PRINTIMINE

Avage oma loominguline potentsiaal Canoni printimisrakenduste ja -tarkvaraga

Canon pakub laia valikut printimislahendusi – albumitegemise, administraatoriprintimise, teie ettevõtte reklaamimise ja muu jaoks. Uurige, milline on teie järgmise projekti jaoks õige.
Sülearvuti istub lahtiselt laual, ekraanil on tarkvara Canon Easy-PhotoPrint, Canoni paber vasakul ja Canoni printer paremal.

Printimine võib aidata teil saavutada nii mõndagi, alates oma loovuse väljendamisest uutel põnevatel viisidel kuni admini mahajäämuse alistamiseni. Canon pakub laias valikus printimisrakendusi ja -tarkvara, millest igaüks aitab teil parimat kasu saada oma Canon printerist, olgu selleks siis oluliste töödokumentide, kunsti- ja paberitöö jaoks või väärtuslike fotode ellu äratamiseks.

Kuid mitte kõik rakendused ei sobi igaks otstarbeks ega ühildu iga printeriga, nii et kuidas teate, millist neist kasutada? Aitamaks teil otsustada, milline Canoni rakendus teie vajadustele kõige paremini sobib, oleme koostanud selle käepärase juhendi, mis juhendab teid mitmesuguste printimistoimingute ning rakenduste ja tarkvaraga, mis aitavad neid kiiremaks, lihtsamaks ja loomingulisemaks muuta.

Täiuslik fotode printimine: Canon PRINT

Tahvelarvuti, millel on avatud rakendus Canon PRINT, asub Canoni printeri peal, kust tuleb foto välja, teised fotod on selle kõrval laual.

Rakendus Canon PRINT ei ole mõeldud ainult juhtmevabaks printimiseks – seda saab kasutada ka kopeerimiseks ja skannimiseks. Skaneeringud saab saata otse oma nutitelefoni, et neid soovikohaselt kasutada või jagada.

Ühilduvad printerid: Canon PIXMA ja MAXIFY mudelid

Ühilduvad seadmed: iOS ja Android

Parim viis uskumatu foto kuvamiseks on sama ilus väljatrükk. Samuti võib kehv printimine tühistada kogu raske töö ja loovuse, mille olete oma võtetele pannud, seega on oluline seda õigesti teha, kui muudate oma fotokogu füüsiliseks portfoolioks. Nutitelefonist fotode printimisel on rakendus Canon PRINT ideaalne tööriist digitaalsete piltide kauniteks kunstiteosteks muutmiseks. Rakenduse abil saate isegi kontrollida printeri olekut ja tinditaset ning tagada, et teie prindid tulevad iga kord ideaalselt välja.

Kavalaks muutumine: Canoni loomepark

Käsi hoiab nutitelefoni, mille Creative Parki rakendus on avatud meisterdamiseks mõeldud paberite ja mallide kõrval.

Canon Creative Park on ideaalne koht kõigile, kellele meeldib ise asju valmistada. Olenemata sellest, kas loote sünnipäevapeo kaunistusi, valmistate käsitsi jõulukaarte või otsite lihtsalt perega midagi teha vihmasel päeval, on rakendusel palju kujundusi, mille vahel valida.

Ühilduvad printerid: Supported Canon Inkjet mudelid

Ühilduvad seadmed: iOS ja Android

Meisterdamisel on ainsaks tõeliseks piiriks teie kujutlusvõime, kuid see aitab teil ideede leidmiseks ja mallide või kujunduste väljatrükkimiseks kasutada palju ressursse. Rakendus Canon Creative Park on keskus kõigile, kes armastavad paberitööd, üksi või koos perega. Lihtne navigeerida ja otsida, sellel on rohkem kui 4000 tasuta kasutatavat malli ja kujundust alates kaartidest kuni origami mudeliteni. Veelgi parem, saate kujundusi redigeerida ja kohandada ning neid kohe Canoni printerist printida.

Oma ettevõtte kohta hüüdmine: Canon PosterArtist

Seinale on kinnitatud Maria's Cakes-nimelise ettevõtte plakat, mille keskel on ettevõtte logo ja seda ümbritsevad fotod tortidest.

