NÕUANDED PRINTIMISEKS

Uus kooliaasta: Canoni printer aitab teil kõik korda seada

Uurige, kuidas Canoni printer aitab teil ja lastel uueks kooliaastaks valmistuda ning õppimise lõbusaks muuta.
Laps istub naeratava naise põlvel ja värvib Canoni PIXMA printeriga prinditud väljatrükke. Taustal on näha käsi, mis hoiavad nutitelefoni.

Paljud lapsed armastavad koolivaheaega ja tänapäeval on rohkem viise laste tähelepanu võitmiseks kui iialgi varem, kuid enne kui märkategi, on aeg minna tagasi kooli. Canoni printer aitab suvevaheaja entusiasmi ära kasutada ja noortel uue kooliaasta alguse ettevalmistustega tegeleda.

PIXMA ja SELPHY CP1500 printerite ühendamine arvutite ning mobiilseadmetega on lihtne ja kogu perekond saab kaasa lüüa. Lapsed saavad valida mitmete Canoni printimisrakenduste seast, mis muudavad printimise kiireks ja lihtsaks. Canoni printimisrakendused ja tarkvara aitavad teil valida oma projekti jaoks õige tööriista. Siinkohal on esitatud alustamiseks mõned ideed.

Käed hoiavad nutitelefoni, kus on kuvatud Canoni printimisrakendus. Nutitelefoni ekraanil esitatud pilt ilmub taustal olevast printerist.

Rakendus Canon PRINT võimaldab teil nutitelefonist printida – ja kui teie lapsed tahavad koolitööde tegemisel loovust kasutada, saavad nad enda töid rakenduste Canon Easy-PhotoPrint Editor või Creative Park abil redigeerida ning kohandada.

1. Tunniplaanide väljaprintimine

Valge Canoni SELPHY CP1500 printer prindib pilti koolivormis noorest tüdrukust. Pildil on ka väike QR-kood.

Canon SELPHY CP1500 prindib ka QR-koode, et saaksite lisada väljatrükkidele linke klubidele ja organisatsioonidele ning pääseksite hõlpsasti ligi aadressiandmetele ja tunniplaanidele.

Ülalt alla tehtud pilt inimesest, kes täidab isetehtud kalendris septembri kuupäevi.

Kasutage Canoni printerit ja tehke oma lemmikutest perefotodest isikupärastatud kalendrid, et ükski huviring ega mängukord vahele ei jääks. Canoni magnetilise fotopaberiga saate isegi luua väikeseid magneteid, et tunniplaanid ja kalendrid külmiku külge kinnitada.

Esmaspäeval kunstiring, teisipäeval mängud, kolmapäeval labor. Niigi keeruline on pidada järge kõige üle, mida teie lapsed ja teismelised erinevate koolitundide jaoks meeles peavad pidama – arvestamata veel pärast kooli toimuvaid huviringe ja kooliväliseid hobisid.

Välja prinditud ja tahvlile või külmikule kinnitatud tunniplaaniga näeb kogu perekond, mida neil tuleb iga päev kooli kaasa võtta. Aitab kooli tormamisest, et mahajäänud jalgpallisaapad kohale viia.

Rakenduse Easy-PhotoPrint Editor kaudu saate printida ka kalendreid, kuhu saate lisada sünnipäevapeod, laste kohtumised või muud peatselt saabuvad perekondlikud sündmused ja märkida, kes konkreetsetel päeval lapsed kooli viib või ära toob.

Suurema osa PIXMA printeritega ühilduv rakendus Canon PRINT muudab juhtmevaba printimise nutitelefonist lihtsaks. Nüüd võite kasutada rakendust ka printimiseks ja skannimiseks mitmetes pilvepõhistes teenustest, mida paljud koolid kasutavad tänapäeval tundides ja koduste ülesannete tegemiseks, sealhulgas on saadaval image.canon, Dropbox™, Google Classroom™, Google Drive™ ja Microsoft OneDrive®. Pärast esmast seadistamist ühildub suurem osa Canoni PIXMA printeritest Apple® AirPrint®-i ja Mopria®-ga (Android), mis võimaldab teil printida mis tahes Apple’i või Androidi tootest vaid ühe nupuvajutusega. See on võimalik kõikjal, kus on olemas internetiühendus.1

2. Kleepige silte joogipudelitele ja einekarpidele

Valge Canoni printer trükib väikese paberi, millel on kaheksa korda sama pilt noorest tüdrukust.

Kasutage Canon SELPHY CP1500 printerit, et printida kohandatud silte ruudukujulisele (KC-18IS, 54 × 54 mm), krediitkaardiformaadis (KC-18IF, 54 × 86 mm) või miniformaadis (KC-18IL, 22 × 17,3 mm) kleebisepaberile.

