrükkide ja dokumendifotode juhtmevabaks printimiseks ühilduvatest nutiseadmetest ja kaameratest.

Vaadake lisaks

Do you need help finding a printer?

Vajate printeri valimisel abi?

Meie printerivalija aitab teil leida ideaalse printeri.

VALIGE OMA TOODE

Teie Canoni printeri tugi

Laadige alla draivereid, püsivara ja juhendeid ning saage juurdepääs veebipõhisele tehnilisele toele, ressurssidele ja Canoni printeri tõrkeotsingule.

AVASTAGE ROHKEM

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...