PILDINDUSLAHENDUSED

Biomeetria

Nägude tuvastamine seoses isikut tõendavate dokumentide, turvapääsmete ja personaliosakonna avaldustega nõuab täpset ja usaldusväärset teavet. Suure eraldusvõimega sensorite ja suurepärase objektiivide valikuga Canoni kaamerad tagavad, et see ülesanne sujuks kergelt ja tõhusalt. Lisaks pakuvad Canoni kaamerad töövoole vastavaid lahendusi.
Canon Camera

Tuvastage ja autentige

Võrreldes paroolidega ei saa biomeetrilist teavet unustada, vahetada ega võltsida. Inimese näo edukas tuvastamine sõltub heast pildindustehnoloogiast ja suurepärasest tarkvarast, mis tagab kiire tulemuse kõigest nupuvajutusega. Just seepärast kasutavadki nii paljud ettevõtted ja organisatsiooni üle kogu maailma Canoni kaameraid, välklampe, SELPHY printereid ja objektiive, kuna nende abil saab kergesti personalimeeskonna, turvakaartide ja külalispääsmete jaoks näo andmeid hankida. Lisaks pakub Canon ka skannereid, millega saab skannida isikut tõendavaid dokumente. Kõik need seadmed integreeruvad kergesti töövoolahendustega ja muudavad protsessi võimalikult lihtsaks.

 • EELISED

  Saage kõik detailid pildile

  Saavutage täpsed värvid, ülim teravus ja tõetruud detailid, kasutades suure eraldusvõimega sensoreid. Seejärel printige SELPHY printeri abil pilt täpselt välja.

 • EELISED

  Suurepärased töövoolahendused

  Tänu meie SDK-lahendustele, mis kohandavad kaamerat vastavalt teie vajadustele, on seda lihtne olemasolevasse töövoogu integreerida.

 • EELISED

  Kergesti kontrollitav ühenduvus

  Rakendage kaamera sujuvat juhtimist ja USB-tarkvaraarenduskomplekti, et tagada täpne sünkroniseerimine. Lisaks saate meie Camera Control API-ga nutitelefoni kaudu kaugjuhtimist teha.

Kuidas biomeetria teie ettevõtet aitab?

Vaadake, kuidas meie kaamerate abil biomeetrilisi pilte jäädvustada ja turvalisust suurendada.

 • SEKTOR

  Turvapääsmed

  Jäädvustage oma töötajatest ja külalistest detailseid ja selgeid pilte ning looge seejärel turvakaardid.

 • EELISED

  Isikut tõendavad dokumendid

  Lihtne pildinduslahendus, mis integreerub kergesti suurema biomeetrilise töövooga, järgides samal ajal vajalikke reegleid.

 • EELISED

  Fotode ID-teenused

  Alates passidest kuni juhilubadeni – Canoni ja SELPHY printerid pakuvad jaemüüki sobivat ID-lahendust.

 • EELISED

  Ürituste pääsmed

  Canoni kaamerate, printerite ja objektiividega, mis kõik töötavad mistahes ilmastikutingimuste korral, saate toota ürituste pääsmeid.

 • Miks valida Canonit?

  Canon on olnud pildindussektori eesotsas juba rohkem kui viimased 80 aastat. Oleme üks peamistest tarbijatele, ettevõtetele ja tööstuslikele pildindusettevõtetele mõeldud tarnijatest. Meie valikus on nii kaubanduslikke, valitsusele kui ka meditsiinivaldkonda sobivaid professionaalseid kaameraid ja objektiive, millega kaasneb erakordne varundus- ja tugiteenus.

  Seotud lahendused

  Alates täisautomaatsetest kõik-ühes kaubanduslikest töövoogudest kuni meditsiinilise pildinduse ja skannimiseni – Canonil on suur kogemus erinevate tööstuslike, ettevõtetele mõeldud ja kaubanduslike fotograafialahenduste pakkumises.

 • PILDINDUSLAHENDUSED

  Canoni arendaja programm

  Canoni uusim arendajatoe veebileht on täis kasulikke ressursse tarkvaraarendajate kogukonnale, olgu siis ärilahenduste või digitaalse pildistamise jaoks.

 • PILDINDUSLAHENDUSED

  3D-fotogrammeetria

  3D-fotogrammeetria on mõõtmise teostamine fotodelt, võimaldades teil füüsilisi objekte kiiresti ja hõlpsalt skannida, muuta ja taastoota.

 • PILDINDUSLAHENDUSED

  Fotoboks

  Kõik-ühes pildinduslahendus, mis pakub kiiret ja lihtsat viisi erinevatel üritustel portreepilte teha. Lihtsalt poseeri, vajuta ja saad kaasa võtta väikse pildi – kõigest sekunditega.

 • PILDINDUSLAHENDUSED

  Kaubandusfotograafia ja -videograafia

  Avastage, kuidas moetööstus iga päev tuhandeid mõjuvaid tootefotosid loob.

 • PILDINDUSLAHENDUSED

  Canon Medical

  Canon Medical Europe pakub suurt valikut erinevaid diagnostilisi ja meditsiinilisi pildinduslahendusi, sh CT, MR, röntgensüsteemid, ultraheli ja meditsiini-informaatika.

 • Seotud tooted

 • Digipeegelkaamerad

  EOS 2000D

  Nautige suurepäraseid 24,1-megapiksliseid fotosid ja täis-HD fotosid. Laiendage oma loomingulisi võimalusi selle lõbusa ja lihtsa digipeegelkaamera abil.
 • Koduprinterid

  SELPHY CP1300

  Stiilne kaasaskantav mudel ilusate väljatrükkide ja dokumendifotode juhtmevabaks printimiseks ühilduvatest nutiseadmetest ja kaameratest.
 • Canon Camera

  TINT JA PABER

  Kasutage SELPHY printeriga printimiseks kvaliteetset värvilist tinti ja postkaardiformaadis paberit.
 • Digipeegelkaamerate objektiivid

  EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM

  Võtke oma EOS kõikjale kaasa tänu sellele mugavalt kaasaskantavale standardsele suumobjektiivile.
 • Canon Camera

  ÄRISKANNER

  Kompaktne, taskukohane, lihtne – CanoScan LiDE 300 on ideaalne skanner koju või kontorisse. Kerge ja õhukese disainiga tasaskanner on varustatud nelja EZ-funktsiooninupuga ning automaatse skannimise tehnoloogiaga, et tagada lihtne ja probleemideta skannimine.
 • VAJATE ROHKEM TEAVET?

  Vajate rohkem teavet?

  Kui soovite saada lisateavet Canoni ärilahenduste kohta, kasutage Canoni poole pöördumise linki. Selleks sisestage nõutud andmed, misjärel võtab meie professionaalsete pildindusseadmete ettevõtetevahelise meeskonna liige teiega ühendust.