Ükskõik, mida teie ettevõte teeb, soovite, et see konkurentidest eristuks. Canon PosterArtist annab teile juurdepääsu sadadele professionaalselt kujundatud mallidele, mida saate oma sõnade ja piltidega redigeerida.

Ühilduvad printerid: Canon MegaTank, MAXIFY ja PIXMA mudelid

Ühilduvad seadmed: macOS ja Windows arvutid

Kuigi rakendus Canon Easy-PhotoPrint Editor aitab teil väiksemaid administraatoriülesandeid kontrolli alla saada, oma ettevõtte või iseenda reklaamimiseks võite kasutada rakendust Canon PosterArtist. Veebirakendus annab teile juurdepääsu tuhandetele fotodele ja kujundusideedele, mis aitavad teil silma paista.

Printige plakateid, bännereid ja flaiereid, et püüda uute klientide pilku, või silte, et näidata oma uusimaid pakkumisi. Kasutage intuitiivseid redigeerimistööriistu, et kohandada malle ja luua kujundusi, mis peegeldavad teie ettevõtet ja isikupära. Saate isegi luua QR-koode – see on ideaalne võimalus potentsiaalsetele klientidele teie teenuste kohta lisateabe saamiseks lihtsal viisil.

Kollaažid, albumid ja kalendrid: Canon Easy-PhotoPrint Editor

Naine hoiab Canoni printeri ees kalendrilehte, mille kõrval on sülearvutis avatud Canon Easy-PhotoPrint Editor.

Tarkvara Canon Easy-PhotoPrint Editor on loodud kogu perele mõeldes. Valik Kalender võimaldab teil kujundada oma kalendri, kuvada aastaringselt perefotosid või kinkida lähedasele isikupärastatud kingitusena.

Ühilduvad printerid: Toetatud Canon PIXMA ja suureformaadilised mudelid

Ühilduvad seadmed: iOS ja Android; macOS ja Windows arvutid

Asetage kõik oma mälestused lähedastega ühte kohta, luues fotodest kollaaži või albumi kasutades Canon Easy-PhotoPrint Editor oma nutiseadmetes ja arvutites.

Selle paigutuse redaktori ja mallide valikuga saate Easy-PhotoPrint Editori kasutada prinditavate kollaažide kujundamiseks või printida kleebiseid, mis lähevad otse väljalõigete albumisse või telefoni korpuse tagaküljele. Rakendust saate kasutada ka oma lemmikfotodega kalendrite loomiseks.

Selle rakenduse nimes pole asjata sõna „Easy” – Easy-PhotoPrint Editor on lihtne ja arusaadav kasutada, nii et saate keskenduda oma kallite mälestuste kujundamisele ja printimisele.

Administraatori eemaldamine: Canon Easy-PhotoPrint Editor

Ekraanipilt rakendusest Canon Easy-PhotoPrint Editor, mis näitab mallide valikuid, sealhulgas visiitkaarte, ID-fotosid, albumeid ja kollaaže.

Canon Easy-PhotoPrint Editor pakub erinevaid võimalusi, mis aitavad teie projekte ellu äratada, alates visiitkaartidest ja ID-fotodest kuni albumite ja kollaažideni.

Naine, kes kasutab oma telefonis rakendust Canon Easy-PhotoPrint, istudes naeratava imiku kõrval diivanil.

Saate valida pilte ja dokumente otse oma seadmest või pilvesalvestuselt või suhtluskontodelt ning seejärel lihtsalt redigeerida, isikupärastada ja printida.

Kui teie ülesannete loend tundub pisut segane, võib rakendus Canon Easy-PhotoPrint Editor aidata teil aega ja vaeva säästa, kiirendades administraatoriprintimist oma mallivalikuga. Kui olete just alustanud uut ettevõtet, kasutage visiitkaartide malli, et aidata oma nime välja tuua, või foto ID malli, et sorteerida oma personalimärgid. Ladustamise korraldamine? Füüsilise andmekandja korrastamiseks saate kasutada ka Easy-PhotoPrint Editori plaadisildi malle.

