A Canon PIXMA TS5350 Series printer next to school books, a pencil case and a pair of scissors.

NÕUANDED PRINTIMISEKS

Tagasi kooli: muutke õppimine lõbusaks koos Canoni PIXMA printeriga

Ei ole midagi rahuldustpakkuvamat kui vaadata oma lapsi kasvamas. On tõeline privileeg jälgida, kuidas nende mõistus ja loomingulisus kasvab, samal ajal, kui nad siinses maailmas oma kohta otsivad. Vahet ei ole, kas teie laps käib koolis või õpib kodus – kodune õppimine moodustab olulise osa teie lapse teekonnast. Tuttavlik ja kodune koht loob lapsele turvalise ja stimuleeriva keskkonna, kus ta saab avastada, oma huvidega tegeleda ja iseseisvaid projekte läbi viia. Õigete vahendite olemasolu on vajalik nii selleks, et nad oma teel edukad oleksid, kui ka selleks, et see teekond lihtsam oleks.

Kui mõtlete sellele, mida teie laps järgmisel õppeaastal vajab, tuleks sellesse nimekirja lisada kindlasti ka üks paindlik pereprinter.

Olge ühenduses

The hand of a small child touching a smartphone that is on top of a Canon PIXMA TS5350 Series printer.
Printige läbi rakenduse Canon PRINT ja kui teie laps tahab oma kodustes töödes natuke loomingulisem olla, saab ta muuta ja kohandada oma töid rakenduses Canon Easy-PhotoPrint Editor või Canon Creative Park.

Kesktaseme printer Canon PIXMA TS5350 seeria on suurepärane valik paljudele kasutajatele – lihtne kasutada, taskukohase hinnaga ja ühildub teie nutitelefoniga. Lisaks saavad Canoni rakenduste kaudu printimisega hakkama ka väikesed lapsed. Käkitegu, nagu üks 5-aastane ütles! Juhtmevaba ühenduvus on väga lihtne ja te saate juhtida oma printerit samal ajal nii arvutite kui ka nutiseadmete kaudu. Nii saab printerit kasutada kogu pere.

Sääske aega

A cat looks at a Canon PIXMA TS5350 Series printer that is surrounded by printouts.
Koduõpe võib tunduda tõelise väljakutsena, kuid tänu Canoni PIXMA printeritele saate vajalikud materjalid alati eelnevalt välja printida ja suurendada seeläbi oma organiseeritust.

Canonil on mitmeid prindirakendusi (iOS-i või Androidi jaoks), millega PIXMA TS5350 seeria ühildub. Kui ei tea, kust alustada, valige mitmekülgne Canon PRINT. Lihtsalt laadige see oma nutiseadmesse, järgige ekraanile ilmuvaid juhiseid, ühendage printeriga ning oletegi valmis fotosid ja dokumente skannima ja kopeerima. Lisaks on see rakendus ühenduses ka väliste pilveteenustega, nagu image.canon, Dropbox, Google Classroom, Google Drive, Instagram ja OneDrive. Nende populaarsete platvormide ja pilvepõhiste teenuste seast leiavad sobiva nii täiskasvanud, teismelised kui ka vanemad lapsed. Lisaks on need suurepärased ajasäästjad. Canon PIXMA TS5350 seeria ühildub pärast esialgset seadistamist ka Apple AirPrintiga ja Mopriaga (Android), mis võimaldab teil printida mis tahes Apple’i või Androidi tootest vaid ühe nupuvajutusega. See on võimalik kõikjal, kus on olemas internetiühendus.

A child takes a printout from the paper tray of a Canon PIXMA TS5350 Series printer. A man sits on a sofa in the background looking at a smartphone.
Rakendusega Canon PRINT saate printida õppematerjale otse oma diivanilt, lihtsustades ja kiirendades kodus õppimist.

Lisaks suurepärasele prindivõimekusele on Canon PIXMA TS5350 seeria varustatud ka skanneriga (kuni 1200 × 2400 punkt/tolline eraldusvõime), mis kiirendab ja lihtsustab õppematerjalide fotokopeerimist ja töölehtede kopeerimist. Lihtsalt kasutage taaskord rakendust Canon PRINT, et kohandada vastavaid seadistusi, ja laske Canon PIXMA TS5350 seerial ülejäänud töö teha.

Saage inspiratsiooni ja olge loomingulised

A Canon PIXMA TS5350 Series printer on a desk in front of a pinboard covered in printouts.
Võimalus printida koduseks õppimiseks sobilikke materjale avab palju uusi loomingulisi lahendusi, mida saate vastavalt oma laste vajadustele kohandada. Kas lapsed peavad kirjatehnikat harjutama? Printige neile välja kirjatehnika harjutusi!

Soovite midagi rohkemat teha? Lisaks rakendusele Canon PRINT, tasub nutitelefoni installida ka rakendus Canon Easy-PhotoPrint Editor ja Canon Creative Park, mis pakuvad teile mitmeid loomingulisi võimalusi. Rakendusega Canon Easy-PhotoPrint Editor saate luua mitut pilti koondavaid kollaaže, kalendreid, plakateid ja kleepse – need on vaid mõned toredatest võimalustest. Rakenduse stiilsete mallide seas on nii kohandatavaid kui ka koheseks kasutamiseks mõeldud versioone. Koos rakendusega Canon Creative Park saate vaid ühe pärastlõunaga luua perealbumi, printida välja tähestikukaardid ja teha eriliste sündmuste jaoks plakateid. Lisaks sellele, et need rakendused on lõbusad ja loominguliselt mitmekülgsed, on ka nende kasutamine lihtne ja turvaline.