Kätepaar kinnitab ettevaatlikult noore tüdruku fotoga kleebise rohelisele veepudelile.

Eemaldage lihtsalt tagumine külg ja kinnitage kleebis lapse einekarbile või veepudelile.

Mitmetes koolides peavad lapsed iga päev isiklikke veepudeleid kaasas kandma. Siiski võivad ükssarvikud, dinosaurused ja algkoolilaste seas populaarsed animategelased omavahel lihtsasti sassi minna.

Kasutage Canoni SELPHY CP1500 kompaktset printerit, et Canoni SELPHY kleebiselehtede abil pudelitele, einekarpidele ja prillitoosidele kohandatud silte luua. Fotode või dokumentide jaoks mõeldud tavalise paberi asemel on saadaval paljud erinevad suurused. Rakendusel Canon SELPHY Photo Layout on sildi paigutamise valik, nii et saate oma galeriist pildi valida ja seda teksti, templite ja värvidega kohandada. Saadaval on ka minisiltide loomise valik, millega saate printida kaheksa väiksemat pilti – ühesugust või erinevat – ühele lehele.

Metallist einekarp? Sellega probleeme ei ole. Kasutage lihtsalt Canoni PIXMA printerit, et sildid hoopis Canoni magnetilisele fotopaberile printida. Sildid jäävad karbi külge kinni ja saate need einekarbi pesemiseks eemaldada.

3. Kasutage kunstiteoste puhul loomingulisust

Must Canoni printer, mis prindib lapse joonistuse Canoni magnetilisele fotopaberile. Algne kunstiteos on näha printeri kõrval oleval laual.

Saate printida kauneid ja vastupidavaid ning detailiderohkeid pilte, et oma laste kunstitöid õiglaselt kohelda. Kui teie printeril on skanner, saate ka nende kunstiteosed sisse skannida ja seejärel printida.

Laste kunstiteosed valmivad tihti paberi, pliiatsite, rasvakriitide, viltpliiatsite ja värvide kasutamise abil. Tänu suuremale osale Canoni PIXMA printeritele sisseehitatud skanneritele või funktsiooni Smartphone Copy kasutamise abil on kiire ja lihtne oma laste kunstiteoseid digimaailmas ellu äratada või originaalidest lihtsalt koopiaid teha. Rakenduse Canon PRINT abil saate ka nutitelefonist printida. Mõned võite ka külmikule kinnitamiseks Canoni magnetilisele fotopaberile printida, siis ei pea muretsema, et originaal saaks mustaks, rebeneks või räbalduks. Kuna paberi mõõtmed on vaid 10 × 15 cm, saab korraga mitu joonistust vaatamiseks välja panna.

Teine suurepärane võimalus laste kunstiteoste esitlemiseks on Canon Photo Cube, mis tagab lisaks fotode ja ruudukujuliste väljatrükkide säilitamisele ka võimaluse välisilme kaunistamiseks piltidega, et välimust isikupärasemaks muuta. Lapsed saavad kasutada seda meelepäraste suvevaheaja piltide või isegi projektide, näiteks aastaaegade vaheldumise esitlemiseks. Photo Cube’iga on kaasas kaks tindikassetti ja 40 lehte kandilist fotopaberit Photo Paper Plus Glossy II.

4. Järjehoidjate kujundamine

Canon Creative Parki mallidega loodud majakujulised järjehoidjad, mis on asetatud avatud raamatu lehtedele.

Creative Park pakub järjehoidjamallide valikut, sealhulgas armsaid majakujulisi kujundusi.

Ülevalt alla pildistatud foto värvilistest töövihikutest, kleebistest ja Canoni SELPHY CP1500 printerist, mis prindib pilti koolivormis noorest tüdrukust.

SELPHY printereid saab kasutada ükskõik millise nutiseadmega, et saaksite kiiresti ja hõlpsalt järjehoidjaid ning silte luua.

Noored saavad kasutada PIXMA või SELPHY printereid uue kooliaasta järjehoidjate kujundamiseks.

PIXMA kasutajad leiavad eelkujundatud järjehoidjad Creative Parki veebisaidilt, sealhulgas on olemas erinevad loomad või isegi armsad pingviinikujulised märgistuslipikud.

