Digipeegelkaamerad

Canon EOS-1D X Mark II

20,2-megapiksline täiskaadrimõõdus sensor. 61-punktiline automaatteravustamine. Kuni 14 kaadrit/s. ISO kuni 409 600.

Kasulikud omadused

 • Esmaklassiline pildikvaliteet, mida väärib iga subjekt

 • Uskumatult võimekas automaatteravustamine, mida vajate kordumatutel hetkedel

 • Ülikiire ja töökindel andmesalvestus, et ükski hetk ei jääks vahele

 • 4K video, mis äratab teie lood ellu

 • Piltide kiire edastamine ja haldamine

Üksikasjad

 • Tänu Canoni suure dünaamilise ulatusega ja ISO-tundlikkusega 20,2 MP CMOS-sensorile, kaamerasisestele suvanditele (sh objektiivikorrektsioon ja täiustatud RAW-töötlus), suurendatud teravust pakkuvale funktsioonile Fine Detail Picture Style ja täpsematele valge tasakaalu seadetele suudab EOS-1D X Mark II teha suurepärase kvaliteediga pilte juba esimese päästikuvajutusega.Algoritmiga AI Servo AF III+ ja dünaamilise tuvastusfunktsiooniga EOS Intelligent Tracking and Recognition (EOS iTR) kõrgtehnoloogiline automaatteravustamissüsteem tagab kiire ja täpse teravustamise. Saadaval on kuni 61 valgustatud automaatteravustamispunkti ja seda ka F-väärtusel f/8, mistõttu teravustamine toimib täpselt isegi telekonverterite ja pikkade objektiivide kasutamisel.Kiirel pildistamisel suudab EOS-1D X Mark II piire ületada, pildistades kuni 14 kaadrit/s täisteravustamise/-säritamise funktsiooniga, jälgides või pildistades kuni 16 kaadrit/s režiimis Live View tänu DIGIC 6+ protsessoritele ja uuele peegelajamsüsteemile. Uue põlvkonna andmekandjaga CFast 2.0™ suudab kaamera sarivõttel jäädvustada järjest kuni XXX tihendamata 14-bitist RAW-pilti. Tänu vastupidavale ja ilmastikukindlale magneesiumkorpusele saate tööd jätkata ka keerulistes tingimustes.Võimas 4K lahutus äratab teie lood ellu. Kaamerasisene CFast 2.0™ andmekandja võimaldab filmida 4K (4096 × 2160) videot kaadrisagedusega kuni 60p või siis Full HD videot aegluubis vaatamist võimaldava kaadrisagedusega kuni 120p. Teravustage hõlpsasti ja täpselt puutetundliku LCD-paneeliga ja automaatteravustamisega Dual Pixel CMOS, mis pakub hämmastavat automaatteravustamist videote jälgimisel ja režiimis Live View ning töötab suurepäraselt kõikide Canon EF-objektiividega.Sisseehitatud GPS, SuperSpeed USB 3.0 ja Etherneti või WFT-E8 WiFi adapteri kaudu saavutatav Gigabit-ühendus aitavad tööd paindlikult korraldada, ükskõik kus maailma paigas te asute. IPTC tugi võimaldab piltide EXIF-andmetesse pildiallkirju lisada, et pildid oleksid täpselt ja usaldusväärselt tuvastatavad.

Objektiivid

EOS-1D X Mark II avab EOS-maailma nagu ei kunagi varem. Leidke teile sobiv objektiiv ja valige tarvikud, mis on loodud toimima.

 • Digipeegelkaamerate objektiivid

  EF 24mm f/1.4L II USM

  Suure f/1.4 avaga ja L-seeria optikaga profiklassi lainurkobjektiiv, mis sobib ideaalselt pildistamiseks nõrgas valguses.
 • Digipeegelkaamerate objektiivid

  EF 35mm f/1.4L II USM

  Profiklassi lainurkobjektiiv, mis pakub loomulikku vaatenurka, f/1.4 ava ja suurepäraseid tulemusi ka nõrgas valguses.
 • Digipeegelkaamerate objektiivid

  EF 16-35mm f/2.8L II USM

  f/2.8 avaga profiklassi L-seeria ülilainurk-suumobjektiiv, mis sobib ideaalselt hämaras pildistamiseks ja fotoreportaažideks.
 • Digipeegelkaamerate objektiivid

  EF 24-70mm f/2.8L II USM

  Püsiva f/2.8 avaga profiklassi L-seeria suumobjektiiv, mis pakub igapäevaseks pildistamiseks ülihead pildikvaliteeti.
 • Digipeegelkaamerate objektiivid

  EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

  Võimsa pildistabilisaatori ja f/2.8 avaga professionaalne L-seeria keskmine telefotoobjektiiv.
 • Digipeegelkaamerate objektiivid

  EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

  Profiklassi L-seeria suumobjektiiv, mis tagab tänu pildistabilisaatorile ja ASC-vääristusele spordi- ja loodusfotode ülima teravuse.