EOS 850D

Digipeegelkaamerad

Canon EOS 850D

Tutvuge oma loominguliste külgedega ja haarake kontroll selle mitmekülgse digipeegelkaamera abil, mis on mõeldud nii filmiloomiseks kui ka fotograafiaks.

Tehnilised andmed

 • 24,1-megapiksliline

  APS-C sensor

 • DIGIC 8

  Pildiprotsessor

 • 4K video

  25 kaadrit/s

 • 5-teljeline

  video digitaalne pildistabilisaator

 • 45

  ristitundlikkusega automaatteravustamispunkti

 • WI-FI

  ja Bluetooth® *

Haarake oma loomingulisuse üle kontroll

Valige kaamera, mis teid inspireerib ja avastage oma loomingulisi külgi. Alates rikkalikest ja detailirohketest 24,1 MP fotodest kuni suurepäraste 4K videoteni – EOS 850D võimaldab teil kontrolli haarata.

Olge loominguline ja haarake kontroll

Vaadake läbi optilise pildiotsija ning kohandage seadistusi tagumise ja ülemise juhtketta abil. Paarige nutiseadmega, et juhtida kaamerat eemalt ja redigeerida fotosid otse kaamera seest.

Canon Camera

Ülemine juhtketas

Reguleerige intuitiivselt loomingulisi režiime, nagu säriaeg ja ava.

Canon Camera

Tagumine juhtketas

Võimaldab veelgi suuremat loomingulist kontrolli ja täielikku säri nihke käsitsi reguleerimist.

Canon Camera
Canon Camera

Professionaalse kvaliteediga fotod ja videod

Jäädvustage 24,1 MP sensori abil fotosid ja 4K videoid, rakendades kaamera kahepikslilist CMOS-iseteravustamist, 45 ristitundlikkusega iseteravustamispunkti ja iTR iseteravustamissüsteemi. Kõik see tagab täpse teravustamise ja jälgimise.

Canon Camera

4K video

25 kaadrit/s

Canon Camera

24,1-megapiksliline

APS-C sensor

Jäädvustage alati hetke

7 kaadrit/s jäädvustamiskiirus, silmade tuvastamisega reaalajavaate režiim, näo tuvastamisega täiustatud iTR automaatteravustamine ja muudetava nurgaga puuteekraan võimaldavad teil jäädvustada iga nurka ja iga olulist hetke.

Canon Camera

Ühendage ja jagage hõlpsalt igal pool

Ühendage EOS 850D Bluetooth®*-i ja Wi-Fi kaudu oma nutiseadmega, redigeerige pilte rakenduses DPP Express** ja nautige täielikku vabadust RAW-formaadis töötlemisel. Lisaks saate automaatse pildiedastuse abil oma fotosid arvutisse varundada.

Kompaktne ja kerge

Seda kerget ja kompaktset kaamerat on mugav kõikjale kaasa võtta ja tänu muudetava nurgaga ekraanile saate jäädvustada nii ülevalt kui ka alt. Nautige enesekindlat ja paindlikku jäädvustamist.

Canoni eesmärk on 2050. aastaks äritegevusest tulenev CO2 netoheide nulli viia.

Saavutame selle, kui parandame CO2 heite indeksi näitu toote eluea kohta 3% võrra aastas. Sellest kinni pidades vähendaksime 2008. aastaga võrreldes 2030. aastaks heitkoguseid ligikaudu 50%. See on kooskõlas Pariisi kokkuleppes nõutud vähendamise tasemega.

Jätkame eesmärkide läbivaatamisi pikaajalises perspektiivis, et kontrollida oma panust vähese CO2-heitega ühiskonna loomisesse.

Photographer looking down view finder

Rakendus Canon Photo Companion

Meie rakendus Photo Companion on parim partner kõikidele visuaalsete lugude vestjatele, pakkudes teile isikupärastatud eksperditasemel teadmisi ja sisu, kui seda kõige enam vajate – seega saate oma lood tõeliselt ellu äratada.

Canon Camera

Kogege EOS-süsteemi

Nautige ligipääsu vapustavale EOS-süsteemile ning lisage kaamerale mis tahes EF- või EF-S-objektiiv. Lisaks võite loomingulisema valguse jaoks kasutada Speedlite’i välklampi või 3,5 mm pistiku abil ühendada välise mikrofoniga.

Karbi sisu

Kõik, mida vajate võimsate 4K videote ja fotode loomiseks igal pool ja igal ajal.

 • Kaamera EOS 850D korpus

 • Okulaarivarjuk EF-2

 • Kaamerakate R-F-3

 • Lai rihm EW-400D-N

 • Akulaadija LC-E17E

 • Akukomplekt LP-E17

 • Toitekaabel

 • Kasutusjuhendite komplekt

Ühilduvad lisatarvikud

Seotud artiklid

Seotud tooted

 • Digipeegelkaamerad

  EOS 250D

  Maailma kergeim liigutatava ekraaniga digipeegelkaamera1, mis on varustatud Canoni DIGIC 8 protsessori, 4K video ja funktsiooniga Creative Assist.
 • Peeglita kaamerad

  EOS M50

  Astuge samm tulevikku selle laheda, kompaktse ja mitmete ühendusvõimalustega peeglita kaamera uuendusliku tehnoloogiaga.
 • Digipeegelkaamerad

  EOS 90D

  Täisfunktsiooniline digipeegelkaamera, mis võimaldab teil minna lähemale, tegutseda kiiremini ja jäädvustada suurepäraseid 32,5-megapiksliseid pilte.

Teile võib huvi pakkuda ka

 1. Kõik andmed põhinevad Canoni standardsetel testimeetoditel, v.a juhtudel, kui on märgitud teisiti. Andmeid võidakse ette teatamata muuta.
 2. * Energiasäästliku Bluetooth®-i tehnoloogiaga. Sõna Bluetooth® ja sellega seotud logod on ettevõtte Bluetooth SIG, Inc. kaubamärgid, mida Canon Europe Ltd. kasutab litsentsi alusel. Muud kaubamärgid ja ärinimed kuuluvad nende omanikele.
 3. ** DPP Express on saadaval ainult iPadis (DPP Express on tasuline tellimuspõhine teenus)