Töövoo lihtsustamine: Canon Easy-Layout Editor

Canon Easy-Layout Editori ekraanipilt, mille vasakpoolses servas on kast failide pukseerimiseks ja valikud, sealhulgas kogumine ja printimine, tasuta paigutus ja mosaiikimine/plakat.

Canon Easy-Layout Editor on kiire ja lihtne viis erinevat tüüpi dokumentide koondamiseks ühte kohta, mis võimaldab ühendada faile, nt PDF-id ja pildid, ühele lehele.

Ekraanipilt Canoni Easy-Layout Editorist, millel on neljaks jagatud koera kujutis valiku mosaiikimine/plakat all .

Canon Easy-Layout Editor sisaldab ka mugavat mosaiikimis-/plakativalikut, mis võimaldab jagada pildi mitmele lehele ja printida ühe suure pildina.

Ühilduvad printerid: Canon Inkjet mudelid

Ühilduvad seadmed: Windowsiga arvutid

Olenemata sellest, kas loote tööl suure esitluse jaoks jaotusmaterjale või vajate lihtsalt oma füüsilist dokumentatsiooni korralikult korraldatuna, võimaldab Windowsi arvutitele mõeldud tarkvara Canon Easy-Layout Editor korraldada PDF-faile, Wordi dokumente, pilte ja veebilehti kiiresti ja lihtsalt, nii te ei pea printima mitmest rakendusest.

Easy-Layout Editor võimaldab teil sorteerida ja korraldada mitmesuguseid faile ja dokumente, mis aitab teil säästa paberit ja aega, asetades kõik olulise ühte kohta.

Lõbutsege minipiltidega: Canon SELPHY Photo Layout

Telefon, mis kuvab Canon SELPHY Photo Layout rakendust töölaual Canon SELPHY Square QX10 kaasaskantava printeri ja helmestega telefoninupu kõrval.

Kiire, intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav rakendus Canon SELPHY Photo Layout täiendab suurepäraselt Canon SELPHY printereid, nagu SELPHY Square QX10. Printige oma nutitelefoni fotosid otse rakendusest, võimaldades pilti optimeerida, et saada täiuslikult tasakaalustatud väljatrükke.

Ekraan rakenduses Canon SELPHY Photo Layout, kus paremal on koera foto ja vasakul on valikud erinevate prindiviimistluste jaoks.

Rakendus sisaldab erinevaid viimistlusi ja ülekatteid, et saaksite oma pilte soovitud välimuse saavutamiseks kohandada.

Ühilduvad printerid: Canon SELPHY CP1500, SELPHY CP1300 ja SELPHY Square QX10

Ühilduvad seadmed: iOS ja Android

Kui kasutate mõnda Canoni SELPHY printeritest, on iOS-i ja Androidi jaoks mõeldud Canon SELPHY Photo Layout rakendus ideaalne fotode redigeerimiseks ja nendega lõbutsemiseks. See annab teile paljude mallide hulgast valida, mis võimaldab teil ühe või mitme pildi korraga küljendada ja printida – järjehoidjate paigutus on isegi vertikaalne, nii et saate luua ise järjehoidjaid1.

Rakendus võimaldab teil ka kohandada oma pilte teksti, ääriste ja templitega, et muuta teie fotod tõeliselt ainulaadseks. Saate valida oma väljatrükkide viimistluse, et kohandada lõpptoote välimust ja tundeid, ning printida kleebiseid albumite jaoks või oma tehnika kohandamiseks.

Rakendus SELPHY Photo Layout võimaldab lisada ka Qr-koode1, mida saab kasutada veebilehe, veebialbumite või videote linkimiseks. See on ideaalne piltide kinkimiseks sõpradele ja perele, sest saate neid üllatada terve hulga oma lemmikmälestustega. Nagu arvata võis, on rakendust SELPHY Photo Layout intuitiivne kasutada ning see pakub kiiret ja sujuvat võimalust otse nutitelefonist SELPHY printerisse printida.

Isikupära lisamine: Canon Mini Print

Kätepaaril hoitakse nutitelefoni ja Canon Zoemini 2 printerit, kasutades kollaaži loomiseks rakendust Canon Mini Print.