Canoni rakendus SELPHY Photo Layout tagab võimaluse isikupärastatud järjehoidjate loomiseks printeriga SELPHY CP1500. Valige järjehoidja küljenduse valik (Bookmark Layout) ja postkaardiformaat (100 × 148 mm) ning seejärel valige, kas soovite, et valitud pildid joonduksid järjehoidja ülemise või alumise servaga. Järjehoidja küljenduse (Bookmark Layout) valik on kasulik ka bussi- või raamatukogukaardile dokumendifotode printimiseks.

5. Printige piiramatult

Naeratav naine ja laps istuvad laua taga, millel on Canoni PIXMA MegaTanki printer. Naine täidab printeri tindikassette, samal ajal kui laps värvib väljatrükki.

Juhul kui teie printerit kasutavad korrapäraselt kõik pereliikmed nii õppematerjalide kui ka kodust töötamise jaoks, siis on Canoni PIXMA G3570 seeria MegaTanki printeritel täidetavad tindimahutid, mis tagavad suurte trükimahtude puhul ökonoomsema valiku.

PIXMA G3570 seeria on suurepärane valik toimekate majapidamiste jaoks, kus trükimahud on suuremad. MegaTanki printeritel on suured täidetavad mahutid, mida täidetakse lihtsate ja puhaste tindipudelitega. Tindipudelite täiskomplektiga saab printida kuni 81002 lehte vaid murdosa kassettide hinna eest, mistõttu on suurte trükimahtudega printimise käituskulud palju väiksemad.

Uus semester tähendab korralduslikke probleeme nii vanemate, hooldajate kui ka laste jaoks. Probleemid võivad olla suuremad, kui laps alustab uut õppeaastat või läheb uude kooli. Canoni printerite tootevaliku mitmekülgsus, paindlikkus ja laiaulatuslik ühendus muudavad kogu protsessi lihtsamaks ning aitavad kogu perekonnal kõigega toime tulla, lisades lõbu ja loovust.

Autorid: Matthew Richards, Claire Gillo ja Rachel Segal Hamilton

 1. Dropbox on ettevõtte Dropbox, Inc. kaubamärk.
  Google, Google Classroom ja Google Drive on Google LLC kaubamärgid ning seda saiti ei ole Google heaks kiitnud ega ole sellega mingil viisil seotud.
  Microsoft OneDrive on Microsoft Corporationi registreeritud kaubamärk USAs ja teistes riikides.
  Apple ja AirPrint on ettevõtte Apple Inc. kaubamärgid, mis on registreeritud USA-s ning muudes riikides ja piirkondades.
  Mopria on ettevõtte Mopria Alliance, Inc. kaubamärk.
 2. Säästurežiim vähendab musta tindi tarbimist, alandades tihedust, printida saab 26% rohkem lehti kui standardrežiimis. Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 29103 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.

Seotud tooted

 • Canon PIXMA G3570

  MegaTanki printerid

  PIXMA G3570 seeria

  Printige, kopeerige ja skannige kodust selle kiire, täidetavate tindimahutitega ja Wi-Fi-ühenduvusega printeriga
 • Koduprinterid

  SELPHY CP1500

  Selle hõlpsasti kasutatava kompaktse fotoprinteriga saate luua värvirohkeid ja väga vastupidavaid väljatrükke.
 • Tindiprinterid

  Magnetic Photo Paper MG-101

  Kui soovite oma väljatrükke veelgi loomingulisemalt kasutada, siis proovige Canoni interaktiivset magnetilist fotopaberit MG-101.
 • Seotud artiklid

 • Ülalt alla pildistatud kaader avatud märgipäevikust koos Creative Parki äärisemallide ja Canon PIXMA printeriga.

  LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Printige nimekirju, plaane ja eesmärke

  Laske Canon PIXMA printeriga loovusel lennata ja püsige aasta läbi organiseeritud.

 • Naine istub kirjutuslaua taga, kasutades markerit prinditud dokumendil. Tema kõrval on Canon MAXIFY printer ja tema ees olevast suurest aknast on näha aeda.

  PRINTIMINE

  Parimad printerid kodukontoritesse

  Muutke kodust töötamine sujuvaks Canoni PIXMA ja MAXIFY printeritega.

 • Inimene kasutab tahvelarvutis rakendust Easy-PhotoPrint Editor, et juhtmevabalt laual olevast Canon PIXMA printerist perepilt välja printida.

  PRINTIMINE

  Juhtmevaba printeri kasutamine

  Nutikad võimalused juhtmevabast printerist viimase võtmiseks.

 • Seljaga kaamera poole olev mees nõjatub üle laua, millel on Canoni PIXMA printer, taimed ja kontoritarbed.

  PRINTIMINE

  Parimad printerid õpilastele

  Iga õpilane vajab printerit – avastage parimad taskukohased võimalused vastavalt enda vajadustele.