How to use your Canon camera as webcam!

CANONI VOOGEDASTUSKOMPLEKTID

Kuidas kasutada oma Canoni kaamerat veebikaamerana?

Meie videokonverents- ja voogedastuskomplektidega on pere, sõprade ja kolleegidega ühenduses olemine lihtsam kui kunagi varem. Vahet ei ole, kas soovite pidada oma klientidega kvaliteetseid videokohtumisi või voogedastada sõpradega oma mängusessioone – meie esmaklassilised USB-videokonverentskomplektid tulevad teile alati appi.

USB-voogedastuskomplektid

Meie USB-videokonverentskomplektid töötavad koos valitud EOS ja PowerShoti kaameratega ning vastavad kõikidele teie vajadustele.

Teie peate vaid järgima allpool esitatud lihtsat sammsammulist juhendit, mis õpetab teid kasutama oma USB-voogedastuskomplekti. Veel üks asi, mida tasub tähele panna, on see, et need Canoni kaamera voogedastuskomplektid töötavad ideaalselt koos populaarsete videokonverents- ja voogedastusplatvormidega.

USB-komplekti seadistamine

EOS M50, EOS M6 Mark II ja PowerShot G7 X Mark III ning komplekti kuuluvad lisatarvikud on mõeldud pakkuma selgemaid värve, paremat pildikvaliteeti ja kohandatavat fookuskaugust. Alates kodus töötavatest professionaalsetest äriinimestest kuni virtuaalses maailmas kohtuvate sõprade ja perekonnaliikmeteni – kui muudate oma EOS või PowerShoti kaamera veebikaameraks, saate oma lähedaste ja kolleegidega alati ühenduses olla.

Sammsammuline juhend USB-komplekti kasutamiseks: 1. samm:

laadige alla tarkvara EOS Webcam Utility. Tarkvara allalaadimiseks klõpsake allolevatel linkidel.
Laadi alla Windowsi jaoks
Laadi alla Maci jaoks

Setting up your USB kits step by step – Step one:

2. samm:

ühendage oma kaamera toitevõrku. Sisestage alalispingeliides ja lisage võrgutoite adapter. Seejärel ühendage oma kaamera toitevõrku. Paljud meie kaamerad ühilduvad võrgutoite adapteritega, mis võimaldab teil akutoite kõrvale jätta. Osad kaamerad, nagu PowerShot G7 X Mark III videokonverentskomplekt, on varustatud kahe akuga. Kumbki aku annab kuni 100 minutit tööaega, tänu millele saate olla ühenduses kõikjal üle maailma.

Step two:

3. samm:

lülitage kaamera sisse.

Step three:

4. samm:

aktiveerige kaamera videorežiim ja lülitage sisse automaatrežiim. See tagab alati õige särituse.

Step four:

5. samm:

sisestage kaamerasse USB-kaabel ja sisestage teine ots oma arvuti USB-porti.

Step five:

6. samm:

asetage oma kaamera statiivile ja suunake see enda poole.

Step six:

7. samm:

avage oma lemmik videokonverentsi teenuspakkuja ja avage oma video seadistused. Leidke seadistustest EOS Webcam Utility ja klõpsake sellel. Tarkvara EOS Webcam Utility ei lase teil kasutada kaamera sisseehitatud mikrofoni, aga te saate kasutada oma sülearvuti mikrofoni või arvutiga ühendatud kuularite mikrofoni.

Step seven:

Canoni voogedastuskomplektid

Täiustage oma veebikaamerat Canoni uute voogedastuskomplektidega, mis pakuvad paremat pildikvaliteeti.

Vajate pisut abi?

USB-lahendused töötavad koos valitud EOS ja PowerShoti kaameratega, aga selleks, et valik lihtsam oleks, oleme pannud kokku ostujuhendi. Selle abil leiate endale kiiresti sobiva Canoni kaamera.

Ostujuhend

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle_800x533
ESILETÕSTETUD TOODE

Canon PowerShot G7 X Mark III

Ideaalne videoblogimise, otseülekannete, videokonverentskõnede ja blogimise jaoks. Ühendatud kaamera, mis jäädvustab suurepäraseid videod ja fotosid, mida teie jälgijad kindlasti armastavad.

Vaata üksikasju

G7X MK III Vlogging

Kütkestage oma publikut videotega, mida nad armastavad

Jäädvustage maastikke 4K selgusega. Püüdke pildile sportlaste aegluubis liikumist, rakendades kuni 120 kaadrit/s kaadrisagedust. Ühendage välise mikrofoniga, et tagada reisivlogide jaoks selge heli. Tehke oma mängimisest suurepärase kvaliteediga otseülekandeid või täiustage oma veebikaamerat videokonverentskõnede jaoks. Kaamera PowerShot G7 X Mark III pakub lõputult võimalusi.

Tervet artiklit saate lugeda siit.

G7X MK III Vlogging live streaming and video conferences

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

Avastage Canoni kaamerate ja tarkvara valik, mis aitab teil olla ühenduses üle kogu maailma.