PRINTIMINE

Looge postreid, flaiereid ja muud Canon PosterArtistiga

Avastage, kuidas väikeettevõtted saavad luua professionaalseid ja silmapaistvaid postridisaine kiiresti, lihtsalt ja tasuta.
Prinditud Canon PosterArtisti disainid laual Canon MAXIFY printeri ees.

Ükskõik, kas turundate väikeettevõtet, korraldate heategevusüritust, organiseerite kohalikku koosolekut või edendate mis tahes teenust – peate oma sõnumi selgelt ja loominguliselt edasi andma. Tänu laiale mallide, piltide ja fontide valikule pakub Canon PosterArtist teile kõiki tööriistu, mida on vaja veebis tasuta postri loomiseks.

Veebirakendus pakub kiiret ja lihtsat ligipääsu sadadele professionaalselt disainitud mallidele, alates postritest, bänneritest ja flaieritest ning lõpetades menüüde, peokutsete, kalendrite, sertifikaatide ja muuga.

Malle on lihtne oma teksti ja piltidega kohandada ning saate luua isegi QR-koode – lihtne viis pakkuda potentsiaalsetele klientidele võimalust oma teenuste kohta rohkem teada saada.

Canoni veebipõhise postri looja kasutamine

Canon PosterArtisti kuvatõmmis, kus on näha saadaolevad tooted ja teemad.

PosterArtisti mallide abil on viimistletud toote loomine kiire ja lihtne. Tarkvarauuendusega lisati 300 disaini – kokku on neid nüüd 1400.

Canon PosterArtisti kuvatõmmis, kus on näha mall kategoorias Toit ja jook.

Kui soovite disainida postrit tordiettevõtte edendamiseks, võite valida näiteks malli kategooriast Toit ja jook.

Canon PosterArtist ühildub Windowsi ja macOS-iga. Saate logida sisse olemasoleva veebikontoga, nagu Google, Facebook või Twitter, või luua oma turvalise Canon ID.

PosterArtisti avalehel saate valida, mida soovite luua, või sirvida malle teemade järgi. Kategooriad hõlmavad jaemüüki/turustamist, toitu ja jooki, kooli/haridust, üritusi ja palju muud.

Kui teil on kiire, on olemas ka valik Automaatne disain. Valige oma toode, sisestage kategooria, pealkiri, alapealkiri ja sõnum ning kuni kolm pilti ja PosterArtist loob teile hetkega mitu disainivalikut.

PosterArtist v1.1 hõlmab mitut lisavalikut, et säästa aega ja muuta teie töövoogusid tõhusamaks. Seal on mitu uut malli kahepoolseks printimiseks, seega saavad näiteks restoranipidajad hõlpsasti kahepoolseid menüüsid printida. Samuti saate nüüd importida Microsoft Excel®-i tabeli mallidesse, mis võimaldab teil luua personaalseid või kohandatud malle sama disainiga – näiteks portsu kuponge, millest igaühel on ainulaadne kood.

Piltide lisamine

Canon PosterArtisti kuvatõmmis, kus on näha uuendatud piltidega postri mall kategoorias Toit ja jook.

Valige Lisa faile paneelil Failid, et oma looming üles laadida. Samuti on paneelil Fotod olemas valik autoritasuta fotodest ja eellaaditud sisust.

Canon PosterArtisti kuvatõmmis, kus on näha uuendatud piltidega postri mall.

Valige malli pilt, mida soovite asendada, ja topeltklõpsake paneelil Failid oleval pisipildil, et importida uus pilt oma disaini.

Saate lisada oma pilte enda kasutatavatest seadmetest või pilvepõhistest teenustest, sh Google Drive™, Dropbox™ ja Microsoft OneDrive®. Samuti on võimalik otsida ja lisada kasutustasuta fotosid otse mitmetest pilditeekidest.

Saadaval on mitmesugused fotode redigeerimistööriistad, sh Auto Photo Fix, mis parandab taustavalgust ja säri ning võimaldab reguleerida käsitsi värvikorrektsiooni ja teravust või muuta pilt mustvalgeks või seepiatoonidesse.

Oma sisu personaliseerimine

Canon PosterArtisti kuvatõmmis, kus on näha kohaliku tordiettevõtte poster koos redigeerimissuvanditega parempoolsel paneelil.

Viimistlege oma postrit, reguleerides fondi suurust, taustavärvi ja teksti reavahet, või muutes kuvasuhet.

Canon PosterArtisti kuvatõmmis, kus on näha bänner kohaliku tordiettevõtte jaoks.

