Canon Pro Platinum PT-101

Pro Platinum PT-101

Professionaalne stuudioviimistlusega fotopaber pakub silmapaistvat kvaliteeti ja luitumiskindlust. See läikiv ja raske paber võimaldab laialdast värviedastust ja suurendab fotograafide loomingulisi võimalusi.

Kasulikud omadused

  • Kõrgeima taseme läikviimistlus
  • Väga hea luitumiskindlus
  • Suure eredusega pind
  • Väga hea värviesitus
  • Sobib hästi Canoni tintidega Lucia ja ChromaLife100+

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon Pro Platinum PT-101 üksikasjadega

Professionaalidele


Professionaalsed fotograafid vajavad kõrgeima taseme läikpinnaga paberit, et nende teosed paistaksid parimast küljest, ja Canonil on pakkuda paber, mis sobib igasse galeriisse – fotopaber Pro Platinum. Kuuekihiline ülesehitus tagab kõrge optilise tiheduse, tänu millele saavutate parimad stuudiotulemused.

Hetkega kuivavad fotod


Ehtsatel Canoni fotopaberitel on mikropoorne kate, mis imab tindi kiirelt pinna alla ning hoiab ära liigse tindi jäämise paberi pinnale. Tulemuseks on hetkega kuivavad fotod.

Täiuslik läige


Canoni läikpaberid lukustavad tindi teiste paberitega võrreldes sügavamale kõrgläikelise pinna alla. Nii on läikiv viimistlus alati tõepoolest läikiv.

Fotod kogu eluks


Pro Platinum fotopaber sobib suurepäraselt Canoni tintidega Lucia ja ChromaLife100+. Canoni FINE-prindipea, tindid ja Canoni ehtne fotopaber kaitsevad fotosid gaaside ja valguse eest, säilitades hindamatud mälestused ka tulevastele põlvedele.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon Pro Platinum PT-101, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

300-gsm

Kaal grammides ruutmeetri kohta

0.30-mm

Paksus millimeetrites

Fototarkvara

Äratage mälestused ellu, kasutades loomingulisi printimisviise võimaldavat tarkvara.

Lisateave