Hero Image
Blank-Rect Image

PowerShot SX70 HS

Jäädvustage erilisi hetki stiilselt – kasutage Canoni parimat sildkaamerat PowerShot SX70 HS, mis pakub digipeegelkaameraga sarnast välimust ja värskeimat tehnoloogiat.

Osta kohe

Digipeegelkaamera välimusega funktsionaalne sildkaamera

Esmaklassiline 65-kordse suumiga kõik-ühes kaamera, milles on ühendatud digipeegelkaamera stiil ja mitmekülgsed täiustatud kõrgtehnoloogilised funktsioonid. Laiendage oma jäädvustamisvõimalusi, kasutades RAW-vormingus piltide, 4K video, Bluetooth®-i, Wi-Fi ja kaugjuhtimise tuge.

Vaata kõiki tehnilisi andmeid

Specification Intro

Täiuslik kaamera järgmistes valdkondades ...

digipeegelkaamera välimus, fikseeritud objektiiviga tehnoloogia

Digipeegelkaamera välimusega kõik-ühes kaamera, mis sarnaneb oma kaalu ja paindlikkuse poolest fikseeritud objektiiviga kaameraga. Jäädvustage kõike alates kaugel olevatest detailidest ja lõpetades makrovõtetega – objektiivi vahetamata.

Specification Intro
girl-sitting-on-bench-with-view-behind-her

Tooge kaugel olevad objektid fookusesse

Alates lainurgast kuni ekstreemsete lähivõteteni – jäädvustage (kilo)meetrite kauguselt silmale nähtamatuid detaile ja seda ilma objektiive vahetamata.

Vaata videot

4K ja RAW-formaat

Suunake RAW-pildid järeltöötlusesse või kasutage selgeid JPEG-pilte otse kaamerast. Jäädvustage suurepäraseid videoid tänu 4K täiskõrglahutusele ja nautige kvaliteetset heliriba.

dad and son jumping into the ocean

Kiire ja täpne automaatteravustamine

Mudeli PowerShot SX70 HS usaldusväärne automaattervavustamine muudab tausta ja esiplaani eraldamise lihtsaks. Tänu pideva automaatteravustamise võimalusele saate jäädvustada ka kiiresti liikuvaid detaile.

Detailirohked kauakestvad mälestused

Kompaktne kõik-ühes lahendus, mis võimaldab teil kaadrisse saada ka kiirelt mööduvaid hetki.

Mitmed ühendusvõimalused

Kiire varundamine, kasutades automaatset pildiedastuse funktsiooni*. Kaugjuhtimine võimaldab teil otse mobiilist jäädvustada, kaamerapilti näha ja seadeid muuta.

Specification Intro

Canoni eesmärk on 2050. aastaks äritegevusest tulenev CO2 netoheide nulli viia.

Saavutame selle, kui parandame CO2 heite indeksi näitu toote eluea kohta 3% võrra aastas. Sellest kinni pidades vähendaksime 2008. aastaga võrreldes 2030. aastaks heitkoguseid ligikaudu 50%. See on kooskõlas Pariisi kokkuleppes nõutud vähendamise tasemega.

Jätkame eesmärkide läbivaatamisi pikaajalises perspektiivis, et kontrollida oma panust vähese CO2-heitega ühiskonna loomisesse.

Avastage veel rohkem

Tehnilised andmed

Icon 01

65× optiline suum

Icon 02

20,3 megapikslit

Icon 03

DIGIC 8

Icon 04

4K video

Icon 01

10 kaadrit/s

Icon 02

7,5 cm muudetava nurgaga vedelkristallekraan

Vaata kõiki tehnilisi andmeid

Specification-Icons - Header Image
What's In The Box

Karbi sisu

Digikaamera PowerShot SX70 HS

Objektiivikork

Kaelapael NS-DC11

Akukomplekt LP-E12

Akulaadija LC-E12E

Toitekaabel

Kasutusjuhendite komplekt

Ühilduvad lisatarvikud

Seotud tooted

* Varustatud energiasäästliku Bluetooth®-tehnoloogiaga. Sõna Bluetooth® ja sellega seotud logod on ettevõtte Bluetooth SIG, Inc. kaubamärgid, mida Canon Inc. kasutab litsentsi alusel. Muud kaubamärgid ja ärinimed kuuluvad nende omanikele.