Kui olete oma värvid ja fondid välja valinud, võite proovida luua sobivad bännerid ja flaierid.

Teksti saab lisada horisontaalselt või vertikaalselt ning värvide ja sadade saadaolevate fontidega katsetamine on lihtne, et saavutaksite just endale sobiva stiili ja välimuse. Lõikepiltide suvandid on täiuslikud omanäoliste logode loomiseks.

Disaini eriti silmapaistvaks muutmiseks on laialdases värvipaletis ka kuldsed ja hõbedased valikud. Samuti on saadaval fluorestsentsvärvid, kui need on Canoni imagePROGRAF GP-seeria suureformaadiliste printerite puhul toetatud.

Kui te ei ole mingi muudatusega rahul, on lihtne muudatus tagasi võtta / uuesti teha, kasutades tagasi- ja edasinooli.

Printige oma disain välja

Canon PosterArtistiga loodud omanäolist postrit prinditakse Canoni MAXIFY printeriga.

Oma loomingu printimiseks on teil vaja ühilduvat Canoni printerit, nagu Canon MAXIFY GX3050, mis on kulutõhus valik suuremahuliseks printimiseks.

Kui olete printimiseks valmis, klõpsake nupul Alusta printimist – kui prindite esimest korda, peate printimise pistikprogrammi alla laadima ja installima.

Suure jõudlusega Canon MegaTanki printer, nagu MAXIFY GX3050 või GX4050, on täiuslik kvaliteetsete dokumentide suuremahuliseks printimiseks. Mõlema mudeliga saab printida ka kuni 1,2 m kõrguseid bännereid ja neil on tagumine lame salv kuni 0,7 mm paksuse prindimaterjali jaoks, mis on täisuslik müügikoha esindustrükiste loomiseks.

Canoni pilvepõhise printimise toega MAXIFY ja PIXMA printerid võimaldavad teil luua disaine kodus või kaugtööd tehes ja need kontoris välja printida.

Jagage oma sõnumit

Prinditud postril ja bänneril, mis reklaamib tordiettevõtet, on kasutatud halli põlle ning mõõtetopse ja puulusikat.

Katsetage julgete värvide, silmatorkavate piltide ja meeldejäävate sõnumitega ning looge silmapaistvaid postreid, bännereid ja flaiereid minimaalse pingutusega.

Postrit, bännerit, flaierit või menüüd peetakse tavaliselt ainult füüsiliseks esemeks, aga võite oma disainid ka alla laadida, et neid veebilehtedel ja sotsiaalmeedias kasutada.

Disaine saab oma arvutis talletada ning tarkvara PosterArtist uuendus hõlmab sisseehitatud suvandeid salvestamiseks Google Drive’is, Dropboxis ja Microsoft OneDrive’is, seega pääsete disainidele igalt poolt juurde ning saate neid töökaaslaste, pere ja sõpradega jagada.

Alates pagariäri bänneritest ja burgerimenüüdest ning lõpetades suvemüükide ja töökuulutustega – Canon PosterArtist muudab teie väikeettevõtte turundusmaterjalide loomise stressivabaks.

Matthew Richards & Sarah Bakkland
 1. macOS on ettevõtte Apple Inc. kaubamärk, mis on registreeritud USAs ning teistes riikides ja piirkondades.
 2. TWITTER on ettevõtte Twitter Inc. või tema tütarettevõtete kaubamärk.
 3. Google ja Google Drive on ettevõtte Google LLC kaubamärgid ning seda veebilehte ei ole Google heaks kiitnud ega ole sellega mingil viisil seotud.
 4. Dropbox on ettevõtte Dropbox, Inc. kaubamärk.
 5. Microsoft Excel ja OneDrive on ettevõtte Microsoft Corporation registreeritud kaubamärk USAs ja teistes riikides.

Seotud tooted

Seotud artiklid

 • PRINTIMINE

  Õige Canoni printimisrakendus teie jaoks

  Olge loominguline ja organiseeritud Canoni printimisrakendustega – iga projekti jaoks sobib üks.

 • PRINTIMINE

  MegaTanki printerid äritegevuseks

  Kuidas MegaTanki printerite kvaliteet ja madalad kasutuskulud võivad äritegevusele kasu tuua.

 • PRINTIMINE

  Juhtmevaba printeri kasutamine

  Nutikad võimalused juhtmevabast printerist viimase võtmiseks.

 • PRINTIMINE

  Parimad printerid disaineritele

  Printerid on disaineritele väga oluliseks tööriistaks – me aitame teil leida vajadustele vastava mudeli.