Printige piiramatult

A Canon PIXMA TS5350 Series printer on a tabletop printing out photo collages.
Canon PIXMA TS5350 seeria kasutab Canoni ChromaLife100 tinte, pakkudes erksavärvilisi ja kauakestvaid tulemusi.

Peres, kus kõik kasutavad sama printerit, on kahesuunaline paberisöödusüsteem suureks abiks. Canon PIXMA TS5350 seeriasse saab laadida kuni 200 tavalist lehte (100 lehte tagumise kasseti kaudu ja 100 lehte kohandatava eesmise kasseti kaudu) või kuni 20 fotopaberit (ainult tagumise salve kaudu). Canon PIXMA TS5350 seeria suudab printida ka kahepoolselt, mis aitab vähendada paberi kasutamist ja jäätmete teket. Lisaks on Canon PIXMA TS5350 seeria varustatud kahe tindikassetisüsteemiga (must ja värviline), milles on kasutusel erksaid tulemusi pakkuvad Canoni ChromaLife100 tindid. Kassetid on saadaval standardsuuruses või XL-suuruses. XL-kassetiga saate printida kaks korda rohkem lehekülgi, mis tähendab väiksemat leheküljekulu.

Tänu uuenduslikele rakendustele on Canon PIXMA TS5350 seeria palju rohkemat kui lihtsalt printer! See on vahend, millega saate materialiseerida lõputul hulgal digitaalset teavet, pilte ja dokumente – kõik seda vaid ühe nupuvajutusega ja kasutades oma nutitelefoni. Lisaks saate kasutada loomingulisi küljendusmalle.

Printeri valimine

A Canon PIXMA TS5350 Series printer on a desk next to a pencil case and stationery.
PIXMA TS seeria hõlmab mitmeid teie vajadustele vastavaid printereid, millest igaüks võimaldab loomingulist vabadust nii kodutööde tegemisel kui ka palju muu jaoks.

Canoni PIXMA tindiprinterite valikus on midagi igaühele. Lisaks Canon PIXMA TS5350 seeriale on PIXMA TS valikus ka teisi printereid.

Canon PIXMA TS3350 seeria

A Canon PIXMA TS3350 Series printer on a desk. Printouts, photos and a notebook are on the desk beside it.

See algtaseme mudel prindib kuni 5 × 7 tolliseid ääriseta pilte ja on varustatud 1,5-tollise LCD-ekraaniga. Taskukohase hinna, kuid hea kvaliteediga printer on suurepärane valik, kui te ei vaja kahesuunalist paberisöödusüsteemi. Lisaks on see hea abiline koduste tööde tegemisel või igapäevaste prinditööde haldamisel.

Canon PIXMA TS5150 seeria

A Canon PIXMA TS5150 Series printer with its paper tray extended.

Perekonnasõbralik Canon PIXMA TS5150 seeria istub PIXMA valikus kohe Canon PIXMA TS5350 seeria kõrval, mistõttu on neil mitmeid sarnasusi, kuid esimesel on suurem 2,5-tolline LCD-ekraan. Just nii nagu Canon PIXMA TS5350 seeria, on ka Canon PIXMA TS5150 seeria varustatud kahesuunalise paberisöödusüsteemiga ning tagumine salv ja eesmine kassett toetavad erinevaid kuni A4-formaadis pabereid ja ümbrikke.

Canon PIXMA TS6350 seeria

A Canon PIXMA TS6350 Series printer surrounded by papercraft materials, pencils and a pair of scissors.

Soovite keskenduda kvaliteetsele fotoprintimisele? Canon PIXMA TS6350 seerias on olemas viis eraldiseisvat tindikassetti (pigmentmust, must, tsüaan, magenta ja kollane), mida saate vajaduse korral eraldi vahetada. See mitmeotstarbeline printer prindib 10 × 15 cm ääriseta fotosid vaid 21 sekundiga. Lisaks on tänu juhtmevabale ühenduvusele seda lihtne kasutada.

Canon PIXMA TS8350 seeria

A woman holds a smartphone above a Canon PIXMA TS8350 Series printer.

PIXMA TS valiku ülemises otsas asub kompaktne ja stiilne Canon PIXMA TS8350 seeria. Tänu kuuele eraldiseisvale tindikassetile (pigmentmust, must, tsüaan, magenta, kollane ja fotosinine) suudab see printer tagada esmaklassilise tulemuse. See printer sobib neile, kes otsivad kvaliteeti ja soovivad printida ideaalseid fotosid. Printeril on SD-mälukaardi pesa, mis võimaldab teil printida otse mälukaardilt, 4,3-tolline puuteekraan ja multifunktsionaalne salv, kuhu saab sisestada ka (küüne)kleepsude jaoks vajalikku prindimaterjali.

Autor: Claire Gillo

Seotud artiklid
A woman with her back to the camera uses a tablet. A Canon printer is on a desk in the background.

PRINTIMINE

Täiustage oma kodu juhtmevaba lahendusega, mis võimaldab teil printida kust iganes

Juhtmevaba printer võimaldab teil töötada ja õppida ka mujal kui töölaua taga. Näitame teile, kui lihtne selle seadistamine on.

Printer fun for everyone

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Lõbus printimine kõigile

Kuus võimalust, kuidas turgutada PIXMA printeriga oma kodu, perekondlikke tegevusi ja seadmeid.

A child sat at a table with an adult creating colourful papercrafts using a Canon printer.

PRINTIMINE JA MEISTERDAMINE

Teil on avastamiseks sadu tasuta vahvaid pabermeisterdusprojekte

Creative Parki pabermeisterdusprojektidega saate teha lastega harivaid ja meeli virgutavaid projekte – alates nukuetendustest kuni lauamängudeni, mis hoiavad teie lapsi terve päev tegevuses.

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde