LOOMINGULINE PRINTIMINE

Nimekirjad, plaanid ja eesmärgid: organiseerige elu printides

Prinditavatest toidukorra plaanuritest tänulikkuse päevikuteni – avastage, kuidas Canon PIXMA printeri ja Creative Parki abil isiklikke organiseerimisvahendeid luua.
Ülalt alla pildistatud kaader avatud märgipäevikust koos Creative Parki äärisemallide ja Canon PIXMA printeriga.

Oma elu parem korraldamine on tavaline uusaastalubadus ning kiire elu korraldamiseks kindlate strateegiate paikapanemisel on palju eeliseid. See ei puuduta ka vaid igapäevamärkmikke – veidi loomingulisusega saate trükkida erinevaid suurepäraseid vahendeid elu katsumustega toime tulemiseks. 

See võib olla midagi nii lihtsat nagu ostunimekiri või toidukordade plaanid, mis aitavad poest vajaminevat kaupa meeles hoida, või tänulikkuse päevik, mille abil saate pidada arvestust selle kohta, mille üle olete tänulik. Või ehk meeleolu jälgija, et saaksite silma peal hoida, mis mõjutab teie vaimset tervist. 

Mis eesmärk teil ka poleks, Canoni PIXMA printerite valik aitab teil organiseerimisoskusi lihvida ning selle käigus loominguline olla.

Milleks luua nimekirju, plaane ja eesmärke?

Naine istub puidust laua taga ja kirjutab päevikusse, kuum jook tema kõrval.

Kunstnikuhingega Temi Manningile meeldib pühenduda märgipäevikute koostamisele. Tema arvates annab pühapäeva õhtul kuuma joogiga maha istumine suurepärase võimaluse end eelseisvaks nädalaks valmis panna.

Naine kasutab kääre, et Creative Parki temaatilisi motiive välja lõigata. Laual on Canon PIXMA printer. 

Temi on eksperimenteerinud Canon PIXMA TS7450a seeria printeri ja Canon Creative Parkiga, avastanud uusi võimalusi päevikute visuaalseks täiustamiseks ääriste ja temaatiliste motiividega.

Nimekirjade, plaanide ja eesmärkide loomine võib olla palju enamat, kui asjade kiire üleskirjutamine ja mahatõmbamine. Portsmouthis, ÜK-s elav Temi Manning hakkas päevikut pidama, et oma vaimse tervise eest hoolt kanda, ning on sotsiaalmeedias kaunilt illustreeritud märgipäevikuid jagades muljetavaldava jälgijaskonna kogunud. „Nii saan oma tunnetest teadlik olla, tehes samal ajal midagi, mida naudin, ja sumisevad mõtted paberile kirja panna,“ selgitab ta. Märgipäevikusse saab kirja panna kõikvõimalikud elueesmärgid ja -saavutused, alates tehtud trennidest ja söödud söökidest kuni raamatuteni, mida sooviksite lugeda või filmideni, mida vaadata.

Temi jaoks on päeviku pidamine ja planeerimine nüüd eluviis ja ta on avastanud, et oma päeviku või planeerija koostamisel ning sihtide lahti kirja panemisel võivad eesmärgid vähem hirmutavaks muutuda. „Ma poleks selleta nii tubli,“ ütleb ta. „See on oluline, sest see motiveerib mind, mu elu on tänu sellele paremini korraldatud ja saan nautida loomingulisust ning luua kauneid lehekülgi ja paigutusi ning inspireerida teisi sama tegema.“

Siin jagab ta oma näpunäiteid ja tehnikaid, kuidas trükkimise abil tõhusamaks ja loomingulisemaks saada.

Teema valimine

Naine lõikab laua taga lehekujulist kaunistust. Laual on Canoni printer, märkmikud ja kirjutusvahendid.

Kui hakkate esmakordselt märgipäevikut kujundama, soovitab Temi lehekülgedele lemmikuid illustratsioone lisada, et projekt saaks päriselt teie omaks. Temi joonistas need lehemotiivid ise, kuid võite kasutada ka eelloodud kujundusi Creative Parkist – valikus on sadu võimalusi.

Kätepaar kleebib Canon Creative Parki kohviteemalisi kleebiseid päevikusse. Lisaks on laual erinevad prinditud kujundused, roosa klaviatuur ja kirjutusvahendid.

Temi sõnul on eduka isikliku päeviku loomiseks oluline leida oma stiil või miski, mis teid huvitab. Selle projekti jaoks valis Temi kohvi ja sügise teema, kombineerides käsitsi joonistatud disaine Creative Parki mallidega.

Temi kohandab oma päevikuid ja kinnitusi sageli käsitsi joonistatud illustratsioonidega, kuid võite otsida ka valmis kujundusi, mida saate välja printida ja päevikusse lisada. Lihtne viis oma isikliku loomingulise stiili tutvustamiseks on Temi soovitusel iga kuu erineva teema valimine. Näiteks elavad mustrid, kindlad värvid või eraldi teema, nagu Temi kohvi/sügise teema oktoobriks. „Kasutan neid igal lehel kaunistusena ja veedan õhtu, et need eelseisvaks nädalaks valmis panna,“ räägib ta.

Creative Parki veebisaidil ja Creative Parki rakenduses on lugematul hulgal allalaaditavaid malle, mustreid ja kujundusi, mida saab printida erinevates suurustes erinevatele PIXMA-printeritega ühilduvatele paberitüüpidele. Saate toidukorraplaanidele elavdamiseks äärised lisada ning mustrilistele paberitele silmatorkavaid isetehtud kalendreid luua. Kui proovite midagi ja see ei meeldi, saate hõlpsasti vana kujundust taaskasutada ja otsast alustada.

„Creative Parki abil saan otsida laia valiku valmis disainide seast ning need printimisvalmis disainid kiiresti rakenduse Canon PRINT või rakenduse Creative Park abil alla laadida," selgitab Temi. „Mulle hakkas väga meeldima kohvikustiilis seinakomplekt – mulle meeldib selle julge ja modernne disain ning erinevad illustratsioonid. Kasutasin oma köögi kaunistamiseks ka Pariisi linnupuuri kujundusi.“

Printimine, skannimine ja paljundamine 

Canon PIXMA printer trükib laual ostunimekirja.

Canon PIXMA TS7450a seeria printer, millel on sisseehitatud skanner ja mis võimaldab kopeerida mitut lehekülge kaks korda kiiremini, annab Temile võimaluse oma lemmikdisaine kiiresti kopeerida ja organiseerimisprotsessi kiirendada.

Naine kirjutab pliiatsiga tooteid külmikule kinnitatud kaunilt disainitud ostunimekirja.

Ostunimekirjad on lihtne viis iganädalase elu korraldamiseks. Canoni magnetilise fotopaberiga saate nimekirja külmikule kinnitada. Nii ei unusta te enam kunagi tähtsaid asju osta.

PIXMA TS7450a seeria skannimisvõimalus on suurepärane lahendus lehekülgede paljundamiseks, nii et te ei pea igal nädalal uut lehte looma, kui teil pole aega. Saate kasutada seda funktsiooni ka oma kujundustest ja illustratsioonidest koopiate loomiseks, millest saate seejärel printida mitu versiooni, mida oma projektidele lisada.

Rakendusega Canon PRINT saate printida kujundusi ka otse nutitelefonist soovitus suuruse, seadistuse ja paberitüübiga. Kuigi Tami printis oma disaine peamiselt Canoni matile fotopaberile, sobib Canoni magnetiline fotopaber täiuslikult nimekirjade magnetilistele pindadele kinnitamiseks.

Protsessile kindlaks jäämine

Canoni printer, tahvelarvuti ja erinevad kirjatarbed puidust laual. Laua kohal seinal on metallist seinakinnitusele kinnitatud postkaardid ja märkmed. 

„Mitte miski pole parem, kui paberi ja märkmikutega töötamisest tekkiv rahuldus ning oma kätega kaunite kujunduste loomine,“ ütleb Temi.

Ülalt alla pildistatud kaader puidust lauast, millel on avatud märgipäevik, kust paistavad igapäevased ülesannete nimekirjad ja lehe- ning kruusimotiivid.

Te ei pea loomingut endale hoidma. Need sobivad ainulaadseteks kingitusteks sõpradele ja lähedastele, kes soovivad samuti oma elu korraldada.

Canon PIXMA TS7450a seeria printeriga kodus päevikute loomise võlu seisneb selles, et selles võib kaasa luua igaüks. „Kõigi nende kujunduste väljaprintimise võimalus on suurepärane, kui soovite säästa aega ja olla loominguline, sest teie käsutuses on tohutu kujundustevalik,“ ütleb Temi.

Ta ütleb ka, et parim viis oma plaanidele kindlaks jääda, on korrapäraselt organiseerida. „Loon oma päeviku lehed ja illustratsioonid ning kujundused igal pühapäeva õhtul järgmiseks nädalaks. Teen tassi teed, lõõgastun laua taga ja naudin protsessi.“

Erinevalt tavalisest poest ostetud märkmikust, pakub isetehtud organiseerimisvahend võimaluse avastada loomingulisi ja taskukohaseid tulemusi, luues igapäevastele, -kuistele ja -aastastele plaanidele väärtust. Asi pole ka vaid lõpptulemuses – te saate protsessi nautida ning tulevikus saavutustele tagasi vaadata.


Autor: Rowan Davies

Seotud tooted

 • Koduprinterid

  PIXMA TS7450a Series

  Stiilne kõik-ühes seade tehnoloogiat armastavatele kasutajatele, kes otsivad loomingulisi printimisvõimalusi. Lisaks lihtsustab originaalisööturi tehnoloogia mitmele lehele kopeerimist ja skannimist.
 • Tindiprinterid

  Matte Photo Paper MP-101

  Matt fotopaber pakub kvaliteetseid mattviimistlusega fotosid, graafikat ja teksti. Sobib ka loomingulisemaks kasutuseks, nt tervituskaartide, väljapanekute ja paberikunsti loomiseks.
 • Tindiprinterid

  Magnetic Photo Paper MG-101

  Kui soovite oma väljatrükke veelgi loomingulisemalt kasutada, siis proovige Canoni interaktiivset magnetilist fotopaberit MG-101.
 • Seotud artiklid

 • NÕUANDED PRINTIMISEKS

  Nõuanded printimiseks uue kooliaasta alguseks

  Tutvuge loovate viisidega, kuidas Canoni printeri abil uueks kooliaastaks kõik korda seada.

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Vidinate isikupärastamine

  Looge Canoni kaasaskantavate printeritega oma telefoni ja teiste tehnikaseadmete jaoks erilisi kleebiseid.

 • PRINTIMINE

  Parimad printerid õpilastele

  Iga õpilane vajab printerit – avastage parimad taskukohased võimalused vastavalt enda vajadustele.

 • PRINTIMINE

  Parimad printerid kodukontoritesse

  Muutke kodust töötamine sujuvaks Canoni PIXMA ja MAXIFY printeritega.