Rakendus Canon Mini Print võimaldab teil täielikult kasutada oma Canon Zoemini 2 või Canon Zoemini S2 porditavust. Muutke pilte kiiresti liikvel olles, olenemata sellest, kas jäädvustasite need nutitelefoni või Canon Zoemini S2-ga, ja printige otse rakendusest sõpradele ja perele kingituseks.

Ühilduvad printerid: Canon Zoemini mudelid

Ühilduvad seadmed: iOS ja Android

Kui teil on mõni Canon Zoemini mudel, soovite tõenäoliselt oma kiirfotosid isikupärastada. Kasutades Canon Mini Print rakendust, saate väljendada oma loovust lisades hooajalisi kleebiseid, raame, filtreid ja teksti piltidele oma perest, sõpradest ja seiklustest – see on ideaalne viimistlus enne kleebisfotode printimist. Teie kui innuka albumikoostaja jaoks võimaldab rakendus Canon Mini Print teil ka oma individuaalsust vallandada ja pilti ellu äratada vigurlogode ja märkmete abil.

Rakendus Mini Print ühendub sujuvalt teie kaamera rulliga ja seda saab linkida ka teie sotsiaalmeedia ja pilvesalvestuskontodega, võimaldades teil redigeerida, isikupärastada ja printida ka oma nutitelefoni ja kaamera pilte. Rakendust saab kasutada ka fotode tegemiseks, kasutades reaalajas efekte ja liitreaalsust – nii ainulaadsete selfide jaoks kui teie.


Kirjutasid Peter Wolinski ja Claire Gillo


macOS on ettevõtte Apple Inc. kaubamärk, mis on registreeritud USAs ning teistes riikides ja piirkondades.

 1. Funktsioon pole kõigi printerite jaoks saadaval. Vaadake funktsioonide ühilduvuse tabelit.

Seotud tooted

 • Koduprinterid

  PIXMA TS7450a Series

  Stiilne kõik-ühes seade tehnoloogiat armastavatele kasutajatele, kes otsivad loomingulisi printimisvõimalusi. Lisaks lihtsustab originaalisööturi tehnoloogia mitmele lehele kopeerimist ja skannimist.
 • PIXMA 650

  Koduprinterid

  PIXMA G650

  PIXMA G tootesarja esimene multifunktsionaalne printer koos kuue täidetava värvainepõhise tindimahutiga – PIXMA G650 ühendab omavahel konkurentsitu pildikvaliteediga printimise ja võimaldab toota suuri mahte väga väikeste kuludega.
 • Koduprinterid

  SELPHY CP1500

  Selle hõlpsasti kasutatava kompaktse fotoprinteriga saate luua värvirohkeid ja väga vastupidavaid väljatrükke.
 • Koduprinterid

  SELPHY SQUARE QX10

  Säilitage oma erilisi hetki ilusate väljatrükkide näol, mida saate printida igal pool ja igal ajal.
 • Kiir- ja taskuprinteriga kaamerad

  Canon Zoemini S2

  Viige oma selfid järgmisele tasemele, kasutades taskusse mahtuvat printerit, mis on varustatud peegli, ringvalgusti, kaugpäästiku ja reaalajavaatega.
 • Koduprinterid

  Canon Zoemini 2

  Selle taskumõõdus akutoitega Zoemini 2 printeriga saate printida otse nutitelefonist igal ajal, igal pool.

Seotud artiklid

 • PRINTIMINE

  Parimad Canoni printerid fotode printimiseks

  Ükskõik, kas soovite oma fotosid raamida, mälestusraamatusse või kleepsule panna – leidke parim printer enda loominguliste projektide jaoks.

 • PRINTERIGA MEISTERDAMINE

  Paberitüüpide selgitus

  Tutvu Canoni erinevate paberitüüpidega selle käepärase ostujuhendi abil.

 • PRINTIMINE

  Parimad printerid meisterdamiseks

  Alates pereprojektidest kuni professionaalse kujunduseni - Canonil on teile sobiv printer.

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Printige nimekirju, plaane ja eesmärke

  Laske Canon PIXMA printeriga loovusel lennata ja püsige aasta läbi organiseeritud.